کار

کار در اتریش

کار در اتریش

کار در اتریش به عنوان کشوری که همچون نگینی در اروپا می درخشد ، سالانه متقاضیان زیادی را از سراسر دنیا به سمت خود جذب می نماید که می تواند در نهایت منجر به اخذ اقامت این کشور گردد ، با اخذ اقامت دائم اتریش می توانید در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا آزادانه تحصیل ، کار و زندگی کنید ، در این مقاله از آی مهاجرتی با ما باشید و در کنار این محتوا حتما مقاله مهاجرت به ترکیه را نیز مرور کنید.

اتریش از زیباترین کشورهای اروپا و جهان است که هر فردی که فرصت اقامت و زندگی در آن را می یابد به کشور دیگری فکر نمی کند ، زیرا با داشتن شغلی مناسب می توانید یک زندگی با سطح عالی و امکانات بی نظیر را برای خود و خانواده تان فراهم سازید.

چنانچه از علاقه مندان به کار در اتریش هستید ، لازم است ابتدا اطلاعات لازم در این زمینه را به طور کامل به دست آورید ، زیرا هر قدم اشتباه می تواند منجر به از دست رفتن فرصت و رد درخواست گردد ، این کشور همواره به با کمبود نیرو در بعضی مشاغل رو به رو است و افراد واجد شرایط از کشورهای مختلف جهان را به سمت خود جذب می کند.

وین پایتخت اتریش در سال های متمادی به عنوان یکی از سه شهر برتر جهان برای زندگی و کار معرفی می شود و در صورتی که دارای مهارت و تخصص هستید می توانید به یک حرفه موفقیت آمیز در این کشور فکر کنید.

انواع مشاغل در اتریش

اطلاع از انواع مشاغل در اتریش به شما فرصت می هد تا آسانتر به مجوز کار در این کشور رسیده و در هنگام قرارداد با کارفرمای خود بدانید که باید چه شرایطی را درخواست کرده و در مقابل با چه شرایطی کار کنید ، افرادی که بدون مجوز اقدام به کار در اتریش می کنند از هیچ گونه حقوق قانونی مانند بیمه بهره مند نشده و ممکن است به دلیل نقض قوانین مود مجازات نیز قرار گیرند.

به صورت کلی مشاغل در کشور اتریش را می توان شامل دو دسته مشاغل رسمی و ( White – collar ) و مشاغل غیر رسمی ( Blue – collar ) دانست که البته دسته دوم بسیار اندک بوده و در حال از بین رفتن است ، اغلب مشاغل در دسته مشاغل رسمی قرار گرفته اند که البته می توانند قوانین سخت گیرانه را شامل شوند.

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

همانگونه که می دانید تنها با داشتن مجوز کار در اتریش می توانید به صورت قانونی به این کشور وارد شده و به کار مشغول شوید ، اما این مجوز به روش های مختلفی صادر می شود که یکی از آنها مبنی بر سیستم امتیازدهی و دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش است ، در این روش که برای افراد خارج از اتحادیه اروپا معرفی شده متقاضیان با دریافت امتیازات لازم موفق به دریافت این کارت می شوند ، در این سیستم افراد با شرایط زیر وجد شرایط بررسی خواهند بود:

کارت قرمز سفید قرمز اتریش
 • افراد با مهارت های بسیار ویژه
 • کارگران ماهر در زمینه هایی که کمبود نیرو وجود دارد.
 • کارگران مشاغل کلیدی
 • فارغ التحصیلان دانشگاه ها
 • کارگران مستقل
 • سرمایه گذاران ( به عنوان مثال ثبت شرکت در اتریش )

هر یک از این موارد دارای امتیاز متفاوتی هستند و با توجه به شرایط فردی به صورت جداگانه بررسی می شوند ، کارشناسان آی مهاجرتی شما را از تمامی جزئیات لازم مطلع می سازند ، گفتنی است که هر یک از این موارد مجددا شامل سیستم امتیازبندی هستند و باید مجموعه ای فاکتورها کنار یکدیگر قرار گیرند.

قانون کار اتریش و قراردادهای کاری

اتریش مانند هر کشور دیگری در جهان شامل قوانین کاری متعدد و البته سخت گیرانه ای است که تنها با رعایت تمامی آنها می توان به مجوز کار در اتریش رسید ، اداره کار این کشور از تمامی متقاضان درخواست می کند تا تنها از روش های ممکن اقدام نموده و قبل از ورود به صورت کامل از تمامی قوانین اطلاع داشته باشند.

قانون کار اتریش و قراردادهای کاری بدین صورت است که هر کارمند هشت ساعت در روز ( 40 ساعت در هفته ) به مدت پنج روز در هفته ( از دوشنبه تا جمعه ) کار کرده و امکان اضافه کار تا 60 ساعت در هفته را خواهند داشت ، با توجه به شرایط کاری کارفرمایان می توانند به شما این امکان را بدهند تا 12 ساعت در روز نیز کار کنید البته در صورتی که دلیل منطقی و برنامه شغلی برای افزایش ساعت وجود داشته باشد.

البته اغلب برنامه های کاری در اتریش بسیار مناسب تنظیم شده اند و شما هیچ گاه بابت ساعات کاری خود نگرانی نخواهید داشت ، تعطیلات عمومی نیز 13 روز در سال است که تمامی مشاغل در این روزها تعطیل هستند و با توجه به قرارداد این امکان برایتان وجود دارد تا نهایتا 25 روز مرخصی گرفته و با افزایش میزان سابقه روزهای آن را افزایش دهید.

قراردادهای کاری در اتریش

اطلاع از قراردادهای کاری در اتریش برای تمامی مهاجرین و افراد بومی یکسان بوده و توصیه می شود تا به صورت کتبی و شفاهی به ثبت برسد ، توصیه ما به شما عزیزان این است تا حد ممکن قرارداد خود را به صورت کتبی ثبت کرده و تمامی شرایط تعیین شده توسط طرفین را در آن ذکر کنید.

قراردادهای کاری در اتریش

ثبت قرارداد به صورت کتبی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از تمامی حقوق قانونی خود بهره مند شده و در صورت بروز مشکل مراحل لازم را مطابق با قانون پشت سر بگذارید ، دقت داشته باشید که قرارداد کاری اعم از قراردادهای دائمی ، موقتی و یا خدماتی باید موارد زیر را به صورت حتمی شامل شود:

 • مشخصات و آدرس کارفرما و نیرو
 • تاریخ شروع قرارداد
 • مدت دوره کاری
 • تاریخ اتمام قرارداد
 • میزان حقوق دریافتی
 • محل کار
 • سمت شغلی
 • ساعات کاری
 • میزان مرخصی و تعطیلات
 • شرایط بازنشستگی

در برخی موارد یک توافق زبانی میان کارفرما و نیروی کار صورت گرفته و قراردادی به صورت کتبی ثبت نمی شود ، در این موارد دقت داشته باشید که امکان هیچ گونه اعتراض و یا تغییر شرایط را نخواهید داشت و تنها باید از طریق رضایت کارفرما و توافق شرایط را تغییر دهید.

جزئیات کار در اتریش

پرداخت و دریافت بیمه یکی از مهم ترین قوانین کار در اتریش است که با توجه به جایگاه و درآمد شغلی می تواند شرایط متفاوتی داشته باشد ، تمامی افرادی که قانونی در این کشور به کار مشغول هستند موظف می باشند تا از حقوق ماهیانه خود مبلغی را بابت بیمه اجتماعی ( جهت بیماری ، تصادف و بازنشستگی ) پرداخت کنند.

طبق قوانین کار در اتریش شما باید در حدود 65.75 از حقوق خود را جهت بیمه حوادث و بازنشستگی پرداخت کنید که البته بخش اصلی آن توسط کارفرما پرداخت شده و شما تنها 8% آن را از حقوق خود پرداخت خواهید نمود ، با تحت پوشش بیمه قرار گرفتن یک کارت الکترونیکی به شما اهدا می شود که در هنگام مراجعه به پزشک ارائه آن الزامی می باشد.

در رابطه با قوانین بازنشستگی نیز آقایان در سن 65 و خانم ها در سن 60 سالگی از کار کردن دست می کشند که البته برای آقایان می تواند از سن 62 نیز امکان پذیر شود ، به ازای هر سالی که زودتر از سن مشخص شده بازنشسته شوید درصدی از حقوق تان کسر می شود ، البته دولت این کشور اعلام نموده که در چند سال آینده سن بازنشستگی خانم ها نیز برابر با آقایان شده و تمامی افراد باید تا 65 سالگی کار کنند.

پرداخت مالیات در اتریش

از موارد مهم دیگری که در هنگام مهاجرت به کشور اتریش باید به صورت دقیق از آن مطلع شوید ، بحث پرداخت مالیات است که با توجه به هر میزان حقوق متفاوت می باشد ، پرداخت مالیات با توجه به نوع شغل از 25% تا 55% متغیر است و در صورتی که سطح درآمدتان از 11 هزار یورو کمتر باشد نیازی به پرداخت مالیات نخواهید داشت.

کار در اتریش از جمله مواردی است که نیازمند درنظر گرفتن شرایط ریز و درشت متعددی می باشد و امکان ذکر تمامی انها در یک عنوان وجود ندارد ، از این رو توصیه می کنیم تا از طریق برقراری یک تماس تلفنی با مشاورین آی مهاجرتی از تمامی آنها مطلع شوید.

چگونه در اتریش کار پیدا کنیم

چگونه در اتریش کار پیدا کنیم ؟ کار در اتریش برای تمامی سنین و مشاغل می تواند درآمد بسیار خوبی به همراه داشته باشد در صورتی که در زمینه تخصصی و با شرایط مناسب برایتان فراهم شود ، بازار کار در اتریش همواره نیازمند اغلب مهارت ها بوده و افراد علاقه مند با داشتن رزومه کاری خوب می توانند در بهترین فرصت های شغلی به کار مشغول شوند.

چگونه در اتریش کار پیدا کنیم

کاریابی در کشوری همچون اتریش می تواند از روش های مختلفی صورت پذیرد که به ملیت شما بسیار وابسته است ، به عنوان مثال شهروندان اتحادیه اروپا می توانند به راحتی به این کشور سفر کرده و به جستجوی کار بپردازند ، اما شهروندان کشورهایی همچون ایران باید از سایر روش ها مانند بررسی فهرست مشاغل مورد نیاز اتریش و یا استفاده از سایر رسانه ها به دنبال کاری متناسب با مهارت خود باشند.

وب سایت های کاریابی ، روزنامه های محلی ، آژانس های کاریابی و کمک از دوستان و آشنایان در این کشور می تواند شما را به فرصت های شغلی بسیار خوبی برساند ، دقت داشته باشید که کار در اتریش حتما با شرایط ایده آل شروع نشده و در ابتدا می توانید با مراجعه بخش خدمات اداره استخدامی دولتی به مشاغل کوتاه مدت و فصلی دست یافته و سپس زمینه کار در اتریش را به صورت دائم را فراهم سازید.

شرایط موردنیاز کار در اتریش

جهت کار در اتریش باید برخی از اصلی ترین شرایط را حتما دارا باشید تا بتوانید به کار در این کشور فکر کنید ، در اولین قدم باید توانایی و صلاحیت های لازم همچون رزومه تحصیلی خوب را داشته باشید ، تحصیل در اتریش از بهترین مسیرهای رسیدن به کار در این کشور است که می تواند شما را در حوزه مرتبط با مهارتتان به کار مشغول کند که در مقاله جداگانه ای به جزئیات آن پرداخته ایم.

از دیگر موارد بسیار مهم و حائز اهمیت داشتن رزومه کاری خوب است که تعیین کننده موقعیت اجتماعی شما خواهد بود ، در صورتی که در رشته های فنی دارای مهارت هستید خوب است که سابقه کاری خوبی را در رزومه تان ارائه دهید و در حد ممکن تحصیلات آکادمیک مرتبطی را پشت سر بگذارید.

هر یک سال کار امتیاز داشته و می تواند نقش بسزایی را در دریافت ویزا ایفا کند ، از یادگیری زبان آلمانی نیز غافل نشوید زیرا کارفرمایان به دنبال نیرویی هستند که در برقراری ارتباط مشکلی نداشته باشند و بتوانند به راحتی با سایر افراد گفت و گو کنند ، ارائه مدرک زبان انگلیسی نیز می تواند یک نقطه قوت برای رزومه کاری تان به شمار برود و امتیازتان را بالا ببرد.

کار پیدا کردن ایرانیان در اتریش

همانگونه که در عنوان قبل بیان نمودیم کار پیداکردن ایرانیان در اتریش نسبت به شهروندان سایر کشورها متفاوت بوده و باید از مسیرهای مشخصی اقدام نمود تا به بهترین نتیجه ممکن رسید ، در قدم اول به شما توصیه می کنیم تا با توجه به تغییر قوانین سالانه این کشور ابتدا با کارشناسان آی مهاجرتی مشورت نموده و از آخرین قوانین مطلع شوید.

ضمن قرار دادن مهارت و علاقه به عنوان اصلی ترین فاکتورها می توانید از طریق ویزای جستجوی کار و یا قرارداد با یک کارفرمای مقیم این کشور به کار دلخواه خود نیز برسید ، به شما علاقه مندان به کار در اتریش توصیه می کنیم تا سایت ها و موسسات کاریابی را به خوبی بررسی کنید و در صورت مناسب دیدن یک شغل رزومه خود را برای کارفرما ارسال کنید.

ارسال رزومه کاری به کارفرمایان هیچ هزینه ای برای شما نداشته و می تواند به راحتی شغلی را در این کشور برایتان فراهم سازد ، آژانس های کاریابی نیز گزینه های بسیار ایده آلی برای یافتن کار در اتریش هستند که فرصت کار در مشاغل کوتاه مدت را فراهم نموده و زمینه ساز اقدام دائم در این کشور می شوند.

توصیه کارشناسان آی مهاجرتی به شما این است که رزومه خود را به بهترین شکل ممکن ارائه داده و تمامی آنها را به زبان آلمانی ترجمه کنید ، شرح کوتاه اما مفید توانایی هایتان می تواند نقش اصلی را در جلب نظر کارفرمایان ایفا کند.

حقوق کارگر ساده در اتریش

بازار کار در اتریش به گونه ای است که برای تمامی مشاغل با هر توانایی فرصت کاری وجود داشته و می توان در اغلب بخش ها از کارخانجات گرفته تا رستوران ها به کار مشغول شد ، گرچه اتریش یکی از پیشرفته ترین بازارهای کاری جهان را دارد و از افراد با مدارک تحصیلی بالا استقبال می کند ، اما در بخش های متعدد نیازمند نیروی کار و کارگران است که نقش های مهمی را هم ایفا می کنند.

حقوق کارگر ساده در اتریش

در بازار کار در اتریش کارگران طبق قوانین باید حداقل حقوق تعیین شده توسط دولت را دریافت کنند اما معمولا این قوانین توسط توافقنامه های جمعی در هر منطقه و شغل تعیین شده و نمی توان توقع دریافتی یکسان در تمامی سطح اتریش را داشت ، میزان دستمزد با توجه به ساعات کاری تعیین شده و معمولا در پایان هفته و یا ماه همراه با ساعات اضافه کاری پرداخت می شود.

حداقل حقوق کارگر ساده در اتریش برابر با 1200 یورو است که البته در هر ماه مبلغ بیشتری را شامل می شود و افرادی که به صورت رسمی و در حدود 40 ساعت در هفته به کار مشغول می شوند درآمد خوبی خواهند داشت ، سابقه کار نیز از عوامل موثر در میزان درآمد است و افراد با بیش از هشت سال سابقه می توانند ماهیانه بیش از 50 هزار یورو درآمد داشته باشند.

کار در اتریش بدون مدرک تحصیلی

با نگاهی به بازار کار در اتریش قطعا در می یابید که مدرک تحصیلی نقش مهمی را در یافتن شغلی مناسب در این کشور ایفا می کند ، اما افراد زیادی نیز توانسته اند کار در اتریش بدون مدرک تحصیلی تجربه کنند ، هر فرد با توجه به مهارت و رزومه ای که دارد می تواند برای فرصت های مختلفی اقدام کند که بهترین نتیجه حاصل می تواند از طریق دریافت مشاوره از کارشناسان آی مهاجر به دست آید.

داشتن مدرک دانشگاهی می تواند شانس پرونده شما را بسیار بالا ببرد اما در صورتی که دارای یک مهارت خاص هستید و به مدت چند سال به کار در زمینه تخصصی خود مشغول بوده اید ، شانس دریافت ویزا را خواهید داشت ، در این مورد شما تنها باید سابقه کاری خود را اثبات کرده و به عنوان فردی با مهارت معرفی شوید.

به عنوان مثال اتریش هر ساله فهرستی از مشاغل موردنیاز خود منتشر می کند که در آن صرفا مدرک تحصیلی ملاک نبوده و به مهارت افراد توجه دارد ، مشاغلی همچون نجار ، اوله کش ف کارگر ساختمان و غیره از مواردی هستند که تنها به توانایی شما توجه نموده و کارفرما سابقه کار را بررسی می کند.

در روشی دیگر در صورت نداشتن مدرک تحصیلی جهت ورود به بازار کار در اتریش می توانید در دوره های فنی و حرفه ای این کشور ثبت نام کرده و پس از اتمام دوره به جستجوی کار بپردازید و موفق به دریافت اقامت شوید.

اجازه کار برای پناهنده ها در اتریش

اتریش به عنوان یکی از ایده آل ترین کشورهای جهان برای زندگی سالانه با تقاضا و ورود افراد زیادی به صورت غیرقانونی رو به رو است که تلاش دارند از طریق پناهندگی خود را به خاک این کشور برسانند ، آی مهاجرتی ضمن نکوهش این روش ، شما را به صورت جدی از اقدام بدین روش منع کرده و هیچ گونه مشاوره و یا اقدامی را در این باره ارائه نمی دهد.

رفتن به این کشور از طریق پناهندگی بدترین شیوه اقدام برای ورود و کار در اتریش است که نه تنها شما را به هیچ یک از اهدافتان نخواهند رساند ، بلکه شرایط زندگی سختی را برایتان رقم زده و موجب از دست رفتن جان و مال و زمانتان نیز می شود ، مهاجرت شیوه ای کاملا قانونی اما پناهندگی روشی غیر قانونی است که فرصت کار و یا زندگی مانند سایرین را به شما نمی دهد.

در ابتدای پناهندگی به مدت حداقل سه سال وضعیت مشخصی نخواهید داشت و پس از آن نهایتا بتوانید برای مشاغلی همچون کشاورزی و گردشگری اجازه کار پاره وقت دریافت کنید ، در برخی موارد نیز اجازه کار برای پناهنده ها در اتریش از طریق دولت با فعالیت های عام المنفعه مانند خدمات اجتماعی امکان پذیر است.

خوب است اینگونه تصور کنید که با پناهندگی شما در اتریش آواره خواهید بود و تا زمان روشن شدن پرونده تان در کمپ های مشخصی تنها نیازهای اصلی همچون غذا و جای خوابتان تامین می شود.

مدارک مورد نیاز ویزای کار اتریش

حتما تا به اینجا دریافته اید که کار در اتریش نیازمند پشت سر گذاشتن مراحل مختلفی است که در نهایت شما را به ویزای این کشور می رساند ، هنگامی که با راهنمایی مشاورین آی مهاجرتی موفق به عقد قرارداد کاری شدید ، باید نسبت به دریافت ویزا اقدام نمایید ، مدارک مورد نیاز ویزای کار اتریش با توجه به هر پرونده متفاوت می باشد اما تمامی پرونده ها باید موارد زیر را شامل شوند:

 • تکمیل فرم درخواست ویزا به زبان آلمانی
 • پاسپورت معتبر به همراه کپی
 • یک قطعه عکس رنگی که در 6 ماه گذشته گرفته شده باشد
 • بیمه نامه مسافرتی ( حداقل 3000 یورو )
 • گواهی کار به صورت ترجمه شده به زبان آلمانی
 • بلیط مسافرت
 • پرداخت هزینه ویزا
 • گاهی تمکن مالی و پرینت حساب 6 ماه اخیر
 • اصل نامه رسمی شرکت یا کارفرما به زبان آلمانی ( شامل موقعیت شغلی ، مدت زمان قرارداد ، هدف از مسافرت )

پس از جمع آوری و ارسال مدارک نتیجه نهایی حداقل طی 2 تا 3 هفته بعد از طریق پیامک و ایمیل به شما اعلام می شود ، البته این زمان کاملا تقریبی بوده و هیچ تضمینی برای پاسخگویی در زمان خاصی وجود ندارد ، گفتنی است که باید تمامی مدارک را به زبان آلمانی ترجمه کرده و به تایید وزارت امور خارجه برسانید.

وزارت خارجه تنها نسخه ترجمه شده ای را که توسط مترجمان رسمی ترجمه شده باشد تایید می کند و شما باید آن را همراه با نسخه فارسی به صورت پلمپ به سفارت تحویل دهید.

نکات اصلی دریافت ویزای کار اتریش

در صورتی که در هر یک از مدارک شما تردیدی وجود داشته باشد دستور بررسی مجدد اصالت اسناد صادر می شود که منجر به پرداخت هزینه هایی به صورت مجدد خواهد شد ، خوب است که قبل از درخواست از مقررات امنیتی به خوبی مطلع شوید و نوع ویزا را به خوبی مشخص سازید.

دقت داشته باشید که درخواست های ناقص پذیرفته نمی شود و تمامی مدارک باید به صورت الصاق شده و کامل ارائه شوند ، زمان تحویل درخواست را مشخص کنید و تمامی اطلاعات شخصی خود را جهت تعیین وقت ملاقات به آدرس زیر ایمیل کنید:

appointmentaustria@vfshelpline.com

هزینه خدمات و صدور ویزا نیز باید به صورت نقدی در زمان درخواست ویزا پرداخت شود که در حدود 24،80 یورو می باشد.

سوالات پر تکرار کار در اتریش

شرایط کار دراتریش را در این مقاله از آی مهاجرتی خواندید ، با ما از طریق بخش دیدگاه در ارتباط باشید و با درج سوالات خود مشاوره دریافت نمایید.

چه کسانی واجد شرایط دریافت کارت قرمز سفید قرمز برای کار در اتریش هستند؟

افراد با مهارت های بسیار ویژه
کارگران ماهر در زمینه هایی که کمبود نیرو وجود دارد.
کارگران مشاغل کلیدی
فارغ التحصیلان دانشگاه ها
کارگران مستقل
سرمایه گذاران

ساعات کار در اتریش به چه صورت است؟

هر کارمند هشت ساعت در روز ( 40 ساعت در هفته ) به مدت پنج روز در هفته ( از دوشنبه تا جمعه ) کار کرده و امکان اضافه کار تا 60 ساعت در هفته را خواهند داشت ، با توجه به شرایط کاری کارفرمایان می توانند به شما این امکان را بدهند تا 12 ساعت در روز نیز کار کنید.

قانون بیمه هنگام کار در اتریش چگونه است؟

طبق قوانین کار در اتریش شما باید در حدود 65.75 از حقوق خود را جهت بیمه حوادث و بازنشستگی پرداخت کنید که البته بخش اصلی آن توسط کارفرما پرداخت شده و شما تنها 8% آن را از حقوق خود پرداخت خواهید نمود ، با تحت پوشش بیمه قرار گرفتن یک کارت الکترونیکی به شما اهدا می شود که در هنگام مراجعه به پزشک ارائه آن الزامی می باشد.

قانون سن بازنشستگی برای کار در اتریش چگونه تعریف شده است؟

آقایان در سن 65 و خانم ها در سن 60 سالگی از کار کردن دست می کشند که البته برای آقایان می تواند از سن 62 نیز امکان پذیر شود ، به ازای هر سالی که زودتر از سن مشخص شده بازنشسته شوید درصدی از حقوق تان کسر می شود ، البته دولت این کشور اعلام نموده که در چند سال آینده سن بازنشستگی خانم ها نیز برابر با آقایان شده و تمامی افراد باید تا 65 سالگی کار کنند.

حقوق کارگر ساده برای کار در اتریش چقدر است؟

حداقل حقوق کارگر ساده در اتریش برابر با 1200 یورو است که البته در هر ماه مبلغ بیشتری را شامل می شود و افرادی که به صورت رسمی و در حدود 40 ساعت در هفته به کار مشغول می شوند درآمد خوبی خواهند داشت ، سابقه کار نیز از عوامل موثر در میزان درآمد است و افراد با بیش از هشت سال سابقه می توانند ماهیانه بیش از 50 هزار یورو درآمد داشته باشند.

کارشناسان آی مهاجرتی با اطلاع از تمامی قوانین و مراحل لازم جهت دریافت ویزای کار در اتریش راهنمای شما در رسیدن به یک فرصت شغلی ایده آل در این کشور خواهند بود ، شما عزیزان می توانید از طریق شماره های دفاتر تهران و شیراز به راحتی از مشاورین ارشد آی مهاجرتی از تمامی قوانین مطلع شوید ، همچنین می توانید با مطالعه سایر مقالات سایت اطلاعات خود را به روز و کامل کنید ، مقاله اطلاعات کشور اتریش را حتما مطالعه نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *