مهاجرت کاری و کار در اسپانیا

مهاجرت کاری و کار در اسپانیا با توجه به شرایط بازار کار و بالا بودن نرخ بیکاری، این کشور و نیاز جدی به نیروی متخصص و سعی در جذب افراد خارجی به بازار کار، یکی از روش های مهاجرتی است که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است.

از جمله رشته هایی که در اسپانیا مورد نیاز است شامل مهندسی مکانیک، آموزش زبان انگلیسی، حسابداری، پزشکی، مهندسی صنایع، رسانه، گردشگری، مهندسی آی تی، املاک، هتلداری و روابط تجاری است.

با توجه به تقاضای روز افزون برای مهاجرت کاری و کار در اسپانیا، ما در مجموعه آی مهاجرتی مقاله حاضر را به این عنوان اختصاص دادیم و بر آن شدیم تا شما را از شرایط و چگونگی مهاجرت از طریق کار به این کشور مطلع کنیم.

مهاجرت کاری و کار در اسپانیا

ساعت کاری در اسپانیا از 9 صبح شروع می شود و تا ساعت 21 ادامه می یابد و افراد در طول هفته بیش از 40 ساعت کار میکنند.

فهرست مطالب

لازم است بدانید که ویزای کار اسپانیا به اتباع خارجی امکان اشتغال در این کشور را می دهد و با توجه به اینکه اتباع کشورهای اتحادیه اروپا در تمامی کشورهای حوزه شینگن اجازه کار دارند، نیازی به دریافت ویزای کار این کشور را ندارند.

اگر شما هم از علاقه مندان به وارد شدن به خاک این کشور هستید؛ مقاله شرایط و راه های مهاجرت به اسپانیا که توسط کارشناسان همین مجموعه به نگارش درآمده است قطعا برایتان جذاب و مفید خواهد بود، بنابراین شما را به خواندن این مقاله دعوت می کنیم تا با بهره مندی از نکات کاربردی آن، مسیر مهاجرتی برایتان هموار شود؛ در ادامه به بررسی مهاجرت کاری و کار در اسپانیا می پردازیم و شرایط آن را خدمتتان توضیح می دهیم.

قوانین کار در کشور اسپانیا

برای آشنایی با مهاجرت کاری و کار در اسپانیا، لازم است در ابتدا از قوانین کار در کشور اسپانیا اطلاع داشته باشید، ساعت کاری در این کشور از 9 صبح شروع می شود و تا ساعت 21 ادامه می یابد و افراد در طول هفته بیش از 40 ساعت کار میکنند.

جالب است بدانید که کارمندان در طول ساعت کاری خود فقط 2 ساعت تایم استراحت دارند و با این وجود، میانگین حقوق سالانه در این کشور زیاد نیست و طبق گزارشات دریافت شده، درآمد کارگران در اسپانیا در طول سال به طور متوسط 25300 دلار است و حداقل دستمزد ماهیانه در این کشور نزدیک به 1100 دلار می باشد، سن بازنشستگی در اسپانیا، 65 سالگی می باشد.

صفحه اصلی
تماس با ما
تصویر ویزاها
اعتبار سنجی آی مهاجرتی
رضایت مشتریان
وبینار مهاجرت
فرم ارزیابی شرایط
درباره ما

ویدیو و پادکست مهاجرت کاری و کار در اسپانیا

برای مهاجرت به اسپانیا از طریق کار، آشنایی با زبان اسپانیایی از واجبات است زیرا برای ورود به بازار کار این کشور، لازم است به زبان اسپانیایی مسلط باشید، گرچه آشنایی با زبان انگلیسی نیز امتیاز محسوب می شود اما اکثر مشاغل احتیاج به تسلط بر زبان اسپانیایی دارند.

حتما برای یافتن پاسخ سوالات خود ویدیو را مشاهده و ادامه مطلب را از دست ندهید!

نمایش ویدیو درباره مهاجرت کاری و کار در اسپانیا
مهاجرت کاری و کار در اسپانیا

از جمله شرایطی که برای کار در کشور اسپانیا احتیاج است، عبارت است از:

 • داشتن رزومه کاری خوب
 • داشتن قرارداد رسمی کاری با کارفرما در کشور اسپانیا
 • سوءپیشینه در این کشور یا سایر کشورها نداشته باشد
 • در اسپانیا اقامت قانونی داشته باشید
 • پرداخت هزینه اقامت موقت به اداره مهاجرت اسپانیا
روش های پیدا کردن کار در اسپانیا

روش های پیدا کردن کار در اسپانیا

یکی از دغدغه های اصلی افراد متقاضی مهاجرت کاری و کار در اسپانیا، روش های پیدا کردن کار در اسپانیا است، لازم است بدانید که پیدا کردن کارفرمایی که حاضر به مصاحبه با شما شود، کار آسانی نیست اما اگر رزومه قوی داشته باشید و مدرک تحصیلی تان مرتبط با شغل مورد نیاز کارفرما باشد و مهارت خوبی در این زمینه داشته باشید، شانس بیشتری برای پیدا کردن کار خواهید داشت، ضمن اینکه، داشتن توصیه نامه ای که توجه کارفرما را جلب کند نیز در گزینش شما برای کار موثر خواهد بود.

برای مهاجرت به اسپانیا از طریق کار، لازم است سایت ها و موسسات کاریابی در اسپانیا را بررسی کنید و با جستجو در آن ها، قادر خواهید بود شغل متناسب با مهارت و مدرک تحصیلی خودتان را پیدا کنید و سپس با کارفرما ارتباط برقرار کنید.

راه درست و مطمئن مهاجرت

مشاوره رایگان مهاجرت

برای ارزیابی رایگان و اولیه شرایط، شماره خود را درج نمایید

کارشناسان آی مهاجرتی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

آی مهاجرتی را در

اینستاگرام

دنبال کنید.

کار در اسپانیا برای ایرانیان

ایرانی هایی که علاقه مند به مهاجرت به اسپانیا از طریق کار هستید، نیازی به نگرانی برای نحوه پیدا کردن کار نیست و می توانید برای مهاجرت کاری و کار در اسپانیا اقدام کنید، چرا که ما در این مقاله از آی مهاجرتی، روش های پیدا کردن کار در اسپانیا برای ایرانیان، را خدمت شما عزیزان معرفی میکنیم، خبر خوب اینکه شما به راحتی می توانید از طریق موسسات کاریابی و همچنین سایت های کاریابی در اسپانیا اقدام به جستجوی شغل مورد علاقه خود کنید، برخی از موسسه های کاریابی در این کشور عبارتند از:

 • beBee
 • indeed
 • ThinkSpain
 • InfoJobs
 • The Local
 • Monster
 • Busco Job
 • Recruitspain
 • The Local
 • Expatica job
 • Oficina Empleo
 • bilingual resources 

در ادامه مقاله مهاجرت کاری و کار در اسپانیا، لازم می دانیم سایت های کاریابی در اسپانیا را نیز خدمتتان معرفی کنیم:

 • www.indeed.es
 • www.monster.es
 • www.thinkspain.com/gobs-spain
 • www.primerempleo.com
 • www.bebee.com/job
 • www.jobs.tjeguardian.com/jobs/spain
 • www.expatica.com/new/es/gobs
 • www.iagora.com/?lang=en
 • www.oficinaempleo.com 

Jobs for Iranians

بهترین شهر اسپانیا برای کار

بهترین شهر اسپانیا برای کار

برای مهاجرت به اسپانیا از طریق کار، خوب است در ابتدا از بهترین شهر اسپانیا برای کار شناخت داشته باشید و سپس برای کاریابی در اسپانیا اقدام نمایید، همانطور که قبلا اشاره شد، نرخ بیکاری در کشور اسپانیا بالا می باشد و این قضیه از طرفی میزان جذب افراد به بازار کار را  افزایش می دهد و از طرف دیگر، شرایط را برای دریافت جاب آفر برای فرد خارجی سخت می کند.

زیرا احتمال اینکه کارفرما بتواند نیروی کار متناسب با شغل مد نظرش را از میان بومیان اسپانیا گزینش کند زیاد می شود و به همین میزان شانس یک فرد خارجی برای دریافت پیشنهاد کار، کم می گردد، در این میان، در برخی از شهرهای اسپانیا راحت تر می شود کار پیدا کرد. خصوصا اگر فرد ویزای تحصیلی داشته باشد، پس از پایان دوران تحصیلش میتواند ویزای خود را به ویزای کار تغییر دهد و به راحتی در بعضی از شهرهای این کشور، جذب بازار کار شود.

بنابراین برای مهاجرت کاری و کار در اسپانیا، لیست بهترین شهر اسپانیا برای کار شامل مادرید، بارسلونا، مالاگا، والنسیا، گرانادا، زاراگوزا، پامپلونا، سویله، والنسیا و بیلبائو می باشد.ضمن اینکه اگر مشتاق هستید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید، شما را به خواندن مقاله شهرهای کشور اسپانیا برای کار که توسط همین موسسه به نگارش در آمده است دعوت می کنیم، در این مقاله به طور مفصل و جامع به بررسی بهترین شهرهای این کشور برای کار پرداخته شده است و با خواندن آن، دید بازتری نسبت به آن پیدا می کنید.

کار سیاه در اسپانیا

قصد داریم در این قسمت از مقاله مهاجرت کاری و کار در اسپانیا، به توضیح کار سیاه در این کشور بپردازیم، به طور کلی کار سیاه اصطلاحی است که برای انجام کار غیر قانونی در یک کشور به کار می رود و به علت اینکه هیچ سودی برای تامین اجتماعی آن کشور ندارد و مالیات بابت آن پرداخت نمی شود، غیر قانونی محسوب می شود، منظور از کار سیاه در اسپانیا کاری است که مهاجران بعد از وارد شدن به خاک این کشور به صورت غیر قانونی به آن می پردازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، مقاله کار سیاه در اسپانیا که توسط مجموعه آی مهاجرتی نوشته شده است، شامل هر آنچه لازم است در این مورد بدانید می باشد؛ به همین علت پیشنهاد می دهیم از آن بی تفاوت نگذرید و حتما آن را بررسی کنید تا به طور کامل در جریان شرایط و چگونگی آن قرار بگیرید.

جاب آفر اسپانیا

برای مهاجرت به اسپانیا از طریق کار؛ ابتدا باید بگویم منظور از جاب آفر داشتن یک قرارداد استخدامی از سوی یک شرکت است که به صورت رسمی به ثبت رسیده است، در این قرارداد تمام شرایط کاری و توافقات بین کارمند و کارفرما به صورت شفاف و با جزییات درج می شود و کارفرما شخص را برای زمان مشخصی استخدام می کند.

جاب آفر اسپانیا، از جمله مواردی است که داشتن آن برای مهاجرت کاری و کار در اسپانیا لازم است و شخص باید آن را ارائه دهد، لازم به ذکر است که در این کشور، رقابت برای جذب نیروی کار ماهر زیاد است و دولت در وهله اول از متقاضیان محلی حمایت می کن.

بنابراین افراد خارجی به راحتی نمی توانند موفق به دریافت جاب آفر شوند. به همین دلیل، اگر به زبان اسپانیایی مسلط باشید و همچنین از رزومه قوی برخوردار باشید، نظر کارفرمایان جلب میشود و شانس بیشتری برای دریافت جاب آفر اسپانیا یا پیشنهاد شغلی از اسپانیا خواهید داشت.

جاب آفر اسپانیا

از دیگر شرایط جاب آفر اسپانیا این است که باید مدرک تحصیلی شخص، مدرک زبان و همچنین رزومه کاری او در کشور اسپانیا توسط وزارت آموزش این کشور به رسمیت شناخته شود.

مقاله ویزای جاب آفر اسپانیا که توسط کارشناسان مجموعه آی مهاجرتی تدوین شده است، می تواند در این زمینه اطلاعات بسیار مفیدی در اختیارتان قرار دهد و راهنمای خوبی برای شما باشد، پیشنهاد ما این است که حتما از نکات کاربردی این مقاله استفاده کنید، مطالعه این مقاله به زمان زیادی احتیاج ندارد.

مراحل دریافت پیشنهاد شغلی اسپانیا

در راستای مهاجرت کاری و کار در اسپانیا و دریافت پیشنهاد شغلی، می توانید از طریق سایت ها و موسسات کاریابی که در قسمت های قبل خدمتتان معرفی شد، بررسی کنید که آیا رشته و مهارت تخصصی شما مورد نیاز این کشور می باشد یا خیر، در صورتی که مورد نیاز بود، لازم است مراحلی را برای دریافت جاب آفر اسپانیا طی کنید که در ادامه به آن می پردازیم؛ مراحل دریافت پیشنهاد شغلی اسپانیا شامل موارد زیر است:

 • ایجاد یک پروفایل شامل اطلاعات شخصی و سابقه کاری
 • آشنایی و تسلط بر زبان اسپانیایی و انگلیسی
 • تقویت رزومه کاری
 • تقویت رزومه تحصیلی
 • جستجو در سایت ها و موسسات کاریابی در اسپانیا
 • ارسال درخواست برای جاب آفر اسپانیا
 • تهیه و آماده سازی مدارک مورد نیاز و خواسته شده از سوی کارفرما
 • دریافت مجوز کار در اسپانیا

مهاجرت کاری به اسپانیا گزینه ای ارزان و آسان است، اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید:

مصاحبه کاری در اسپانیا

اگر به فکر مهاجرت کاری و کار در اسپانیا هستید، بهتر است اصول نگارش رزومه را به طور کامل یاد بگیرید و در هنگام نوشتن رزومه حتما آن ها را مد نظر داشته و همواره به یاد داشته باشید که رزومه شما بهترین مدرک برای نشان دادن مهارت و توانایی هایتان برای جلب نظر کارفرمایان می باشد، بنابراین باید برای تهیه آن دقت کافی داشته باشید و به اندازه لازم برای آن وقت و انرژی بگذارید.

ما در این جا به مواردی اشاره می کنیم که برای مهاجرت به اسپانیا از طریق کار به شما کمک می کند تا بتوانید رزومه قوی تر و حرفه ای تری داشته باشید.

به طور کلی در رزومه شما باید مهارت ها، سوابق شغلی، افتخارات و دستاوردهایتان نوشته شده باشد، علاوه بر این ها حتما به خوانا بودن رزومه تان دقت کافی داشته باشید، ضمن اینکه نباید اشتباهات گرامری و املایی در آن وجود داشته باشد.

مصاحبه کاری در اسپانیا

می توان گفت کاریابی در اسپانیا، رابطه ای مستقیم با رزومه ای که ارائه می دهید دارد، بنابراین هر چه کوشش کنید که رزومه تان از نظر محتوایی و ساختاری حرفه ای تر و زیباتر باشد، شانس دریافت جاب آفر اسپانیا بیشتر می شود، پس از اینکه موفق به دریافت پیشنهاد کاری شدید نوبت به مصاحبه کاری می رسد، مصاحبه کاری در اسپانیا معمولا به صورت رو در رو و گاهی اوقات هم به صورت گروهی، به منظور بررسی انگیزه های فردی و همچنین مهارت ها و شایستگی های فرد متقاضی برگزار می شود.

شرایط لازم برای مصاحبه کاری اسپانیا

از جمله شرایط لازم برای مصاحبه کاری اسپانیا که منجر به مهاجرت کاری و کار در اسپانیا شود این است که فرد متقاضی باید پوششی مناسب و رسمی که متناسب با شغل درخواستی او می باشد، داشته باشد، به موقع برای جلسه مصاحبه حضور پیدا کند و همچنین از توانایی و مهارت زبان اسپانیایی و انگلیسی برخوردار باشد.

گر چه ممکن است کارفرما جلسه مصاحبه کاری در اسپانیا را به زبان انگلیسی پیش ببرد اما، فرد می تواند برای نشان دادن سطح مهارت خود پس از گذشت مدتی از مصاحبه، بقیه جلسه را به زبان اسپانیایی به گفت و گو بپردازد، از این طریق اگر یکی از شرایط لازم برای جذب کار زبان اسپانیایی باشد، شانس بیشتری برای موفقیت در مصاحبه خواهد داشت و به او کمک می کند بتواند با موفقیت از این مرحله عبور کند.

استخدام کارگر ساده در اسپانیا

افرادی که قصد مهاجرت کاری و کار در اسپانیا دارند، شرایط استخدام کارگر ساده در اسپانیا برایشان از اهمیت زیادی برخوردار است و لازم است در مورد آن اطلاعاتی کسب کنند، کارشناسان ما این اطلاعات را در قالب این مقاله گردآوری کرده اند و در اختیار شما قرار می دهیم، شخص پس از مهاجرت به اسپانیا از طریق کار، می تواند برای کاریابی در اسپانیا به دنبال کارهایی مثل کارهای ساختمانی، کار در فروشگاه ها و مراکز خرید بپردازد. 

شرایط کار برای کارگران ساده در این کشور به این صورت است که باید بین پایان کار یک روز با شروع کار روز بعدی شان، 12 ساعت زمان داشته باشند، همچنین در هنگامی که کار آن ها به طور مداوم 6 ساعت به طول بیانجامد، باید 15 دقیقه بین کار استراحت داشته باشند، شرایط استخدام کارگر ساده در اسپانیا به شرح زیر است:

 • فرد باید دارای گواهی سلامت باشد.
 • سن فرد متقاضی باید بالای 16 سال باشد.
 • ارائه قرارداد کاری که با کارفرمای خود گذرانده است.
 • کار مورد نظر فرد باید در رده شغل های مورد نیاز اسپانیا باشد، ضمن اینکه شهروندان اسپانیایی متقاضی این کار نبوده و سمت شغلی توسط آن ها پر نشده باشد
 • متقاضی باید شایستگی لازم برای انجام کارها و تعهداتی که از طرف کارفرما به او محول می شود را داشته باشد
 • فرد نباید در 5 سال گذشته هیچ گونه سابقه جنایی در اسپانیا یا سایر کشورهایی که در آن ساکن بوده است، داشته باشد
 • قرارداد کاری باید مطابق با استانداردهای اسپانیا باشد

حقوق و مزایای کارگر ساده در اسپانیا در جدول زیر گردآوری شده است:

متوسط درآمد ناخالص سالانه درآمد ساعتی متوسط پاداش سالانه
274/22 یورو 11 یورو 388 یورو

کار در اسپانیا بدون مدرک تحصیلی

برای افراد خواهان مهاجرت کاری و کار در اسپانیا خبر خوب اینکه کار در اسپانیا بدون مدرک تحصیلی امکان امکان پذیر است و فرصت بسیار خوبی برای افرادی است که دارای مهارت هستند اما مدرک تحصیلی مرتبط با آن ندارند.

در این صورت لازم است فرد نیازمندی های شغلی در این کشور را از طریق مراکز کاریابی در اسپانیا بررسی کند و در صورت پیدا کردن شغل مرتبط با مهارت خود، می تواند برای مهاجرت به اسپانیا از طریق کار اقدام نماید و به مرور مهارت و مدرک خود را ارتقا دهد.

لازم به ذکر است که مقاله صفر تا صد تحصیل در اسپانیا که توسط کارشناسان همین مجموعه به نگارش در آمده است، می تواند برای شما کمک کننده باشد و در این زمینه اطلاعات خوبی را در اختیارتان قرار دهد، بنابراین شما را به خواندن این مقاله ارزشمند دعوت می کنیم، در جدول زیر 9 مورد از شغل های پردرآمد در اسپانیا که بدون مدرک تحصیلی و با کسب مهارت می توان به آن ها پرداخت به همراه میزان حقوق دریافتی سالانه آورده شده است:

Work with No Certificate

شغل حقوق سالانه (یورو)
فروش اجرایی 5060
خلبان 4680
مدیر توسعه تجارت 4320
مدیر بازاریابی دیجیتال 3810
مدیر خدمات مشتری 3790
طراح مد 3700
مدیر رستوران 3340
متخصص سئو 3180
متخصص تجارت الکترونیکی 3430

اجازه کار برای پناهنده ها در اسپانیا

در مقاله مهاجرت کاری و کار در اسپانیا لازم می دانیم که در مورد پناهنده شدن به این کشور و اجازه کار برای پناهنده ها در اسپانیا توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم، قبل از هر توضیحی لازم است بگوییم که پناهندگی با توجه به غیر قانونی بودن، روش مناسبی برای مهاجرت به این کشور نیست و توصیه ما در مجموعه آی مهاجرتی به شما عزیزان این است که از طریق دیگر روش های مهاجرتی که قانونی هستند مانند مهاجرت به اسپانیا از طریق کار اقدام نمایید.

در این صورت می توانید از طریق کاریابی در اسپانیا مشغول کار شوید و از پس هزینه های زندگی خود بر آیید، اما پناهندگی در این کشور با خطرات و ریسک های زیادی به همراه می باشد که به هیچ عنوان نمی توان عواقب آن را به جان خرید، در این روش علاوه بر نیاز به صرف هزینه های زیاد، چه بسا پناهندگان زیادی که هیچوقت به خاک کشور مقصد نرسیده اند، حتی در صورتی که موفق شوند به کشور اسپانیا وارد شوند، با مشکلات زیادی باید دست و پنجه نرم كنند.

از جمله مشکلات پیش روی پناهندگان می توان به محدودیت در اجازه کار برای پناهنده ها در اسپانیا اشاره داشت، طبق قوانین این کشور پناهندگانی که به خاک آن وارد می شوند حداقل به مدت 6 ماه اجازه کار ندارند و نمی توانند به صورت قانونی به کار بپردازند و بعد از آن هم فقط به مدت 6-4 ساعت اجازه کار خواهند داشت، آن هم با حداقل دستمزد.

شرایط ویزای کار اسپانیا

شرایط ویزای کار اسپانیا

برای مهاجرت کاری و کار در اسپانیا باید از شرایط ویزای کار اسپانیا اطلاعات داشته باشید چرا که برای کاریابی در اسپانیا، بر خلاف کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، اتریش و آلمان، باید حتما دعوتنامه کار داشته باشید.

از جمله شرایط ویزای کار اسپانیا این است که کارفرما می بایست در اولین قدم شغل مورد نظر خود را در اسپانیا به مدت 3 ماه و همچنین در اتحادیه اروپا نیز به مدت 3 ماه آگهی کرده باشد.

 در صورتی که فرد مورد نظر متناسب با شغل درخواستی را پیدا نکند، آن زمان است که می تواند برای یک فرد خارجی دعوتنامه ارسال کند؛ بنابراین لازم است به اداره مهاجرت اسپانیا مراجعه کرده باشد و درخواست استخدام نیروی خارجی داده باشد، ضمنا او باید علاوه بر معتبر بودن، وضعیت اقتصادی خوبی نیز داشته باشد تا به عنوان اسپانسر بتواند از فرد خارجی دعوت به همکاری نماید.

از دیگر شرایط ویزای کار اسپانیا و همچنین مهاجرت به اسپانیا از طریق کار این است که کارفرما باید حتما به دولت این کشور اثبات کند که شرکتش ثبت شده است و در حال فعالیت است، تنها در صورت داشتن شرایط بیان شده است که کارفرما می تواند برای یک فرد متقاضی بین المللی، دعوت نامه ارسال کند.

مدارک لازم برای ویزای کار اسپانیا

برای مهاجرت به اسپانیا از طریق کار، لازم است درخواست ویزای کار بدهید و از این رو نیاز است در ابتدا برخی شرایط لازم را داشته باشید، از جمله شرایطی که برای مهاجرت کاری و کار در اسپانیا و درخواست ویزا مورد نیاز است شامل موارد زیر است:

 1. استخدام در یک کسب و کار اسپانیا
 2. داشتن پیشنهاد کاری یا جاب آفر اسپانیا
 3. اثبات طرح سرمایه گذاری و تمکن مالی برای راه اندازی کسب و کار (برای ویزای خود اشتغالی)

پس از دارا بودن شرایط بالا، باید درخواست خود را یا به سفارت اسپانیا در کشور محل اقامت خود ارسال کنید یا به یک مرکز درخواست ویزای شخص ثالث، در مرحله بعد، برای تعیین وقت مصاحبه ویزا یا باید به صورت آنلاین از طریق وب سایت مرکز پردازش ویزا اقدام کنید یا از طریق تماس با مرکز کنسولگری اسپانیا.

یکی از مواردی که برای کاریابی در اسپانیا باید بدانید، مدارک لازم برای ویزای کار اسپانیا می باشد که شامل موارد زیر است:

 1. اصل پاسپورت
 2. کپی پاسپورت
 3. بیمه نامه مسافرتی
 4. گواهی سلامت
 5. پزشکی
 6. مجوز کار (تهیه توسط کارفرما)
 7. گواهی عدم سوء پیشینه (گزارش پلیس)
 8. 3 قطعه عکس در ابعاد پاسپورت
 9. نامه تمکن مالی شخص متقاضی کار
  ارائه مدرک تحصیلی و ترجمه آن
 10. ارائه کد مخصوص از طرف کارفرما و تامین اجتماعی
 11. ارائه نامه مخصوص نوع فعالیت شرکتی که شخص از آن پیشنهاد کاری دریافت کرده است
 12. قرارداد کاری ارائه شده از سوی کارفرما که مورد تایید وزارت کار و بازرگانی اسپانیا باشد
نوع ویزای کاری هزینه (یورو)
ویزا خود اشتغالی اسپانیا 120-80
ویزای کار آفرین اسپانیا 285
ویزای استخدام اسپانیا 160-60
ویزای کار فصلی اسپانیا 550-73
ویزای Au Pair اسپانیا 150-80

هزینه ویزای کار اسپانیا

هزینه ویزای کار اسپانیا بستگی به نوع ویزا دارد، لازم است بدانید که ویزای کار در اسپانیا به انواع ویزای خود اشتغالی اسپانیا، ویزای کار آفرین اسپانیا ، ویزای استخدام اسپانیا ، ویزای کار فصلی اسپانیا و ویزای Au Pair اسپانیا تقسیم می شود که هنگام مهاجرت کاری و کار در اسپانیا اطلاع از هزینه های هر یک مورد نیازتان می شود.

جهت کاریابی در اسپانیا و مهاجرت به اسپانیا از طریق کار حتما شرایط دریافت انواع ویزای کاری اسپانیا و شیوه هایی که می توانید در این کشور مشغول به کار شوید را بررسی کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده شغلی خود بگیرید، چرا که انتخاب بزرگ و تعیین کننده ای است، هزینه ویزای کار اسپانیا در جدول آورده شده است.

در این مقاله به بررسی مهاجرت کاری و کار در اسپانیا پرداخته شد، اگر تمایل دارید به این کشور سفر کنید، ما در آی مهاجرتی مقاله شرایط و راه های مهاجرت به اسپانیا را تدوین کرده ایم، با مطالعه این مقاله به بسیاری از سوال های شما در زمینه وارد شدن به خاک این کشور، پاسخ داده می شود و به هدایت شما در این مسیر و همچنین برآوردهای مالی مورد نیاز کمک می کند، جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفاتر مرکزی و غرب در تهران و یا شیراز تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما در این دفتر آماده پاسخگویی به شما هستند.

سوالات پر تکرار مهاجرت کاری و کار در اسپانیا

با کار در اسپانیا ، مزایا و معایب و حقوق و دستمزد در این کشور آشنا شدید ، در زیر هم به سوالاتی که در این زمینه بیشتر پرسیده می شود پاسخ می دهیم ، شما نیز می توانید از طریق بخش دیدگاه در پایین هر مقاله با کارشناسان آی مهاجرتی در تماس باشید ، پرسش خود را درج کنید و پاسخ کارشناسان ما را دریافت نمایید.

 این کشور به رشته هایی مانند مهندسی آی تی، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، رشته پزشکی، مدیریت و حسابداری نیاز دارد.

خیر، کار سیاه مطابق با قوانین یک کشور نیست و چون سودی برای آن کشور ندارد، غیر قانونی محسوب می شود.

 بله، این امکان برای ایرانیان وجود دارد که از طریق کار به کشور اسپانیا مهاجرت کنند.

برای این منظور میتوانید از طریق موسسات و سایت های کاریابی به جستجوی شغل مورد نظر خود بپردازید.

 زبان گفتگو در جلسه بستگی به نظر کارفرما، می تواند انگلیسی یا اسپانیایی باشد، اما بهتر است فرد برای نشان دادن تسلط خود بر زبان اسپانیایی، به این زبان نیز به گفتگو بپردازد.

متقاضیان باید تمامی مدارک را فراهم نموده و تا 180 روز قبل از تاریخ سفر خود درخواست ویزا نمایند ، برای جلوگیری از مشکلات ناشی از تاخیر در روند پردازش ، تمامی درخواست های ویزا باید حداقل 21 روز کاری قبل از تاریخ سفر ارائه شود.


متوسط درآمد سالانه در اسپانیا حدود 27000 یورو است که از بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا کمتر است ، با این حال ، اسپانیا نسبت به بسیاری از همسایگان اروپای غربی هزینه زندگی پایین تری دارد.

افرادی که با کمک کارشناسان آی مهاجرتی موفق به اخذ ویزای کشورهای مختلف شده اند:

نمایش ویدیو درباره کاور هستی سلیمیان
نمایش ویدیو درباره کاور شادی شریفی
نمایش ویدیو درباره کاور فاطمه حسنی
نمایش ویدیو درباره کاور میلاد مهدیان

2 دیدگاه در “مهاجرت کاری و کار در اسپانیا

 1. روح الله دانشیار گفت:

  سپاس از شما!
  مقاله شما تقریبا صفر تا صد نیازهای مهاجرتی اسپانیا بیان شده است برای شخصا خودم خیلی خوب بود.

  1. نازنین ناظمی گفت:

   ممنون از نظر شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3.7/5 - (3 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه