تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان موقعیتی بی نظیر برای ایرانی های مشتاق به تحصیل در این کشور است که می توانند بدون نگرانی یادگیری زبان آلمانی، به این کشور وارد شوند و به کسب علم و دانش بپردازند . یکی از دغدغه های همیشگی مهاجران تسلط به زبان کشور مقصد است و طبیعتا هر چقدر فرد، آموزش هم دیده باشد باز قرار گیری در محیط آن کشور با فرهنگ و زبان نا آشنا او را دچار استرس و نگرانی می کند.

اما زبان انگلیسی از جمله زبان هایی است که به عنوان زبان دوم در کشور ما رایج تر است و اکثر دانشجویان و قشر تحصیل کرده، با این زبان آشنایی بیش تری دارند . علاوه بر این، برای ادامه تحصیل موقعیت های بیش تری پیش رو خواهند داشت، از این رو تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان فرصتی عالی است که غول فراگیری زبان آلمانی را شکست می دهد و وارد میدان می شود.

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

کشور آلمان میزبان بیش از 160 دانشگاه است که در حدود 60 مورد از آنها امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد.

فهرست مطالب

آلمان مدارس و دانشگاه های زیادی دارد که امکان تحصیل به زبان انگلیسی در مقاطع پایه مدارس ، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را فراهم نموده اند ، از این رو کارشناسان ما در آی مهاجرتی این مقاله را به تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی اختصاص داده اند و در ادامه شرایط تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان را به طور مفصل برای شما شرح خواهند داد . علاوه بر این پیشنهاد می کنیم تا مقاله مهاجرت به آلمان و دریافت اقامت که توسط کارشناسان ما تهیه شده است را از دست ندهید.

تحصیل لیسانس به زبان انگلیسی در آلمان

یک نوید به علاقه مندان تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان! تحصیل مقطع کارشناسی در آلمان به زبان انگلیسی نیز امکان پذیر است و گر چه تدریس در دوره لیسانس این کشور در اکثر دانشگاه ها به زبان آلمانی است، اما به لطف حضور دانشگاه های متعدد در این کشور برخی از آن ها به زبان انگلیسی تدریس می کنند . همچنین دانشجویان می توانند برای تحصیل به زبان انگلیسی در دوره لیسانس آلمان، در دانشگاه های خصوصی این کشور ثبت نام کنند و با پرداخت شهریه از خدمات آن ها بهره مند شوند.

صفحه اصلی
تماس با ما
تصویر ویزاها
اعتبار سنجی آی مهاجرتی
رضایت مشتریان
وبینار مهاجرت
فرم ارزیابی شرایط
درباره ما

ویدیو تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان + پادکست

انتخاب زبان انگلیسی برای تحصیل در کشور آلمان می تواند یکی از درخواست های شما علاقه مندان به این کشور باشد که تلاش نموده ایم در این ویدیو به صورت خلاصه و مفید به آنها بپردازیم.

پس از تماشای آن می توانید با مشاورین ما در دفاتر تهران و شیراز تماس بگیرید . امکان دانلود و گوش دادن به پادکست نیز یکی از روش های آسان برای شما عزیزان است.

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

تحصیل لیسانس به زبان انگلیسی در آلمان در رشته های متعددی از جمله موارد زیر امکان پذیر است:

 • هنر
 • اقتصاد
 • مدیریت
 • برخی از رشته های مهندسی
 • علوم انسانی
 • علوم اجتماعی

همه دانشجویانی که قصد مهاجرت و تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان دارند، به اطلاعات کافی در زمینه دریافت ویزای دانشجویی نیازمند هستند، به همین خاطر ما در مجموعه آی مهاجرتی به منظور سهولت شما همراهان همیشگی، مقاله ای با عنوان اخذ ویزای دانشجویی آلمان تهیه کرده ایم تا شما با مطالعه آن، از شرایط و چگونگی روند کار اطلاعات کسب کنید و به درستی بتوانید در این مسیر گام بردارید.

مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در آلمان

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در آلمان یکی از پرطرفدارترین مقطع های تحصیلی است که افراد مهاجر به دنبال آن هستند. اهمیت تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان در این است که زمانی که دانشجو فارغ التحصیل شود، مدرک تحصیلی اش در سطح بین المللی معتبر خواهد بود و می تواند در سطح جهانی به رقابت علمی بپردازد و برای ادامه تحصیل نیز به فرصت های بیش تری دسترسی داشته باشد.

دانشجو با تحصیل به زبان انگلیسی، راحت تر می تواند در جایگاه های بین المللی حضور پیدا کند و همین امر موجب شکل گیری ارتباطات موثر او با جوامع علمی معتبر و بین المللی خواهد شد و موفقیت های تحصیلی و شغلی را برای او به ارمغان می آورد. در ادامه شما را به خواندن مقاله تحصیل در آلمان و بررسی شرایط که توسط همین مجموعه گردآوری شده است دعوت می کنیم، در این مقاله به صفر تا صد تحصیل در این کشور و شرایط لازم برای آن پرداخته شده است که با خواندن آن بهتر می توانید در جریان شرایط و چگونگی مراحل انجام آن قرار بگیرید.

دکترا به زبان انگلیسی در آلمان

دکترا به زبان انگلیسی در آلمان

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان نه تنها در مقطع لیسانس و کارشناسی ارشد امکان پذیر است بلکه در مقطع دکتری نیز دانشجویان این فرصت را دارند که به زبان انگلیسی به تحصیل مشغول شوند و این شانس را داشته باشند که در سطح بین المللی خود را مطرح کنند، مقالات و پژوهش هایشان را ارائه دهند و به گفت و گو در مورد آن ها با دیگر افراد در اقصی نقاط جهان بپردازند . دکترا به زبان انگلیسی در آلمان یک فرصت استثنائی برای قرار گرفتن در جامعه علمی بسیار بزرگ تر است و می تواند زمینه ساز موقعیت های شغلی عالی در سطح بین المللی باشد و موفقیت های علمی، شغلی و اجتماعی زیادی را برای افراد به دنبال داشته باشد.مقاله تحصیل دکترا در آلمان که توسط کارشناسان ما تدوین شده است، می تواند شما را در مسیر تحصیل دکترا به زبان انگلیسی در آلمان کمک کند، 

راه درست و مطمئن مهاجرت

مشاوره رایگان مهاجرت

برای ارزیابی رایگان و اولیه شرایط، شماره خود را درج نمایید

کارشناسان آی مهاجرتی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

آی مهاجرتی را در

اینستاگرام

دنبال کنید.

مدرک مورد نیاز برای تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

خوشبختانه برای تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان احتیاجی به ارائه مدرک زبان آلمانی وجود ندارد و داشتن مدرک زبان انگلیسی کفایت می کند، اگر چه افراد می توانند پس از وارد شدن به خاک این کشور، در دوره های زبانی آلمانی شرکت کنند و این زبان را نیز فرا بگیرند، در این صورت می توانند در مراکز آموزشی دولتی در مقاطع پایه مدارس و همچنین دانشگاه های این کشور به صورت رایگان به تحصیل مشغول شوند.

اگر چنین قصدی را دارید مقاله دوره های زبان در آلمان توسط کارشناسان موسسه آی مهاجرتی برای شما عزیزان تهیه شده است و نکات مفید آن به شما کمک می کند بتوانید راحت تر در این زمینه تصمیم گیری کنید، مدرک مورد نیاز برای تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان شامل این موارد است:

 • پاسپورت
 • دو قطعه عکس
 • بیمه نامه
 • انگیزه نامه
 • ریز نمرات
 • تمکن مالی
 • ارائه مدرک زبان آیلتس یا تافل
 • توصیه نامه
 •  مدرک ترجمه شده آخرین مقطع تحصیلی

عناوین زیر به شما کمک می کنند تا بتوانید شرایط تحصیل در آلمان را هر چه بهتر بشناسید:

دانشگاه های انگلیسی زبان در آلمان

کارشناسان ما در مجموعه آی مهاجرتی، اقدام به شناسایی و جمع آوری دانشگاه های انگلیسی زبان در آلمان کرده اند که ما برای آشنایی هر چه بیش تر شما با این دانشگاه ها، در ادامه مقاله تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان اسامی آن ها را خدمتتان معرفی می کنیم.

علاوه بر این، به شما پیشنهاد می دهیم حتما مقاله بهترین دانشگاه های آلمان بر اساس شهر که توسط همین مجموعه به نگارش در آمده است را مطالعه کنید، خواندن این مقاله احتیاج به زمان خیلی زیادی ندارد و با خواندن آن، راحت تر می توانید شهر مناسب تحصیلتان در این کشور را انتخاب کنید.

در جدول اسامی دانشگاه های انگلیسی زبان در آلمان به همراه مقطع تحصیلی آن ها گردآوری شده است به این هدف که مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد:

مقطع تحصیلی نام دانشگاه
کارشناسی ارشد و دکترا دانشگاه فرایبورگ ، دانشگاه گوتینگن ،دانشگاه بن ، دانشگاه هامبورگ ،  دانشگاه آزاد برلین ، دانشگاه فنی مونیخ ، دانشگاه هامبولت برلین ، دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت ، دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ ، موسسه فناوری کارلسروهه ، دانشگاه ارلانگن نورنبرگ
کارشناسی دانشگاه علوم کاربردی راین وال ، دانشگاه بین المللی علوم کاربردی برلین
رشته های محبوب به زبان انگلیسی در آلمان

رشته های محبوب به زبان انگلیسی در آلمان

برخی از رشته ها از محبوبیت بیش تری برخوردار هستند، علت این محبوبیت می تواند به دلیل درآمد خوب آن رشته تحصیلی پس از فارغ التحصیلی باشد یا به دلیل تقاضای بالای آن رشته در بازار کار، اگر به فکر تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان هستید حتما می دانید که در آلمان نیز به همین صورت است.

دانشجویان ایرانی مشتاق هستند در برخی از رشته های این کشور در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، که به زبان انگلیسی ارائه می شوند به تحصیل بپردازند، رشته های محبوب به زبان انگلیسی در آلمان که میتوان آن را در رده پرطرفدارترین رشته ها به زبان انگلیسی در آلمان در مقطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) به شمار آورد، شامل این رشته ها هستند:

 • مهندسی انرژی
 • مهندسی تولید خودرو
 • مدیریت و فناوری
 • سیستم های خودرو
 • مهندسی مکانیک
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم انسانی
 • مهندسی عمران
 • انرژی تجدیدپذیر

در این مقاله ما شرایط تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان را مورد بررسی قرار دادیم و مدارک مورد نیاز برای تحصیل به این زبان را خدمتتان معرفی کردیم تا به خوبی از آن اطلاع داشته باشید، ضمنا مقاله هزینه زندگی و مهاجرت به آلمان که توسط همین مجموعه تهیه شده است می تواند برایتان بسیار کمک کننده و سودمند باشد، خواندن آن را از دست ندهید، علاوه بر این می توانید با کارشناسان ما در آی مهاجرتی در دفاتر مرکزی و غرب در تهران و شیراز تماس بگیرید و از تجربه آن ها بهره ببرید.

سوالات پر تکرار تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان

انتخاب تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان می تواند از جنبه های مختلفی برای شما عزیزان سوال برانگیز باشد ، چنانچه در این رابطه سوالی ذهن شما را به خود مشغول نموده که در مطالب بالا پاسخ آن را نیافتید ، حتما با مشاورین ما تماس گرفته و یا در قسمت دیدگاه سوال تان را درج نمایید تا به صحیح ترین پاسخ برسید.

بله، امکان تحصیل در آلمان در برخی دانشگاه ها و رشته ها در مقطع کارشناسی و همچنین در اکثر دانشگاه ها در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) به زبان انگلیسی وجود دارد.

تحصیل کارشناسی در آلمان به زبان بومی است؛ اما در دانشگاه های خصوصی و برخی از دانشگاه ها و رشته های تحصیلی، به زبان انگلیسی است.

بله، تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) در کشور آلمان به زبان انگلیسی است.

مزیت تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان؛ ایجاد ارتباطات بین المللی و برخورداری از مدرکی است که در سطح بین المللی دارای اعتبار است.

مدارکی که برای تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان مورد نیاز است عبارتند از: پاسپورت، بیمه نامه، عکس، انگیزه نامه، توصیه نامه، ریز نمرات، تمکن مالی، ارائه مدرک زبان آیلتس یا تافل و مدرک ترجمه شده آخرین مقطع تحصیلی

خوب است که در پایان ، نظر کلاینت های ما در رابطه با همکاری با آی مهاجرتی را نیز بشنوید:

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه