10 تا از دیدنی های گردشگری هلند

10 تا از دیدنی های گردشگری هلند تنها بخش کوچکی از زیبای های بی نهایت این کشور است که هر گردشگری را به خود جذب می کند. جاهای دیدنی هلند بی شمار است و شما با قدم زدن در هر کوچه و خیابان شهرهای این کشور برخی از زیباترین مناظر اروپا را مشاهده خواهید کرد.

موزه و گالری های متعدد، باغ هایی مملو از گل های رنگارنگ، کانال های آبی، بناهای تاریخی همه و همه از بهترین جاذبه هایی است که می توانید در این کشور زیبا مشاهده کنید.

10 تا از دیدنی های گردشگری هلند

هلند تنها مهد گل های لاله نیست؛ این کشور مملو از بناهای تاریخی، موزه های جذاب و کانال های آبی زیبا می باشد که برای هرگردشگری جذاب است.

فهرست مطالب

در این عنوان کارشناسان آی مهاجرتی به برخی از بهترین جاذبه های گردشگری هلند پرداخته اند و ضمن معرفی هر یک از آنها ، در صورتی که در رابطه با این شهر هرگونه سوالی برایتان وجود دارد، حتما با مشاورین ما تماس بگیرید.

قطعا تاکنون نام کشور هلند را با نام گل های لاله آن فراوان شنیده اید و و افراد زیادی به قصد دیدن گل های لاله به این کشور سفر می کنند که نظیر آن در هیچ جای دنیا وجود ندارد . کانال های زیادی نیز در این شهر جایگزین خیابان اصلی شده اند و بر زیبایی بی حد و اندازه این کشور افزوده اند.

به خاطر داشته باشید که کشور هلند می تواند گزینه ای مناسب برای کار نیز به شمار برود که در عنوان مهاجرت کاری و کار در هلند کارشناسان ما به صورت دقیق به آن پرداخته اند ، مطالعه آن را از دست ندهید.

موزه ریجکس منبع غنی از هنر و تاریخ

موزه ملی یا موزه ریجکس منبع غنی از هنر و تاریخ هلند است که در آمستردام قرار دارد و دارای کتابخانه، مجسمه ها و انواع آثار هنری از دوره های 800 سال پیش هلند تا کنون را و همچنین آثار آسیایی به قدمت 2 هزار سال را به نمایش می گذارد . این موزه که بزرگ ترین موزه این کشور می باشد از جاهای دیدنی هلند آمستردام است و نباید بازدید از آن را از دست داد.

صفحه اصلی
تماس با ما
تصویر ویزاها
اعتبار سنجی آی مهاجرتی
رضایت مشتریان
وبینار مهاجرت
فرم ارزیابی شرایط
درباره ما
10 تا از دیدنی های گردشگری هلند

موزه ریجکس با 250 سالن که هرکدام مملو از آثار های هنری و باستانی هستند ، عظمت چشم گیری داشته و می توان کل روز و حتی چند روز را صرف گردش در این موزه کرد ، زیرا که این موزه دارای 7 میلیون شی قیمتی و حدود 5000 نقاشی و کتابخانه ای با وسعت 35 هزار عدد کتاب است.

علاوه بر آثار هنری، معماری موزه نیز جذابیت خود را دارد این ساختمان بر روی حدود 800 ستون چوبی ساخته شده و باغ های موزه ملی مملو از مجسمه های متعدد است و هر سال میزبان نمایشگاه های مجسمه سازی است.

می توانید به صورت رایگان در باغ ها قدم بزنید و از پرچین های به خوبی نگهداری شده، باغ های گل رز و فواره ها لذت ببرید.که جذابیت گردش در ریجکس را چند برابر می کند و خود را در لیست 10 تا از دیدنی های گردشگری هلند جای داده است.

پارک ملی هوگه ولوو بزرگترین ذخیره طبیعی

پارک ملی هوگه ولوو بزرگترین ذخیره طبیعی

پارک ملی هوگه ولوو بزرگترین ذخیره طبیعی کشور با وسعت 3800 هکتاری در مرکز هلند است که دارای تپه های شنی و بیشه زار های فراوان و کوه های گرمسیری و رانش های ماسه ای بوده و چشم انداز های زیبایی را پدید آورده است . این پارک برای علاقه مندان طبیعت از جاذبه های گردشگری برتر هلند به شمار می آید و شمار زیادی از افراد سالانه به گردش در این پارک می پردازند و این پارک یک مکان محبوب برای همه حتی بومیان هلند می باشد. هلند یکی از متنوع ترین برنامه ها را برای تنوع و همچنین محافظت از این باغ ملی را نسبت به سایر کشور ها دارد زیرا که این باغ محل زندگی از جمله گراز وحشی، گوزن قرمز، آهو و موفلون می باشد . این پارک به داشتن پرندگان زیاد نیز معروف است همچنین در صورت نبود وسیله نقلیه برای عبور از جاده ها، استفاده از دوچرخه برای عموم به صورت رایگان وجود دارد.

علاوه بر جاذبه های طبیعی در این پارک دو موزه هنر که شامل آثار ونگوگ می شوند نیز وجود دارد که گشت و گذار در هوگه ولوو را چندین برابر  جذاب تر می کند و در کنار این موزه ها کافه و رستوران هایی قرار دارند که می توان در آن ها وقت گذراند.

کوکنهوف باغ گل ها

کوکنهوف باغ گل ها در هلند ، بزرگ ترین باغ گل در جهان با مساحتی به اندازه 70 هکتار است و به همین علت به باغ اروپا مشهور شهرت یافته است . سر تا سر این باغ را گل هایی با انواع عطر و رنگ ها در حدود 800 نوع مختلف فرا گرفته و هر کسی را که به آن جا برود مدهوش خود می کند. این باغ با فاصله کمی که از آمستردام دارد در اولین های لیست 10 تا از دیدنی های گردشگری هلند جای دارد.

این باغ که به گل های لاله خود مشهور است باعث شده که گل لاله سمبلی برای کشور هلند شناخته شود البته در این باغ فقط لاله ها نیستند که جذابیت دارند بلکه گل های دیگری نظیر سنبل و نرگس و ده ها نوع گل دیگر نیز در کنار یکدیگر یک منظره باشکوهی را برای همه ساخته است به طور میانگین هر سال حدود 7 میلیون پیاز گل های متنوع در این باغ کاشته می شوند.

می توان برای گردش در کل این باغ دوچرخه هایی را کرایه کرد و به گشت و گذار در کل این باغ پرداخت و در میان راه ها هم رستوران هایی وجود دارند که می توان در میانه گذراز خود در آن ها پذیرایی کرد و اوقات خوشی را ساخت.

راه درست و مطمئن مهاجرت

مشاوره رایگان مهاجرت

برای ارزیابی رایگان و اولیه شرایط، شماره خود را درج نمایید

کارشناسان آی مهاجرتی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

آی مهاجرتی را در

اینستاگرام

دنبال کنید.

شهر لیدن هلند با تاریخی غنی

شهر لیدن با تاریخی غنی یکی از شهر های هلند است که به کانال های زیبا خود مشهور است و از جاذبه های گردشگری هلند به شمار می آید . این شهر که قدیمی ترین دانشگاه هلند در این شهر قرار گرفته؛ میزبان برخی دیگر از افراد مانند رمبرنت نقاش معروف بوده است.

جدا از آمستردام، شهر داخلی لیدن دارای بیشترین تعداد آبراه و پل در کشور است. هر تابستان رژه شگفت انگیزی از قایق ها و سایر وسایل نقلیه شناور در کانال های شهر حرکت می کند. داخل شهر نیز مملو از خانه‌های آقایان، ساختمان‌های دانشگاه و موزه‌هایی با نمایشگاه‌های شگفت‌انگیز است. طبیعتاً این شهر دانشجویی دارای طیف گسترده ای از تراس ها، رستوران ها و کافه های جذاب است.

شهر لیدن هلند با تاریخی غنی

از جاذبه های دیگر لیدن می توان به باغ گیاه شناسی این شهر اشاره کرد که به عنوان قدیمی ترین باغ گیاه شناسی جهان شناخته می شود، همچنین در لیدن باغ های گوناگون دیگری برای علاقه مندان به طبیعت و گیاهان وجود دارد که بتوان به آن ها سر زد . اگر با این نشانه ها علاقه مند به مهاجرت به هلند و این شهر شدید می توانید به مقاله مهاجرت به هلند با روش های کاملاً قانونی سر بزنید تا از زاه های آن مطلع شوید.

موزه ونگوگ برای علاقه مندان به هنر

موزه ونگوگ برای علاقه مندان به هنر به عنوان بهترین جاذبه های گردشگری هلند به شمار می رود؛ این موزه که در میدان موزه در شهر آمستردام قرار گرفته و از پربازدید ترین موزه ها در جهان می باشد ، به اثراتی مانند شب پر ستاره معروف است و کامل ترین مجموعه در جهان از این نقاش و همچنین دارای بعضی آثار نقاش های دیگر عصر خود مانند گوگن است.

این موزه با دارا بودن 400 نقاشی و 700 نامه از ونسان ونگوگ به بررسی زندگی و آثار هنرمند بزرگ و مشهور هلندی می پردازد و پیشرفت و سختی های او به عنوان یک هنرمند را به نمایش می گذارد . از معروف ترین نقاشی های وی مانند گل آفتاب گردان و سیبب زمینی خوران است ، البته اگر به دنبال اثر به خصوصی هستید قبل از بازدید از موزه از وجود آن مطمئن شوید.

البته هلند به عنوان کشور موزه ها شناخته می شود علاوه بر موزه ونگوگ دارای موزه های دیگر هم می باشد که کشور هلند را تبدیل به کشوری جذاب برای مسافرت و همچنین مهاجرت می کند . با مراجعه و مطالعه مقاله هزینه های مهاجرت و زندگی در هلند می توانید از جزئیات زندگی در این کشور مطلع شوید.

مهاجرت یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی هر انسانی می باشد که از کشور خود به کشوری دیگر نقل مکان می کند، به همین خاطر باید با برنامه و اطلاعاتی کامل و دقیق نسبت به انجام این امر مهم اقدام کرد تا بتوانید بهترین نقل مکان را تجربه نمایید.

کارشناس محترم آی مهاجرتی در ویدیویی که مشاهده خواهید کرد؛ مطالبی مختصر و مهم را در رابطه با مهاجرت و چالش های پیش رو در این امر به شما عزیزان ارائه خواهد نمود؛ این ویدیو را از دست ندهید.

نمایش ویدیو درباره مهاجرت و چالش های پیش رو
آمستردام بزرگ ترین جاذبه هلند

آمستردام بزرگ ترین جاذبه هلند

آمستردام بزرگ ترین جاذبه هلند است که به داشتن کانال های خود مشهور است . ساخت این کانال ها در دوران طلایی هلند آغاز شده و به همان اندازه که برای شهر ونیز مهم هستند، بخشی از منظره شهر آمستردام نیز هستبه شمار می روند و برخی از ماندگارترین خاطرات برای هر بازدیدکننده ای، زمان صرف شده برای کاوش در آبراه های فوق العاده شهر است.

جاهای دیدنی هلند آمستردام با میزبانی موزه های مختلف مانند خانه آنه فرانک، موزه ونگوگ و موزه ملی سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند.

علاوه بر این کاخ ها و کلیسا هایی با معماری خاص و جذاب از دیگر دیدنی های آمستردام است که آن را در صدر لیست 10 تا از دیدنی های گردشگری هلند قرار داده است.

در حالی که بسیاری از بهترین جاذبه های توریستی آمستردام را می توان به راحتی با تور قایق یا تاکسی آبی تجربه کرد و به بیشتر موزه ها و گالری های هنری بزرگ رفت، می توان به راحتی در خیابان های کوچکتر و ساکت تر که در کنار آبراه ها قرار دارند، پیاده روی کرد و در کافه ها و رستوران های مختلف وقت گذراند.

آسیاب های بادی کیندردیک

آسیاب های بادی کیندردیک در کشور هلند ، آسیاب بادی های متعددی هستند که در روستایی به همین نام قرار گرفته اند و به ثبت میراث فرهنگی نیز رسیده اند . این نوزده آسیاب بادی عظیم که در قرن هجدهم ساخته شده اند یکی از پربازدید ترین مکان های تاریخی هلند حتی برای هلندی ها هستند.

آسیاب بادی های کندریک برخلاف سایر آسیاب های این کشور در بعضی از فصول سال مورد استفاده قرار می گیرند اما همیشه برای بازدیدکنندگان باز هستند با چیدمان خاص خود منظره نمادینی را برای عکاسان و گردشگران تشکیل می دهند. همچنین می توان با قایقرانی در امتداد این آسیاب ها در رود نورد ، منطقه را از روی آب های این رود کاوش کرد.

مقالات زیر شما را با دیگر دیدنی ها و آثار زیبا و جذاب کشورهای اروپایی آشنا می سازند:

دهکده های ماهیگیری سواحل دریاچه لیسل

دهکده های ماهیگیری سواحل دریاچه لیسل شامل خانه هایی زیبا در کنار آب است که در قرن پانزدهم با معماری و استحکام قوی ساخته شده است . این دهکده های بندری دارای یک موزه روباز است که برترین مرکز گردشگری نیز به شمار می رود و نحوه ماهیگیری و تجارت دریایی را به نمایش می گذارد.

از ان جهت می توان این دهکده ها را در میان 10 تا از دیدنی های گردشگری هلند جای داد که گردشگران از باتدایی ترین تا مدرن ترین شکل ماهیگیری را در این منطقه مشاهده کرده و خانه هایی با قدمت بیش از 1600 سال را تماشا می کنند.

در نزدیکی همین دهکده ها ، یک دهکده کوچک به نام مارکن نیز قرار گرفته که برای گردشگران بسیار محبوب بوده و شما می توانید در یک سفر یک روزه از تمامی آنها دیدن کنید.

قلعه های باستانی هلند

در میان 10 تا از جاذبه های گردشگری هلند می توان قلعه های زیادی را جای داد که هر یک به نوع خود آثار منحصر بفردی در اروپا هستند . یکی از مشهورترین این قلعه ها دی هار نام دارد که به دلیل بزرگی و عظمت خود توانسته به یک شهرت جهانی برسد . البته در زمان ساخت به دلیل جابه جایی کل روستا جهت ایجاد فضای برای ساخت آن ، اهالی آن را دوست نداشته و این قلعه را بدنام می دانند.

جاهای دیدنی هلند تنها محدود به یک قلعه نشده و می توان از قلعه زویلن نیز نام برد که در قرن سیزدهم تاسیس گردید و یا قلعه لیدن از قرن یازدهم تاکنون به عنوان یک پارک عمومی استفاده می شود و گردشگران زیادی از قدم زدن در آن لذت می برند.

در میان قلعه های باستانی هلند نمی توان از قلعه Kastel von Breda گذشت که با قرار گرفتن در آثار یونسکو محل اشراف و خانواده های سلطنتی بوده و در طول قرن ها همواره به وسعت آن افزوده شده است .از نقاط دیدنی این قلعه می توان به برج های دوقلوی بلوخویس و اسپاناردسگات ، کتابخانه گسترده ، باغ های کاخ و آکادمی نظامی اشاره کرد.

نام کاخ سال تاسیس
قلعه دی هاردی1822 میلادی
قلعه زویلنقرن سیزدهم
قلعه لیدنقرن پانزدهم
قلعه Kastel von Breda قرن دوازدهم

Ancient Castles Of Netherlands

کلیساهای گوتیک

کلیساها نقش پررنگی در جاذبه های هلند دارند و می توان کلیساهای گوتیک را از چشمگیرترین آنها دانست . این کلیسا در سال 1290 با غرفه های کوچک ساخته شد و از آن زمان تاکنون یکی از منحصربفردترین کلیساهای اروچا از لحاظ معماری شناخته می شود.

ارتفاع یکی از برج های این کلیسا 97 متر است و این امکان برای گردشگران وجود دارد که در روزهای یک شنبه همراه تورهای گردشگری از آن بالا رفته و بخش های مختلف را تماشا کنید . هزینه ورود به کلیسا نیز 5 یورو است و آجرهای قرمز رنگ بیش از هر چیز دیگری توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

در این عنوان 10 تا از جاذبه های گردشگری هلند را برای شما عزیزان شرح دادیم و در صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه دارید ، حتما با مشاورین ما در آی مهاجرتی در دفاتر مرکزی و غرب تهران و یا دفتر شیراز تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

سوالات پر تکرار 10 تا از جاذبه های گردشگری هلند

در پایان نیز به برخی از مهم ترین سوالات پرتکرار 10 تا از جاذبه های گردشگری هلند پرداختیم و در صورت هرگونه سوال با درج آن در بخش دیدگاه پاسخ خود را از کارشناسان ما دریافت کنید.

پارک ملی هوگه ولوو بزرگترین ذخیره طبیعی میزبان پرندگان بی شماری است.

قدیمی ترین باغ گیاه شناسی جهان در شهر لیدن هلند قرار دارد.

شهر آمستردام را می توان بزرگ ترین جاذبه این کشور دانست.

این آسیاب بادی ها در شهری به همین نام واقع شده اند.

قلعه Kastel von Breda  در فهرست یونسکو به ثبت رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه