5 روش قانونی مهاجرت به فرانسه

5 روش قانونی مهاجرت به فرانسه که شامل مهاجرت تحصیلی ، کاری ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و خرید ملک می شود، تنها روش های موجود جهت رسیدن به اقامت این کشور نبوده و روش های قانونی دیگری نیز وجود دارد که البته پیچیده  بوده و عمومیت ندارند.

5 روش قانونی مهاجرت به فرانسه

دفتر مهاجرتی معتبر در جنوب کشور

باید بگوییم که متاسفانه این امکان وجود نخواهد داشت. چون دولت فرانسه امتیاز ویزای طلایی را مانند برخی دیگر از کشورهای اروپایی در نظر نگرفته است.

باید توجه کنید که این موضوع بستگی به شرایط متقاضیان دارد، اما برای شهرودان کشورمان اقدام از طریق تحصیل، کار و سرمایه گذاری در حال حاضر و در سال 2023 بهترین روش ها هستند.

اگر از بودجه و پشتوانه مالی قوی برخوردار نیستید، اقدام از طریق مهاجرتی کاری ارزان ترین روش بوده و مناسب حال شما است.

اجاره ماهانه خانه در شهرها و نقاط مختلف فرانسه با یکدیگر تفاوت دارد، اما به طور متوسط هزینه اجاره آپارتمان 1 خواب 735.58 یورو و آپارتمان 3 خواب 1,496.10 یورو می باشد. دقت کنید که در شهرهای مختلف ممکن است مبالغ از این مقدار گران تر و ارزان تر نیز باشند.

 

چون هزینه تحصیل در این کشور رایگان است چه در مدارس و چه در دانشگاه های دولتی، امنیت مالی و جانی بالایی در آنجا حاکم است، فرصت های شغلی بسیار هستند، میزان درآمده جوابگوی مخارج می باشند و بسیاری مزایای دیگر.

قطعا در میان تمامی انتخاب های پیش روی مهاجرین، روش تحصیلی را می توان کوتاه ترین زمان ممکن جهت مهاجرت به فرانسه دانست که فرد در کمتر از 6 ماه به هدف خود می رسد.

فرانسه را می توان از گزینه های مقرون به صرفه در اروپا دانست که با فراهم نمودن امکان تحصیل رایگان، هزینه های گزافی را به شما تحمیل نمی کند.

گرچه این روش به عنوان یکی از متداول ترین مسیرهای مهاجرت به این کشور شناخته می شود، اما خوب است به جهت هرچه زودتر به نتیجه رسیدن، مسیرهای دیگر مانند تحصیل را انتخاب کنید، زیرا 

خیر، توصیه می کنیم تا برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن، حتما به سراغ دفاتر مهاجرتی بروید و با مراجعه به دفاتر اعزام دانشجو خود را با محدودیت های بسیار مواجه نسازید.

شما با مهاجرت از طریق هریک از این روش ها می توانید به زندگی و آینده ایده آلی که در ذهن می پرورانید، نزدیک شوید؛ چون فرانسه از جمله مقصدهایی است که دارای رفاه و آسایشی مثال زدنی بوده و اوضاع اقتصادی و بازار کار آن نیز بسیار خوب است. همین موارد و مزایای بسیار دیگر باعث افزایش روز به روز درخواست های مهاجرت به این کشور شده است. با ما باشید تا روش های مهاجرت قانونی به فرانسه را بشناسید.

چگونه به فرانسه مهاجرت کنیم؟

این سوال که چگونه به فرانسه مهاجرت کنیم؟ همیشه در ابتدای شروع مهاجرت برای افراد وجود دارد و شما باید از همان ابتدا، شرایط خود و شرایط مورد نیاز برای اقدام به هریک از روش های مهاجرتی  را بررسی نموده و در این بین بهترین روش را برگزینید.

هرکدام از این راه های مهاجرت به فرانسه، ایده ال برای افراد و شرایطی خاص است، به طور مثال شما اگر باید شهروند یا مقیم فرانسه ازدواج نمایید و شرایط لازم آن را فراهم آورید، می توانید از طریق همسر خود به این کشور مهاجرت نمایید، در صورتی که فردی دیگر می تواند به شیوه تحصیل و سپس کار به اقامت برسد . به طور کلی روش های مهاجرت به فرانسه شامل موارد زیر می شوند:

 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق خرید ملک
 • مهاجرت از طریق پناهندگی
 • مهاجرت از طریق تمکن مالی
 

در اینجا بسیار مهم است که بتوانید دقیقا شرایط رفتن به فرانسه و اطلاعات موردنیاز آن را بررسی کرده و در نهایت ایده آل ترین گزینه را انتخاب کنید . به عنوان مثال می توان گفت که روش تحصیلی معمولا برای دانشجویان و یا دانش آموزان به قصد ادامه تحصیل مناسب است و یا اگر فردی دارای تخصص یا دانشی بالا است و قصد کار و کسب درآمد دارد، اقدام از طریق روش کاری ایده آل ترین روش برای رسیدن به این کشور می باشد . پس در اینجا شرایط متقاضیان است که به نوعی روش و راه مناسب را تا حدودی بر می گزیند.

راه های گرفتن اقامت دائم فرانسه

باید در نظر داشته باشید که روش های قانونی مهاجرت به فرانسه همگی می توانند برای شما اقامت دائم و حتی در نهایت تابعیت فرانسه را به ارمغان آورند. اما تفاوت در اینجا این است که هریک از این روش ها برای تمامی اشخاص مناسب و دست یافتنی نیست و علاوه بر این هر کدام از این روش ها شرایط و قوانین خاص خود را به همراه دارد.

به طور مثال اقدام از طریق ازدواج می توانند فورا و یا در مدت زمان کوتاهی شما را به این هدف برساند، اما سایر روش ها یقینا به مدت زمان بیش تری نیاز خواهند داشت که چندین سال نیز می تواند طول بکشد.

اما روشی همچون روش پناهندگی نیز دارای زمان و مدت معنی نیست و حتی احتمال دقیقی نیز وجود ندارد که شما حتما بتوانید اقامت این کشور را از این طریق به دست آورید ، ضمن اینکه خطرات زیادی را نیز می پذیرید.

در ادامه با ما باشید تا با روش های مهاجرت قانونی به فرانسه و اخذ اقامت دائم و تابعیت از هر روش به طور دقیق آشنا شوید. همچنین کارشناسان آی مهاجرتی همه روزه در دفاتر تهران و شیراز آماده ارائه بهترین راهنمایی به شما عزیزان می باشند.

راه های گرفتن اقامت دائم فرانسه
راحت ترین راه اقامت فرانسه

راحت ترین راه اقامت فرانسه

همواره این سوال برای مهاجرین به این کشور وجود دارد که راحت ترین راه اقامت فرانسه و دستیابی به آن کدام روش است؟! 

باید در نظر بگیرید که این موضوع بستگی به شرایط هر فرد دارد؛ بدین صورت که هر شخصی با توجه اهداف و شرایطی که دارد یکی از روش های موجود، بهترین و مناسب ترین روش برای او تلقی می شود. 

بهترین کار ممکن بررسی تمامی گزینه ها و مشورت با افراد باتجربه در این حوزه است تا بتوانید ایده آل ترین روش را برگزینید . اما اگر فقط قصد رسیدن به خاک این کشور و نقل مکان به آنجا را دارید؛ گذراندن دوره های زبان فرانسوی در کالج های این کشور می تواند راحت ترین و سریع ترین شیوه بوده و پس از آن نیز می توانید از طریق روش های دیگر اقامت خود را ادامه دهید. 

همچنین به طور کلی روش های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری به عنوان بهترین روش های مهاجرت به فرانسه معرفی می شوند.

همچنین طبق نظر سنجی های کارشناسان ما و طبق تجاربی که طی این سالیان فعالیت در این زمینه به دست آورده ایم؛ چنین بر آورد می شود که روش تحصیلی ایمن ترین و مطمئن ترین روش مهاجرت، روش کاری کم هزینه ترین روش مهاجرت و روش سرمایه گذاری و ثبت شرکت گران ترین روش مهاجرت به فرانسه می باشند.

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

روش تحصیلی یکی از پر متقاضی ترین روش های مهاجرت به فرانسه است که در اولین قدم نیاز به اخذ پذیرش و قبولی در یکی از دانشگاه های این کشور در یکی از مقاطع لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا را دارد.

برای این اقدام شما باید شرایط پذیرش در هر مقطع و مدارک مورد نیاز آن را بشناسید و آنان را به طور دقیق تهیه نموده و به دانشگاه برای پذیرش ارسال نمایید؛ مقاله شرایط تحصیل در فرانسه به طور کامل این مطالب را در اختیار شما قرار خواهد داد.

اما لازم به ذکر است که پذیرش و قبولی در دانشگاه، فقط یک ویزای موقت تحصیلی به مدت معلوم و محدود را برای شما به همراه می آورد که در این مدت شما می توانید تحصیل نموده و مدرک خود را دریافت کنید. به نوعی پذیرش تحصیلی به طور مستقیم اقامت دائم را در بر نخواهد داشت.

شما پس از اتمام تحصیلات خود 3 راه در پیش دارید، اول به کشورتان بازگردید، دوم به ادامه تحصیل بپردازید و سوم شغلی مناسب را یافته و در آن استخدام شوید.

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل به طور غیر مستقیم و از طریق یافتن شغل پس از اتمام تحصیلات می تواند به اقامت دائم و تابعیت ختم شود. دولت فرانسه پس از اتمام تحصیلات به شما 12 ماه اجازه ادامه حضور در این کشور را داده تا بتوانید شغل مناسب خود را یافته و در آن استخدام شوید. پس از آن ویزای تحصیلیتان به ویزای موقت کار تغییر داده می شود.

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

مهاجرت به فرانسه از طریق کار

مهاجرت به فرانسه از طریق کار را می توانیم دومین روش پر متقاضی برای مهاجرت به فرانسه معرفی کنیم که از طریق دریافت ویزای جاب آفر یا پیشنهاد شغلی امکان پذیر می باشد.

برای دستیابی به این هدف باید یک کارفرمای فرانسوی شما در شغلی مناسب در این کشور به کار گیرد؛ دقت داشته باشید که استخدام در یک شرکت بین المللی یا خصوصی صورت پذیرد. مقاله شرایط کاریابی و کار در فرانسه تمامی قوانین و روش های یافتن شغل مناسب در این کشور را به شما عزیزان ارائه می دهد.

اما دقت داشته باشید، فرصت شغلی که به شما پیشنهاد می شود؛ باید حتما مورد آگهی در کشور فرانسه و اتحادیه اروپا قرار گرفته و شخص مناسبی برای آن پیدا نشده باشد، تا کارفرما بتواند جهت جذب نیروی کار از خارج از اتحادیه اروپا اقدام نماید. اما در صورتی که موفق به دریافت ویزای کار شوید، این ویزا به صورت موقت و تا حداکثر 3 سال برایتان صادر می شود که قابل تمدید است.

در نهایت در صورتی که 5 سال در این کشور حضور داشته، کار کرده و مالیات خود را بپردازید، امکان دریافت اقامت دائم و تابعیت برای شما وجود خواهد داشت.

ضمنا اگر بلوکارت اروپا را به دست آورید، می توانید در مدت زمان کمتر یعنی 33 ماه یا 21 ماه به اقامت دائم فرانسه برسید. البته اخذ بلو کارت شرایط خاصی دارد که مهم ترین آن داشتن حداقل درآمد 53836 یورو در سال می باشد.

اقامت فرانسه با سرمایه گذاری

اقامت فرانسه با سرمایه گذاری همانطور که گفتیم یکی از روش های گران قیمت مهاجرت به این کشور است که نیاز به بودجه مالی زیادی دارد. به نوعی نقش اصلی در اخذ ویزا و در نهایت اقامت دائم شما را سرمایه و پشتوانه مالی که شما به هر نوعی وارد سیستم مالی و اقتصاد فرانسه خواهید کرد، ایفا می نماید.

روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در این کشور وجود دارد که شما باید بررسی کنید که کدامیک از این روش ها برای شرایط تان مناسب بوده و هریک به چه مقدار بودجه نیاز دارد. از جمله مهم ترین روش های سرمایه گذاری در فرانسه می توان به ثبت شرکت، خرید ملک، سرمایه گذاری در بازار بورس و سهام، خرید اوراق مشارکت و خود حمایتی فرانسه اشاره کرد.

یکی از بهترین روش ها در این مسیر، اقدام از طریق اقامت تمکن مالی فرانسه است که در آن شرط اصلی و مهم، اثبات تمکن مالی و همچنین اثبات توانایی زندگی در فرانسه بدون نیاز به کسب و کار در این کشور است.

ابتدا به شما یک اقامت 1 ساله داده می شود که این اقامت سالانه قابل تمدید می باشد. در نهایت پس از 5 سال اقامت و زندگی در این کشور، می توانید برای دریافت اقامت دائم و تابعیت آن اقدام کنید . مقاله سرمایه گذاری در فرانسه شما را با روش های مختلف، شرایط، مدارک و قوانین مهم و اصلی برای این کار در این کشور آشنا خواهد ساخت؛ مطالعه آن را از دست ندهید.

اقامت فرانسه با سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در فرانسه

خوب است بدانید که مهاجرت از طریق ثبت شرکت در فرانسه به طور کلی زیر مجموعه سرمایه گذاری در این کشور شمرده شده و شما می توانید از طرق مختلفی به ثبت شرکت و راه اندازی آن بپردازید . هریک از روش ها و انواع ثبت شرکت در این کشور دارای مزایا و امتیازاتی مرتبط با خود است که مراحل تمامی آن ها در مقاله ثبت شرکت در فرانسه برای شما آورده شده است.

ثبت شرکت یکی از روش های قانونی مهاجرت به فرانسه است که مورد علاقه کارآفرینان و افرادی است که خود در کشورمان بیزنس و شرکتی فعال داشته و می توانند در فرانسه نیز شعبه ای از آن و یا یک شرکت جدید در همان زمینه را راه اندازی کنند. البته راه اندازی استارتاپ نیز روش بسیار مناسبی است که افراد نخبه می توانند از آن بهره ببرند.

در این روش از مهاجرت به فرانسه داشتن یک بیزنس پلن اساسی و فکر شده همه نقش را ایفا می کند و این باید مورد تایید قرار گیرد تا بتوانید شرکت خود را در فرانسه به ثبت برسانید. پس از تایید بیزنس پلن شما ویزای موقت برایتان صادر شده که مدت آن از 1 تا 3 سال بوده و همواره قابل تمدید می باشد.

اما برای تمدید ویزا باید حتما شرکتتان فعال و تمام مالیات و حقوق کارمندانتان را به موقع و کامل پرداخت کرده باشید. در نهایت پس از 5 سال حضور در فرانسه و فعالیت شرکت خود مجاز به درخواست اقامت دائم می باشید.

شرایط اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

درباره شرایط اقامت فرانسه از طریق خرید ملک باید بدانید که شهروندان خارجی می توانند بدون هیچ محدودیتی در این کشور ملک و خانه مورد علاقه خود را خریداری نموده و در هنگام حضور در فرانسه در آن ساکن باشند. همچنین می توانند آن را اجاره داده و درآمد مناسبی را سالانه به دست آورند.

اما پیش از اقدام برای این کار بسیار مهم است که کاملا مناطق و شهرهای مختلف فرانسه را شناخته و همچنین با مبالغ و قیمت های آن آشنا شوید تا بتوانید یک ملک خوب با قیمت عالی را بخرید. مطلب خرید ملک در فرانسه و اخذ اقامت می تواند تمامی اطلاعات و شرایطی را که لازم دارید، به شما ارائه دهد، حتما آن را مطالعه نمایید.

اما در ادامه مهاجرت به فرانسه لازم به ذکر است بدانید که خرید ملک تحت هر شرایط و با هر قیمتی به تنهایی نمی تواند اقامت دائم این کشور را به ارمغان آورد و برای اینکه بتوانید از طریق خرید ملک به اقامت دائم این کشور برسید باید برای اقامت تمکن مالی نیز در کنار آن اقدام کنید.

به نوعی باید بگوییم که در روش اقدام از طریق تمکن مالی، خرید ملک می تواند تاثیر مناسبی در اثبات قدرت مالی شما داشته باشد و دریافت اقامت از این روش را برای شما کمی راحت تر نماید، اما به تنهایی امتیازی اقامتی را در بر نخواهد گرفت.

شرایط اقامت فرانسه از طریق خرید ملک
مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی

مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی

در ادامه مشاوره مهاجرت به فرانسه به یکی از روش هایی رسیدیم که خطرات و ریسک بالایی را برای مهاجرین به همراه خواهد داشت. مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی متقاضیان زیادی ندارد، اما بازهم سالانه افرادی هستند که از این طریق به نیت مهاجرت به فرانسه اقدام می نمایند.

باید بدانید که روش پناهندگی از ابتدای شروع تا اتمام و دستیابی به اقامت این کشور شما را در تنگناهای بسیاری قرار خواهد داد و محدودیت های بسیاری بر روی اقامت و زندگیتان در این کشور سایه خواهد افکند.

پس تصور نکنید که اگر به خاک فرانسه رسیدید دیگر همه چیز تمام و راحت هستید، خیر، شما برای کار، تحصیل، درآمد و غیره با مشکلات بسیاری مواجه خواهید بود.

همچنین برای بازگشت به کشورمان نیز مشکلات بسیری خواهید داشت، حتی شاید دیگر نتوانید به کشور بازگردید و نعمت دیدن خانواده را از دست بدهید. از تمامی این ها بدتر اینکه هیچ گونه تضمینی برای رسیدن به موفقیت از این طریق وجود ندارد و ممکن است حتی پس از چند سال تحمل سختی و زندگی با مشکلات، درخواست پناهندگی شما رد و به کشورتان دیپورت شوید.

پس توصیه می کنیم که برای صلاح و امنیت مالی و جانی خود و خانواده تان به هیچ عنوان از این طریق اقدام ننمایید؛ کشور فرانسه برای مهاجرت روش های قانونی و بسیار مناسبی را پیش پای شما قرار داده است. به خاطر همین خطرات بالا، کارشناسان آی مهاجرتی هیچ گونه اقدام یا مشاورتی برای اقدام از این طریق را انجام نخواهند داد.

هزینه مهاجرت به فرانسه

یقینا مطلع هستید که امر مهاجرت، حال به هرکجای جهان که باشد نیاز به هزینه هایی دارد، حالا این میزان هزینه با توجه به مقصد می تواند قیمت های مختلفی داشته باشد. اما در رابطه با هزینه مهاجرت به فرانسه باید مد نظر داشته باشید که فرانسه کشور ارزانی نیست و حتی در میان کشورهای گران اروپا قرار می گیرد.

حال شاید این سوال پیش آید که برای مهاجرت به فرانسه چقدر پول لازم است؟ 

جواب این سوال با توجه به هر شخص یا خانوداه و شرایط و روش آنان یقینا تفاوت های مختلفی با یکدیگر و برای هر کدام باید دقیقا مورد بررسی و محاسبه قرار گیرد که این کار را توصیه می کنیم که مشاورین و متخصصین باتجربه در موسسات مهاجرتی بسپرید. آنان با توجه به تجارب بسیار خود می توانند تمام جوانب و زوایا را مشاهده کرده و مهم موارد را لحاظ نمایند.

ضمنا لازم به ذکر است که هزینه های مربوط به مهاجرت به فرانسه در دو بخش کلی قرار می گیرد؛ بخش اول هزینه های مربوط به انجام امور مهاجرتی، نقل مکان و رسیدن به فرانسه بوده و بخش دوم مربوط به هزینه های بعد از رسیدن به این کشور می باشد. 

در تمامی روش ها هزینه اقامت و زندگی وجود دارد که اطلاع از آن ها می تواند بسیار شما را نسبت به این موضوع روشن نماید که در مقاله هزینه های زندگی در فرانسه و مهاجرت به آن تمام و کمال برای شما شرح داده شده است.

هزینه مهاجرت به فرانسه
نوع هزینه مورد نیازمبلغ به روز یورو
هزینه دریافت ویزا50 تا 99 یورو با توجه به نوع ویزا
هزینه بلیت هواپیما تا فرانسه یکطرفه11 تا 30 میلیون تومان
هزینه ترجمه مدارک3 میلیون تا 10 میلیون تومان
هزینه شهریه دانشگاه دولتی ( روش تحصیلی)شهریه رایگان ( هزینه ای حداکثر تا 400 یورو سالانه بابت ثبت نام را دارد)
هزینه شهریه دانشگاه خصوصی ( روش تحصیلی)سالانه از 3 هزار تا 20 هزار یورو
هزینه اجاره آپارتمان 1 خواب735.58 یورو
هزینه اجاره آپارتمان 3 خواب1,496.10 یورو
مخارج ماهانه یک فرد مجرد ( بدون اجاره منزل)873.4 یورو
هزینه خوراک یک فرد مجردماهانه 250 تا 300 یورو
مخارج یک خانواده 4 نفره ( بدون اجاره منزل)3,131.2 یورو
 

وبینار اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

اخذ ویزای تحصیلی فرانسه به عنوان یکی از بهترین روش های ممکن در این وبینار توسط کارشناس ارشد مهاجرتی ما بیان شده است.

توصیه می کنیم تا پایان آن را تماشا کنید و پس از تماشای آن در صورتی که پرسش سوال خود را نیافتید، از طریق بخش دیدگاه و یا شماره های تماس با ما در ارتباط باشید.

نمایش ویدیو درباره کاور وبینار اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

مشاور و وکیل مهاجرت به فرانسه

در رابطه با مشاور و وکیل مهاجرت به فرانسه باید بگوییم که به طور کل عنوان و حیطه شغلی با نام وکیل مهاجرتی در رشته حقوق وجود ندارد و چنین شاخه ای در دانشگاه های کشورمان و جهان تدریس نمی شود، البته این عنوان در دو کشور کانادا و استرالیا وجود دارد و فقط در همان کشورها نیز مجز و وکلا قادر به فعالیت هستند. اما باز دقت کنید که چنین تخصصی در کشورمان وجود ندارد و چنین ادعایی کلاهبرداری و غیر قانونی است.

معمولا در کشورمان منظور از این عنوان؛ همان متخصصان و مشاوران مهاجرتی می باشد که در این زمینه فعالیت دارند. توجه داشته باشید که استفاده از مشاور مهاجرت به فرانسه از داخل این کشور با اوضاع ارز در کشورمان بسیار گران و غیر قابل صرفه است، اما متخصصان و مشاوران باتجربه در موسسات مهاجرتی در کشورمان با تجاربی حتی بالاتر در این زمینه می توانند با هزینه هایی بسیار کمتر و ارزان تر شما را به هدفتان برسانند.

موسسات باتجربه همچون آی مهاجرتی می توانند مهاجرت به فرانسه را باتوجه به شرایط و مشورت شما برگزیده و از ابتدا تا انتهای نقل مکان و اسکان در این کشور در تمامی مراحل عهده دار امور بوده و پا به پای شما باشند. حتی در صورتی که علاقه به استخدام یک مشاور یا متخصص مهاجرت به فرانسه دارید، می توانید نیمی از امور داخلی را به مشاوران و موسسات داخلی سپرده تا هزینه کمتری را بابت وکیل پرداخت نمایید.

مزایای مهاجرت به فرانسه

مهاجرت قانونی به فرانسه روش های مختلفی دارد که با آنان آشنا شدیم، حال باید بگوییم که تمامی این روش ها در یک هدف مشترک هستند و آن هم مهاجرت به فرانسه می باشد. پس به طور کلی مزایای آنان را می توان با یکدیگر مشترک نیز دانست. اما در کل باید این را بدانید که روش های قانونی مهاجرت به فرانسه مزایای بسیاری برای مهاجران دارد و پس از شروع اقامت در این کشور امتیازات و امکانات بسیاری در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید از آنان استفاده ببرید. در ادامه مهم ترین مزایای مهاجرت به فرانسه را بخوانید:

 • فرصت های کاری بسیار و نرخ بیکاری پایین
 • اقتصاد برتر اروپا و رشد بسیار و دائمی آن
 • وجود درآمدهای بالا و ایده آل در این کشور
 • تحصیل در دانشگاه های برتر و ممتاز جهان
 • امکان مهاجرت و نقل مکان خانواده (همسر و فرزندان)
 • امنیت بسیار بالای مالی، جانی و اجتماعی
 • تحصیل فرزندانتان در مدارس با کیفیت و تحت نظر سیستم آموزشی بسیار عالی
 • اختلاف طبقاتی بسیار پایین و کم
 • وجود بیمه درمانی و خدمات بیمارستانی بسیار با کیفیت
 • نژادپرستی بسیار پایین و برخورد مناسب با مهاجران
 • فضای بسیار عالی برای استارتاپ و ثبت شرکت
 • زندگی در یک فضای بسیار زیبا و مناظری دیدنی با طبیعتی بکر

معایب

اما در کنار این مزایای بسیار، باید بگوییم که برخی معایب نیز به مهاجرت به فرانسه وارد است، که یکی از اصلی ترین آن ها نیاز به یادگیری زبان فرانسوی است. همچنین باید توجه کنید که شرایط اخذ ویزا در این کشور سخت و سفارت بسیار دقیق می باشد. علاوه بر این ها شاید برای ما ایرانی ها در ابتدا تعامل با میزان مالیات بالای آن نیز چالش برانگیز باشد؛ چون مالیات کشور فرانسه در بین بالاترین های اروپا قرار دارد.

موسسه مهاجرتی به فرانسه و مشاوره مهاجرت

همان طور که تا به اینجا متوجه شدید، دریافت مشاوره مهاجرت به فرانسه به صورت صحیح یک امر بسیار مهم و تاثیر گذار در مهاجرت تلقی شد و می تواند در هزینه ها و وقت متقاضیان عزیز بسیار صرفه جویی کند.

در این بین انواع موسسه مهاجرتی به فرانسه و مشاوره مهاجرت در کشورمان در حال فعالیت می باشند که تمامی آن ها از تجربه و سوابق درخشان و مطئنی بهره مند نیستند.

دقت کنید که پیش از انتخاب موسسه مهاجرتی نهایی به عنوان مشاور و راهنما؛ حتما از سوابق و کارنامه آنان اطلاعات کافی را به دست آورید. چون هرچه موسسه انتخابی تان تجربه بالاتری در این زمینه داشته باشد؛ بسیار سریع تر، راحت و کم هزینه تر می تواند شما را به مقصدتان برساند.

آی مهاجرتی با سال ها تجربه در امر مهاجرت به فرانسه در دفاتر تهران و شیراز آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان می باشد.

همچنین لازم به اشاره است که موسسات مهاجرتی نیازی به داشتن مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم و یا مجوز کاریابی از وزارت کار ندارند و قادر به فعالیت در تمامی زمینه های مهاجرتی و روش های مختلف آن می باشند و هیچ گونه محدودیتی برخلاف موسسات اعزام دانشجو را بر سر راه خود حس نمی کنند. به همین دلیل انتخاب موسسات مهاجرتی جهت مشاوره مهاجرت به فرانسه بسیار عاقلانه و نتیجه بخش تر بوده و می تواند شما را با اطمینان خاطر بیش تری به مهاجرت به فرانسه برساند.

فرم ارزیابی مهاجرت به فرانسه

انتخاب بهترین روش مهاجرت به فرانسه امری مهم است که با مشورت به دست خواهد آمد. همچنین آشنایی با روش های قانونی مهاجرت به فرانسه نیز نیاز به بهره گیری از تجارب متخصصین و فعالین این حوزه داشته تا احتما دستیابی به این هدف را به حداکثر برساند.

از شما عزیزان درخواست داریم تا فرم درخواست مهاجرت به فرانسه و فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به فرانسه را در سایت آی مهاجرتی تکمیل نمایید تا به رایگان شرایط شما توسط کارشناسان ما بررسی شده و با توجه به اهداف، بودجه و شرایط شخصی تان، مناسب ترین روش و جزئیات اصلی به شما معرفی شود.

در نهایت با جلسات حضوری که با حضور مشاورین و کارشناسان آی مهاجرتی به همراه شما خواهیم داشت، تمامی اطلاعات را به صورت دقیق بررسی کرده و تمامی مدارک لازم را دقیقا با جدیدترین اطلاعات تهیه و جمع آوری خواهیم کرد و می توانید برای ثبت نام جهت مهاجرت به فرانسه اقدام کرده و مطمئن باشید که نتیجه مثبت و مورد نیاز و علاقه خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت خواهید نمود.

توصیه می کنیم که حتما با مشاورین آی مهاجرتی در تماس باشید تا بتوانیم مهاجرت به فرانسه را به بهترین روش و در کمترین زمان ممکن و هزینه لازم برای شما به دست آوریم. شما می توانید از طریق تلفن و یا به صورت حضوری در دفاتر مرکزی و غرب در تهران و شیراز با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید.

کارشناسان ما با تهیه مقالات زیر، سایر گزینه های ایده آل اروپا را نیز به شما معرفی نموده اند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (6 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه