سرمایه گذاری در کانادا

فهرست مطالب

سرمایه گذاری در کانادا و اطلاعات مهم پیرامون آن موضوعی است که مشاوران آی مهاجرتی در این مقاله به آن پرداخته اند ، سال های زیادی است که مهاجرت به کشور کانادا با روش های قانونی رایج بوده و متقاضیان مهاجرت به این کشور رویایی و زیبا تلاش می کنند تا قبل از هر اقدامی راهنمایی های لازم برای مهاجرت را کسب کنند ، مقاله اطلاعات کشور کانادا را بخوانید و با انواع راه های مهاجرت به این کشور هم آشنا شوید.

کانادا در نظام سرمایه داری خود همراه و مشابه همتای خود یعنی ایالات متحده آمریکا است و در این مقوله تفاوت های زیادی با کشورهای برجسته اروپایی مانند آلمان و فرانسه دارد.

آمریکا بزرگترین شریک تجاری کانادا است و به همین دلیل فرصت های سرمایه گذاری در این کشور رو به رشد است و محدودیت های خاصی برای توسعه سرمایه گذاری در آن وجود ندارد.

قوانین مهاجرت به کشور کانادا معمولا در ابتدای هر سال میلادی بازنگری می شود و ممکن است تغییراتی در آن اعمال شود ، قوانین سرمایه گذاری در کانادا هم از این قوانین مستثنی نیست و در صورتیکه به صورت اصولی دنبال نشده باشد ، با شکست مواجه می شوید.

به همین دلیل مشاوران آی مهاجرتی تلاش می کنند که اطلاعات جدید و بروز از شرایط مهاجرت به کشور کانادا با روش سرمایه گذاری را به اطلاع علاقه مندان برسانند ، پس با ما همراه شوید و اطلاعات به روز از سرمایه گذاری در کشور کانادا را دنبال کنید.

انواع سرمایه گذاری در کانادا

کانادا هم مانند دیگر کشورها زمینه های مختلفی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی دارد ، برخی از این زمینه ها در برخی سال ها برای مهاجران خارجی موقعیت های بسیار خوبی فراهم می کند که اقدام به موقع برای آن می تواند یک سرمایه گذاری حیرت انگیز را برای داوطلبان رقم بزند.

در اینجا مشاوران آی مهاجرتی برخی از رایج ترین انواع سرمایه گذاری در کانادا را معرفی کرده اند که در ادامه با آنها آشنا می شوید.

سرمایه گذاری سالیانه یا annuity در کانادا

برای سرمایه گذاری در کانادا یا هر کشور دیگری ، هدف شما از سرمایه گذاری اهمیت دارد ، نحوه سرمایه گذاری بستگی به این دارد که دقیقاً برای چه چیزی سرمایه گذاری می کنید.

ممکن است شما در حال سرمایه‌گذاری برای پیش‌پرداخت خانه‌ای هستید که می‌خواهید ظرف شش ماه بخرید یا شاید شما در حال سرمایه گذاری برای کمک به فرزند ۱۴ ساله خود در شهریه دانشگاه آینده خود هستید.

ممکن است بخواهید زمانی که 30 سال دیگر بازنشسته می شوید ، برای زندگی خود پول سرمایه گذاری کنید ، اگر به بزرگترین تفاوت بین این سه توجه کنید ، می بینید که افق های زمانی تصمیمات سرمایه گذاری شما بر اساس زمانی که به پول خود نیاز دارید به طور قابل توجهی متفاوت خواهد بود.

سرمایه گذاری سالیانه یا annuity در کانادا ، نوعی قرارداد سرمایه گذاری است که در فواصل زمانی معین ، معمولاً پس از بازنشستگی به شما درآمد پرداخت می کند.

سرمایه گذاری اوراق قرضه در کانادا

سرمایه گذاری اوراق قرضه در کانادا به دو طریق قابل انجام است؛ اوراق قرضه معمولی و اوراق قرضه CSB .

اوراق قرضه معمولی گواهی است که برای وامی که به یک شرکت یا دولت می دهید ، دریافت می کنید و صادرکننده اوراق در ازای آن ، تعهد می‌کند که با نرخ معینی به شما سود پرداخت کند و وام را در تاریخ معینی بازپرداخت کند.

اوراق قرضه پس انداز کانادا (CSB) در واقع یک محصول پس انداز است که توسط دولت فدرال صادر و تضمین می شود ، این روش سرمایه گذاری در کانادا معمولا حداقل نرخ بهره تضمین شده را ارائه می دهد.

سررسید اوراق قرضه پس انداز کانادا سه ساله است و نرخ های بهره برای آن دوره باقی می ماند ، در پایان دوره ، وزیر دارایی نرخ های جدید را بر اساس شرایط حاکم بر بازار اعلام می کند ، ممکن است در هر زمان نقد شود و تا تاریخ نقد شدن سود دریافت می کند.

اوراق پس انداز کانادا فقط از طریق برنامه پس انداز حقوق و دستمزد در دسترس است و به کانادایی ها اجازه می دهد از طریق کسر حقوق و دستمزد اوراق قرضه خریداری کنند.

اگر شما به عنوان یک خارجی قصد سرمایه گذاری در اوراق قرضه کانادا را دارید و می خواهید با نرخ های بهره فعلی و نحوه خرید اوراق قرضه پس انداز کانادا آشنا شوید ، حتما با مشاوران آی مهاجرتی تماس بگیرید.

انواع صندوق های سرمایه گذاری در کانادا

انواع صندوق های سرمایه گذاری در کانادا با کاربردهای مختلف وجود دارد که با آنها آشنا می شوید:

انواع صندوق های سرمایه گذاری در کانادا
 • صندوق قابل معامله در بورس (ETF)
 • گواهی سرمایه گذاری تضمینی (GIC)
 • صندوق سرمایه گذاری مشترک در کانادا
 • صندوق تفکیک شده

صندوق قابل معامله در بورس یک صندوق سرمایه گذاری است که دارایی هایی مانند سهام ، کالاها یا اوراق قرضه را در اختیار دارد و ارزشی مشابه ارزش کل دارایی‌های موجود در آنها دارند ، سطح ریسک یک صندوق قابل معامله در بورس به دارایی های موجود در آن بستگی دارد و گاهی اوقات سطح ریسک بالا خواهد بود.

گواهی سرمایه گذاری تضمینی (GIC)، سرمایه گذاری است که از سرمایه سرمایه گذاری شده شما محافظت می کند ،GIC ها می توانند دارای نرخ بهره ثابت یا متغیر باشند و شما در سرمایه گذاری ضرر نخواهید کرد.

صندوق سرمایه گذاری مشترک در کانادا نوعی سرمایه گذاری است که در آن پول بسیاری از سرمایه گذاران برای خرید سبد اوراق بهادار مختلف در کنار هم جمع می شود و یک مدیر حرفه ای صندوق را مدیریت می کند.

صندوق سرمایه گذاری تلفیقی ، بسیار شبیه به یک صندوق سرمایه گذاری مشترک است و توسط یک شرکت بیمه راه اندازی می شود و از سرمایه عمومی شرکت جدا می شود.

تفاوت اصلی بین صندوق تفکیک شده و صندوق سرمایه گذاری مشترک ، تضمین این است که صرف نظر از عملکرد صندوق ، حداقل درصدی از پرداخت های سرمایه گذار به صندوق پس از سررسید صندوق بازگردانده می شود.

سرمایه گذاری اسناد خزانه داری (اسناد دولتی)

سرمایه گذاری اسناد خزانه داری (اسناد دولتی) یا قبض T یک سرمایه گذاری کوتاه مدت و کم خطر است که توسط دولت فدرال یا استانی صادر می شود ، در مقادیری از 1000 تا 1 میلیون دلار فروخته می شود و باید برای مدت معینی نگهداری شود که می تواند از یک ماه تا یک سال متغیر باشد.

سرمایه گذاری خرید ملک یا خرید یک تجارت در کانادا

سرمایه گذاری خرید ملک یا خرید یک تجارت در کانادا با توجه به قانون و مقررات ایالت های مختلف دچار تغییرات می شود ، بازار خرید ملک در کانادا برای متقاضیان بین المللی هنوز جوان است و اگر بدون آگاهی قبلی اقدام شود ممکن است خریدار با چالش هایی مواجه کند ، برای اطلاعات کاملتر پیشنهاد می کنیم مقاله ای از مشاوران آی مهاجرتی با عنوان اجاره و خرید ملک در کانادا را مطالعه کنید.

سرمایه گذاری خرید یک تجارت در کانادا نوعی از سرمایه گذاری است که تجارت های کوچک و بزرگی را شامل می شود ، استارت آپ کانادایی ماموریت دارد نسل بعدی را با سواد مالی بسازد و از طریق برنامه های اصولی کانادایی به صاحبان مشاغل کمک می کند تا بهبودی پس از همه گیری را طی کنند.

وکلای تجارتی موسسه آی مهاجرتی قادر به ارائه کامل ترین مشاوره ها در این زمینه خرید و فروش تجارت یا ادغام و اکتساب یک تجارت و یا خرید قراردادهای فرانچایز در کانادا هستند.

سرمایه گذاری زمین کشاورزی در کانادا

سرمایه گذاری زمین کشاورزی در کانادا یک برد خوب برای خانواده‌های کشاورز و سرمایه‌گذاران محسوب می شود؛ زیرا زمین‌های کشاورزی برای دهه‌ها ، خود را به عنوان یک سرمایه‌گذاری هوشمند ثابت کرده‌اند که به مراتب بهتر از هر دارایی املاک دیگر است و از نظر تاریخی ، به سادگی ارزش خود را از دست نمی دهد.

سرمایه گذاران بزرگی مانند بیل گیتس ۱۰۰ دایره مزرعه و زمینی به مساحت ۱۴۵۰۰ جریب را به قیمت ۱۷۱ میلیون دلار را در امتداد مرز رودخانه کلمبیا بین واشنگتن و اورگان ، در سال ۲۰۱۸ خریداری کردند ، آنجا یک مزرعه صنعتی سیب زمینی در بسته های گیتس ، سیب زمینی شرکت مک دونالد سیب زمینی می کارد.

کسب ‌و کارهای محلی ستون فقرات هر جامعه‌ای هستند و اگر شما هم با راهنمایی های درست وارد شوید ، پشیمانی نخواهید داشت.

ما علاوه بر موارد سرمایه گذاری فوق همچنین راه‌حل‌هایی را نیز در سطح ثبت شرکت در کشور کانادا ارائه می‌کنیم که بی نظیر است ، ما قاطعانه معتقدیم که هر اقدامی با مشاوره صحیح در سریع ترین و بهترین زمان پیش می رود.

بهترین شهرهای کانادا برای سرمایه گذاری

کشور کانادا در همه زمینه های سرمایه گذاری در حال رشد است و بخش اعظمی از این رشد را از طریق مهاجرت کنندگان به دست آورده است.

بهترین شهرهای کانادا برای سرمایه گذاری

شما هر زمینه ای از سرمایه گذاری را که تصور کنید ممکن است در برخی مناطق کانادا رشد بیشتری نشان دهد ، به همین دلیل ما ضروری دانستیم که شما بهترین مکان ها و بهترین شهرها برای سرمایه گذاری در کانادا را بشناسید.

به نظر می رسد ، در اکثر شهرهای بزرگ کانادا ، ساخت و ساز یا توسعه مسکن به طور مداوم در حال افزایش است و حتی در بحبوحه یک بیماری همه گیر شهرها با رشد بی سابقه ای روبرو هستند و تقاضا برای مسکن هرگز بالاتر از این نبوده است.

برای سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات در کانادا ، شهرهای windsor ، hamilton ، montreal ، klowna ، ottava ، kalgary ، Kingston ، nanaimo و Halifax از بهترین شهرهای کانادا برای سرمایه گذاری هستند.

بر اساس یک مطالعه جدید از Oberlo ، سه شهر کانادا در بین 20 شهر برتر جهان از نظر بهترین مکان ها برای شروع یک تجارت قرار گرفته اند.

تورنتو بهترین این دسته بود و در رتبه 17 قرار گرفت ، پس از آن ونکوور در رتبه 28 و مونترال در رتبه 36 از 75 کشور فهرست قرار گرفتند.

بهترین شهرها برای راه اندازی یک تجارت در کانادا

از بهترین شهرها برای راه اندازی یک تجارت در کانادا ، استان آلبرتا است که به لطف صنایع نفت ، کشاورزی و فناوری آن یکی از قوی ترین اقتصادها در کل کانادا است ، به دلیل سیستم مراقبت بهداشتی جهان ی، هزینه های طرح بیمه کارکنان در این استان تقریباً وجود ندارد و با افزایش قابل توجه گردشگری در طول ماه های تابستان و همچنین بدون مالیات فروش استانی ، آلبرتا مکان مناسبی برای راه اندازی فروشگاه است.

استان جنوب غربی انتاریو نیز به دلیل بخش تولید خود که 52 درصد از محموله های تولیدی کانادا را تشکیل می دهد ، به طور گسترده ای شناخته شده است ، این استان همچنین در دسترس‌ترین استان ایالات متحده است که آن را به گزینه‌ای عالی برای مشاغل آمریکایی تبدیل می‌کند.

اگرچه مالیات بر درآمد در انتاریو یکی از بالاترین ها است ، اما یکی از سبزترین استان های کانادا است که مشوق های مالیاتی انرژی جایگزین را به همه ساکنان ارائه می دهد.

گزینه بعد استان بریتیش کلمبیا است که طی سال گذشته شاهد افزایش 9.3 درصدی در اقتصاد خود بوده است ، این استان نیروی کار آگاه، جمعیت زیاد و مالیات مناسب برای کسب و کار دارد.

استان کبک هم با کمترین مالیات بر درآمد و همچنین تولید ناخالص داخلی که 20.3 درصد از کل اقتصاد کانادا را تشکیل می دهد، چیزهای زیادی برای ارائه مشاغل جدید دارد ، به دلیل هزینه های مصرف کننده قوی و افزایش 2.4 درصدی در سرمایه گذاری تجاری ، کبک به سرعت تبدیل به یک کانون راه اندازی برای کسب و کارهای مختلف می شود.

بهترین شهرهای کانادا برای خرید زمین

بهترین شهرهای کانادا برای خرید زمین را می توان استان های بریتیش کلمبیا ، آلبرتا ، ساسکاچوان و منیتوبا نام برد؛ بیشتر کشاورزی کانادا در استان های پریری (آلبرتا ، ساسکاچوان و منیتوبا) انجام می شود.

بریتیش کلمبیا به عنوان استانی با بیشترین فرصت های شغلی تمام وقت و منظم در دسترس در نظر گرفته می شود ، این استان همچنین یکی از گران ترین استان های کانادا برای زندگی است که منبع اصلی درآمد آن کشاورزی است.

حاصلخیزترین خاک کانادا در منطقه ای به نام نعل اسب طلایی بزرگ (GGH) است ، منطقه ای که از نیاگارا تا اوریلیا تا پیتربورو امتداد دارد.

بیش از 52 درصد از بهترین زمین‌های کشاورزی کانادا در جنوب انتاریو قرار دارد که رشد جمعیت در آن بالاترین میزان است ، انتاریو همچنان دارای بیشترین تعداد مزرعه – بیش از 68000 مزرعه است که پس از آن آلبرتا با 58000 و ساسکاچوان با 56000 مزرعه قرار دارند.

استان ساسکاچوان بیش از 40 درصد از زمین های کشاورزی کانادا را در خود جای داده است که برخی از پربارترین زمین های جهان است ، این استان به به سبد نان کانادا معروف است.

مالکیت زمین‌های کشاورزی ساسکاچوان نسبت به سایر استان‌ها محدودتر بوده است ، که منجر به قیمت پایین‌تر از نظر تاریخی در هر هکتار شده است.

مزایای سرمایه گذاری در کانادا

کانادا بهترین کشور برای سرمایه گذاری جهانی است ، در این دنیای پر فراز و نشیب ، استفاده از فرصت ها و اجتناب از خطر می تواند دشوار باشد و برای رشد و موفقیت ، سرمایه گذاران جهانی باید اکوسیستم‌هایی را بیابند که هم ثبات و هم شادابی را ارائه دهد.

مشاوران آی مهاجرتی در اینجا برخی از دلایلی که سرمایه گذاران پیشرو جهان اقدام به سرمایه گذاری در کانادا می کنند را بررسی کرده اند ، اینها تنها برخی از مزایای سرمایه گذاری در کانادا است که در زیر می خوانید:

 • کانادا مکانی عالی برای انجام تجارت ، با دسترسی به کل بازار آمریکای شمالی است.
 • سرمایه گذاران واجد شرایط درخواست شهروندی پس از سه سال از دوره اقامت پنج ساله خود هستند.
 • کانادا سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر ورودی FDI را دارد.
 • کانادا دارای تحصیل کرده ترین نیروی کار در جهان است.
 • کانادا جذاب ترین کشور برای کارآفرینان است.
 • هزینه های سرمایه گذاری در کانادا کمتر، ریسک سرمایه گذاری هم کمتر است.
 • کانادا از نظر ثبات سیاسی پس از ژاپن در میان کشورهای G7 در رتبه دوم قرار دارد.
 • نرخ مالیات موثر حاشیه ای کانادا اکنون 13.7 درصد است که پایین ترین نرخ در گروه G7 و کمتر از میانگین OECD است.
 • کانادا شش بانک امن در آمریکای شمالی را دارد ، همین شش بانک در بین 50 بانک برتر جهان در بین 35 بانک برتر جهان قرار دارند.

در مقاله کار در کانادا هم مزایای مهاجرت کاری به این کشور را برشمردیم و دعوت می کنیم مقاله لینک شده را بخوانید.

بهترین نوع سرمایه گذاری در کانادا

خوب با توجه به مطالب ارائه شده در بخش های قبل ، اکنون به نظر می رسد که شما آماده سرمایه گذاری هستید ، اما ابتدا یک احتیاط در مورد کلمه “بهترین” وجود دارد!

بهترین نوع سرمایه گذاری در کانادا

فراموش نکنید که در فرآیند سرمایه گذاری ها هیچوقت چیزی به نام یک استراتژی سرمایه گذاری یک اندازه و مناسب برای همه وجود ندارد ، بهترین سرمایه گذاری ممکن است برای هر شخصی با توجه به شرایط و هدف آن فرد از سرمایه گذاری در کانادا تعریف های متفاوتی داشته باشد.

بنابراین تنها چیزی که می‌توانیم با اطمینان بگوییم این است که «بهترین» استراتژی شما باید این باشد که قبل از پرداخت پول واقعی ، درباره هر گزینه سرمایه‌گذاری به طور کامل تحقیق کنید.

طی مطالعات انجام شده بهترین نوع سرمایه گذاری در کانادا در سال 2022 شامل موارد زیر است:

 • سهام
 • اوراق قرضه
 • ETF ها و صندوق های متقابل
 • املاک و مستغلات
 • معادل های نقدی

دلیل برتری سرمایه گذاری سهام و اوراق قرضه در کانادا

دلیل برتری سرمایه گذاری سهام و اوراق قرضه در کانادا این است که می توانید پول زیادی به دست آورید ، سهام یک قطعه کوچک از یک شرکت سهامی عام است که می توانید آن را خریداری کنید و طبیعتاً نوسان هم دارد ، به این معنی که ممکن است چیزی را هم از دست بدهید.

سهام به طور سنتی در طول زمان از سایر سرمایه گذاری ها بهتر عمل می کند و می توانید آنها را با استفاده از یک کارگزار آنلاین خریداری کنید.

برخلاف سهامی که هیچ تضمینی در مورد پرداخت های ثابت به سرمایه گذاران خود ندارد ، سرمایه گذاران اوراق قرضه با اطمینان بیشتری وارد عمل می شوند ، برخی از اوراق بازدهی بالا ، احتمالاً از بازده سهام پیشی می گیرند.

امن ترین اوراق قرضه خزانه ها هستند ، اوراق خزانه نوعی اوراق قرضه فروخته شده برای حفظ جریان نقدی دولت ایالات متحده است تا بتواند صورت حساب های خود را پرداخت کند.

این اوراق قرضه منتشر شده توسط دولت ایالات متحده بسیار قابل اعتماد هستند، اما بازدهی پایین آنها ممکن است قلب شما را برای سرمایه گذاری تحریک نکند.

انوع صندوق های سرمایه گذاری دیگر و املاک و مستغلات نیز از دیگر گزینه ها برای بهترین سرمایه گذاری ها در کانادا هستند ، در روند همه گیری کرونا املاک و مستغلات بویژه در مراکز شهرهای کانادا همچنان به رشد خود ادامه داده است ، بنابراین می تواند سرمایه گذاری مفیدی در کانادا باشد.

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

کانادا دارای سنت طولانی مهاجرت و یک سیستم پیچیده برای ارزیابی و پذیرش ساکنان جدید است ، برنامه های سرمایه گذار مهاجر توسط دولت کانادا ایجاد شد تا افراد تجاری ثروتمند و سرمایه آنها را به کانادا جذب کند.

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

اما اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری از همه راه های سرمایه گذاری مهیا نمی شود و این مهم است که بدانید کدام روش سرمایه گذاری در نهایت منجر به اخذ اقامت کانادا می شود؟

راه های مختلفی برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد ، محبوب ترین برنامه های اقتصادی عبارتند از:

 • برنامه سرمایه گذار مهاجر کبک
 • برنامه های نامزد استانی

روش انتخاب در هر دو برنامه فدرال و کبک مشابه است ، اما متقاضیانی که می خواهند خود را از نظر اقتصادی در استان کبک مستقر کنند ، باید قبل از درخواست برای اقامت دائم به دولت ، گواهی انتخاب کبک (CSQ) را دریافت کنند.

در طول این روند متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا و وابستگان آنها بر اساس دلایل بهداشتی و امنیتی ارزیابی خواهند شد ، دارندگان CSQ ملزم به اقامت در استان کبک هستند.

معیارهای انتخاب دولتی سرمایه گذاران برای اقامت دائم کانادا

معیارهای انتخاب دولتی سرمایه گذاران برای اقامت دائم کانادا خاص است و سرمایه گذاران و خانواده نزدیک آنها می توانند با رعایت این معیارها ، اقامت دائم کانادا را دریافت کنند:

شما باید تجربه تجاری مرتبط را ، همانطور که در مقررات تعریف شده است ، نشان دهید و در اصل ، شما باید برای حداقل دو سال قبل از درخواست خود ، یک کسب و کار واجد شرایط را مدیریت یا اداره کرده باشید.

شما و همسرتان باید از نظر قانونی دارایی خالص شخصی حداقل 2 میلیون دلار کانادا را به دست آورده باشید ، تمام خانواده شما باید ارزیابی‌های پزشکی و امنیتی کانادا را تکمیل کرده و بگذرانند.

شما باید تحت یکی از دو برنامه سرمایه گذار مهاجر موجود ، 1.2 میلیون دلار کانادا برای یک دوره پنج ساله بدون بهره (0%) سرمایه گذاری کنید ، سرمایه گذاری توسط دولت تضمین می شود و در پایان دوره سرمایه گذاری به طور کامل بازپرداخت می شود.

شما همچنین از نظر سن ، زبان ، تحصیلات ، تجربه و زمان سپری شده در کبک بر اساس یک سیستم امتیازی ارزیابی خواهید شد.

رویه ها و چارچوب زمانی برنامه مهاجرت سرمایه گذاران کانادا

برای در نظر گرفتن برنامه های اقامتی ، رویه ها و چارچوب زمانی برنامه مهاجرت سرمایه گذاران کانادا باید مد نظر قرار گیرد؛ ابتدا باید درخواستی به اداره دولتی مربوطه ارائه شود ، در این مرحله یک شماره مرجع پرونده صادر می شود که به متقاضیان امکان می دهد وضعیت درخواست خود را بررسی کنند.

پس از ورود به کانادا با ویزا ، اقامت دائم به شما داده می شود ، زمان پردازش درخواست بسته به اینکه در کدام دسته قرار می گیرد و در کجا درخواست ارسال شده است ، متفاوت است.

وب سایت مهاجرت ، پناهندگی و شهروندی کانادا به تفکیک زمان به درخواست ها رسیدگی می کند ، توجه داشته باشید که برای حفظ وضعیت اقامت دائم ، حضور فیزیکی دو سال از پنج سال در کانادا الزامی است.

در 31 مارس 2021 ، وزارت مهاجرت برنامه سرمایه گذار مهاجر کبک را اعلام کرد ، این برنامه قبل از 1 آوریل 2023 بازگشایی نخواهد شد.

تجربیات مشاوران آی مهاجرتی ، از منظر قانونی و عملی به شما درک کاملی از نحوه سرمایه گذاری در کانادا می دهد ، تیم ما شامل افراد حرفه‌ای در حوزه املاک ، خرید و فروش انواع تجارت ها ، کشاورزی و مدیریت مزرعه ، به‌علاوه کارکنان پشتیبانی بسیار ماهر است.

سوالات پر تکرار سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا را مشاوران ما در آی مهاجرتی بررسی کردند ، سوالاتی که در بخش دیدگاه درج شوند ، توسط مشاوران ما پاسخ داده می شوند.

چند نوع سرمایه گذاری در کانادا از طریق اوراق وجود دارد؟

اوراق قرضه معمولی و اوراق قرضه CSB .
اوراق قرضه معمولی گواهی است که برای وامی که به یک شرکت یا دولت می دهید ، دریافت می کنید و صادرکننده اوراق در ازای آن ، تعهد می‌کند که با نرخ معینی به شما سود پرداخت کند و وام را در تاریخ معینی بازپرداخت کند.
اوراق قرضه پس انداز کانادا (CSB) در واقع یک محصول پس انداز است که توسط دولت فدرال صادر و تضمین می شود ، این روش سرمایه گذاری در کانادا معمولا حداقل نرخ بهره تضمین شده را ارائه می دهد.

انواع صندوق های سرمایه گذاری در کانادا کدامند؟

صندوق قابل معامله در بورس (ETF)
گواهی سرمایه گذاری تضمینی (GIC)
صندوق سرمایه گذاری مشترک در کانادا
صندوق تفکیک شده

بهترین شهر ها برای خرید ملک در کانادا کدامند؟

برای سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات در کانادا ، شهرهای windsor ، hamilton ، montreal ، klowna ، ottava ، kalgary ، Kingston ، nanaimo و Halifax از بهترین مکان ها برای این نوع از سرمایه گذاری هستند.

بهترین شهر برای سرمایه گذاری تجاری در کانادا کدام است؟

استان کبک با کمترین مالیات بر درآمد و همچنین تولید ناخالص داخلی که 20.3 درصد از کل اقتصاد کانادا را تشکیل می دهد، چیزهای زیادی برای ارائه مشاغل جدید دارد ، به دلیل هزینه های مصرف کننده قوی و افزایش 2.4 درصدی در سرمایه گذاری تجاری ، کبک به سرعت تبدیل به یک کانون راه اندازی برای کسب و کارهای مختلف می شود.

بهترین نوع سرمایه گذاری در کانادا چیست؟

طی مطالعات انجام شده بهترین نوع سرمایه گذاری در کانادا در سال 2022 شامل موارد زیر است:
سهام
اوراق قرضه
ETF ها و صندوق های متقابل
املاک و مستغلات
معادل های نقدی

شما برای ما بیش از یک مشتری هستید؛ شما یک دوست با اهداف منحصر به فرد هستید که ما مشتاقیم به شما در رسیدن به اهداف تان کمک کنیم ، بنابراین برای سرمایه گذاری در کانادا و یا مقاصد دیگر مهاجرتی با دفاتر آی مهاجرتی در شهر های تهران و شیراز در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید ، همچنین می توانید با مطالعه مقاله ثبت شرکت در کانادا با مراحل و جزئیات این پروسه هم آشنا شوید.

درخواست مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
خانه