درباره ما

“نگاه به آینده با نگرشی متفاوت در شرکت آی مهاجرتی”

ما اینجاییم تا تصمیمی که سال هاست با آن دست و پنجه نرم می کنید را عملی کنیم!

شرکت آی مهاجرتی؛ متشکل از کارشناسان و متخصصین باتجربه است که به تمامی روش های مهاجرتی تسلط دارند و به روزرسانی اطلاعات دغدغه هر روزشان است.

آنچه که کارشناسان ما را از سایرین متمایز می کند، انجام تخصصی پرونده های مهاجرتی با توجه به شرایط هر فرد، به روز رسانی مستمر اطلاعات متناسب با قوانین جدید و ارائه صفر تا صد خدمات مهاجرتی حتی پس از ورود به کشور مقصد می باشد.

هلدینگ مهاجرتی رجبی

این سیر کامل و بی نقص از ابتدای شروع فعالیت هلدینگ مهاجرتی رجبی در سال 1391 به مدیریت جناب آقای مهندس رجبی آغاز شده و تا به امروز در هر دو شعبه تهران و شیراز شرکت رجبی در حال اجرا است.

آقای مهندس رجبی در سال 1395 اقدام به تاسیس موسسه حقوقی رجبی کردند و در سال 1399 نیز شرکت مهاجرتی رجبی با شماره 562051 را به ثبت رساندند تا متقاضیان بتوانند با بهره گیری از دانش و تجربه متخصصین حاضر در هلدینگ رجبی یک تصمیم درست و متناسب با شرایط خود را اتخاذ نمایند.

سرتیفیکیت های آی مهاجرتی

اخذ نمایندگی از دانشگاه های معتبر در کشورهای مختلف و دریافت مجوز کاریابی بین المللی بخش کوچکی از اقدامات شرکت آی مهاجرتی؛ یکی از زیر مجموعه های هلدینگ مهاجرتی رجبی است که سهولت طی کردن پروسه مهاجرتی را برای متقاضیان فراهم می کنند.

دغدغه مندی تمامی پرسنل شرکت آی مهاجرتی در مراحل مختلف پروسه مهاجرت، سبب می شود تا بتوانند با حداقل ریسک ممکن متقاضیان را به سرمنزل مقصود برسانند و لبخند رضایت را بر چهره آن ها بنشانند.

شما می توانید با مراجعه به صفحه ویزاها و فیلم های مربوط به کلاینت های شرکت آی مهاجرتی، نمونه پرونده های موفق ما را رویت کنید و امید داشته باشید که به زودی ویزای شما نیز در کنار سایرین قرار بگیرد.

نمایی از دفتر مرکزی تهران

نمایی از دفتر غرب تهران

نمایی از دفتر شیراز

آنچه مشتریان‌ما درباره آی مهاجرتی می گویند:

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه