5 روش برتر مهاجرت به انگلستان

5 روش برتر مهاجرت به انگلستان از بهترین، امن ترین و پر متقاضی ترین روش های مهاجرتی به این کشور هستند و همواره از سوی شهروندان ایرانی نیز با استقبال بیش تری رو به رو بوده اند.

مهاجرت به انگلستان

دفتر مهاجرتی معتبر در جنوب کشور

خیر، باید دقت داشته باشید که اگر از طریق ویزای توریستی به انگلستان سفر می کنید، کار یا تحصیل در این کشور کاملا غیر قانونی بوده و با مجازات و جریمه هایی همراه است که ممکن است آثار برخی از آن ها بسیار نامناسب باشد و تا همیشه گریبان گیرتان شود.

در حال حاضر طبق سوابق و تجارب مهاجرتی به این کشور بهترین و ایمن ترین روش مهاجرت به انگلستان را می توان روش تحصیل در این کشور برگزید.

بله، قطعا از طریق تحصیل در انگلستان می توان به اقامت دائم این کشور رسید، اما به طور غیر مستقیم با روش هایی پس از اتمام تحصیلات که در طول مقاله به آن ها اشاره کرده ایم.

این موضوع به شرایط افراد بستگی دارد؛ اما به طور عمومی مهاجرت کاری به انگلستان را می توان ارزان ترین روش در نظر گرفت.

خیر، دولت انگلستان برای خریداران ملک در این کشور این کشور هیچ گونه امتیاز اعطای ویزا یا اقامت در نظر نگرفته است و این روش را فقط باید یک روش بسیار مناسب و امن برای سرمایه گذاری در این کشور در نظر گرفت.

یادگیری و تحصیل در یکی از قوی ترین سیستم های آموزشی جهان آن هم به زبان انگلیسی که در کل دنیا کاربرد دارد، آینده شما را تضمین نموده و حتی زندگی را در این کشور برایتان آسانتر می سازد.

باید بگوییم که در سال 2023 طبق آخرین آمار 5 روش برتر مهاجرت به انگلستان شامل: مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ثبت شرکت و مهاجرت از طریق خرید اوراق قرضه معرفی نمود.

چنانچه از طریق قانونی به این کشور مهاجرت کرده و مشغول به کار شده باشید، در صورتی که مالیات خود را به طور کامل پرداخت کرده و حداقل 5 سال در انگلستان حضور، کار و اقامت داشته باشید، قادر به اخذ اقامت دائم این کشور خواهید بود.

خیر، پناهندگی مسیری بسیار خطرناک و پر ریسک برای رسیدن به کشورهایی نظیر انگلستان است که کارشناسان ما به هیچ عنوان توصیه نکرده و راه های قانونی را امن ترین می دانند.

هر یک از روش های مهاجرت به انگلستان، مزایا و ویژگی های بسیاری را برای مهاجرین به ارمغان می آورند که البته هر یک مناسب قشری از افراد بوده و باید حتما مورد بررسی دقیق قرار گرفته و با توجه به شرایط و هدف فرد انتخاب شوند. اما در مجموع باید گفت که مهاجرت به انگلستان یکی از نخستین گزینه های هر فرد مهاجری از هر نقطه از جهان است و کمتر کسی است که علاقمند به اقامت و زندگی در این کشور نباشد.

البته باید یادآور شویم که هرکسی امکان رسیدن به ویزای این کشور را ندارد، چون شرایط مهاجرتی انگلستان نسبت به اکثر کشورهای جهان سخت تر و با محدودیت ها بیش تری همراه است. به نوعی باید گفت که کشور انگلستان هر نوع مهاجری را نچذیرفته و همواره سعی بر این دارد که تاپ ترین و کارآمدترین افراد را به خود جذب کند. گرچه این هدف تنها مختص به انگلستان نیست و تمامی کشورهای برتر و سطح اول در جهان از این اصل پیروی می کنند.

در ادامه این مطلب با تیم مشاورین آی مهاجرتی همراه شوید تا 5 روش برتر مهاجرت به انگلستان را بررسی نموده و شرایط آن را کاملا بشناسید. همچنین برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید با کارشناسان ما در دفاتر تهران و شیراز در تماس باشید.

راه های قانونی مهاجرت به انگلستان

شرایط رفتن به انگلستان برای هر فرد باتوجه به شرایطی نظیر سن، تحصیلات، بودجه، اهداف و غیره متفاوت استt اما اگر به دنبال جواب این سوال هستید که چگونه به انگلستان مهاجرت کنیم؟ باید بگوییم که در حال حال حاضر راه های قانونی مهاجرت به انگلستان شامل روش های زیر می شود:

 
 • مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل
 • مهاجرت به انگلستان از طریق کار
 • مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه‌ گذاری (ثبت شرکت، خرید ملک و غیره)
 • مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج
 • مهاجرت به انگلستان از طریق تولد
 • مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی
 

در همین ابتدا مدنظر داشته باشید که روش پناهندگی روشی بسیار نامناسب و غیر مطمئن است که خطرات مالی و جانی بسیاری برای افراد در پی داشته و هیچ گونه تضمینی در رسیدن به اقامت در این روش وجود ندارد، به همین خاطر کارشناسان آی مهاجرتی هیچ گونه راهنمایی یا اقدامی در امر پناهندگی را انجام نمی دهند.

همچنین اخذ اقامت از طریق ازدواج و تولد نیز به عنوان یک روش مهاجرتی و راه های گرفتن اقامت دائم انگلستان شناخته نمی شوند، بلکه در صورت فراهم بودن شرایط و ازدواج با یک شهروند انگلیسی، شاید بتوانید اقامت دائم این کشور را بگیرید و این موارد را نمی توان به صورت صوری و یا فقط برای اخذ اقامت انجام داد.

 

راحت ترین روش های اقامت انگلستان

همواره متقاضیان در پی این امر هستند که در بین روش های قانونی مهاجرت به انگلستان بهترین و مناسب ترین روش را برگزینند. باید بگوییم که انتخاب راحت ترین روش های اقامت انگلستان به شرایط هر فرد بستگی دارد و این شرایط افراد است که تعیین می کند کدام روش مهاجرت به انگلستان می تواند برای وی بهترین، راحت ترین و یا مقرون به صرفه ترین روش باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که نمی توان روشی را برگزید که هم ارزان، سریع، بدون محدودیت و به صورت 100% تضمین شده باشد، بلکه شما باید روشی را برگزینید که با هدف و شرایط شما بیش ترین هم خوانی را داشته باشد. ولی به طور کلی و طبق سوابق مهاجرتی بهترین راه مهاجرت به انگلستان را می توان مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری به این کشور معرفی نمود.

همچنین روش مهاجرت کاری ارزان ترین روش است که نیاز به بودجه مالی اندکی دارد و مهاجرت تحصیلی نیز مطمئن ترین و ایمن ترین روش مهاجرت به انگلستان شناخته می شود. اما مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را به عنوان گران ترین روش و مهاجرت از طریق پناهندگی را خطرناک ترین و نامطمئن ترین روش می شناسند.

طبق آمار نیز در بین تمامی روش های قانونی مهاجرت به انگلستان به ترتیب روش های مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و مهاجرت سرمایه گذاری از بیش ترین تعداد متقاضیان و علاقمندان برخوردار می باشند.

راحت ترین روش های اقامت انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

همانگونه که مطلع شدید مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل را باید پر تقاضاترین روش مهاجرت به این کشور معرفی کرد که پس از تحصیل در کشور آمریکا، دومین مقصد پر تقاضا و پر طرفدار در جهان شناخته می شود. 

همچنین سیستم آموزشی این کشور و شیوه تدریس ، ارائه و آموزش به دانش آموزان و دانشجویان در انگلستان همواره در بین کشورهای برتر جهان بوده است.

برای این امر شما ابتدا باید از یکی از دانشگاه ها یا مراکز آموزشی این کشور موفق به اخذ پذیرش و ثبت نام شوید تا بتوانید جهت اخذ ویزای تحصیلی این کشور و حضور در انگلستان و شروع تحصیلات خود اقدام نمایید.

تمامی مراحل با آخرین جزئیات و دقیق ترین اطلاعات را در مقاله اطلاعات تخصصی تحصیل در انگلستان برای شما قرار داده ایم، مطالعه آن را از دست ندهید.

ضمنا مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت دائم از طریق تحصیل کاملا امکان پذیر است، اما نه به صورت مستقیم، بلکه دانشجویان باید پس از اتمام تحصیلات خود و اخذ مدرک در این کشور شغلی مناسب را یافته و در آن مشغول به کار شوند تا ویزای آن ها به ویزای کار تغییر یافته و پس از مدتی معلوم و شرایطی مشخص این فرصت فراهم آید.

دقت داشته باشید که اخذ پذیرش و تحصیل در این کشور فقط ویزایی موقت به زمانی محدود را فراهم می آورد و به هیچ وجه مستقیما نمی توان اقامت دائم را از طریق تحصیل به دست آورد.

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

روش های اخذ اقامت پس از تحصیل در انگلستان

همانطور که در بالا گفتیم یکی از روش های اخذ اقامت پس از تحصیل در انگلستان اقدام از طریق استخدام و یافتن شغلی مناسب در این کشور می باشد که به نوعی عمومی ترین روش بوده و مورد توجه اکثریت دانشجویان محصل در این کشور قرار می گیرد. 

اما این تنها روش ممکن نیست، در ادامه سایر روش هایی که می توانند شما را پس از اتمام تحصیلات در این کشور به اقامت دائم برسانند و مدت زمان لازمه آن را مشاهده می نمایید:

روش اقامتمدت اقامت
مجوز کار و اشتغال5 سال
اقامت غیر قانونی14 سال
سرمایه‌گذاری، صاحب کسب و کار، هنر، ثبت شرکت و ورزشکار5 سال
ازدواج با مقیم یا شهروند انگلستان2 سال
اقامت قانونی بر هر مبنای دیگری10 سال
 

مهاجرت به انگلستان از طریق کار

دومین روش مورد علاقه مهاجرین خارجی، مهاجرت به انگلستان از طریق کار می باشد که دستیابی به این امر نیاز به شناخت دقیقی از قوانین حاکم بر بازار کار و همچنین چگونگی یافتن شغل و شرایط متقاضیان دارد.

همچنین باید بدانید که متقاضی به صورت مستقیم قادر به ارسال درخواست مجوز کار نیست، بلکه کارفرمای وی باید برای این امر اقدام نماید که بدین معناست که شما باید حتما در ابتدا شغلی در انگلستان یافته و در آن استخدام شوید.

باتوجه به نوع شغل، مدت زمان موردنیاز اقامت و همچنین سایر شرایط حاکم، نوع مجوز کار و ویزای کاری موردنیاز متفاوت خواهد بود که تمامی این شرایط و چگونگی یافتن شغل را در مقاله ای تحت عنوان قوانین مهاجرت کاری و کار در انگلستان برای شما عزیزان شرح دادیم تا به راحتی بتوانید شغلی مناسب در این کشور یافته و برای اخذ ویزای مناسب اقدام کنید.

اما چنانچه بتوانید شغلی در انگلستان یافته و در آن شاغل شوید، پس از 5 سال اقامت و زندگی در این کشور به صورت قانونی و پرداخت مالیات خود قادر خواهید بود تا برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام نمایید. همچنین حداقل 1 سال پس از اخذ اقامت دائم قادر خواهید تا برای اخذ شهروندی اقدام کرده و در صورت دارا بودن شرایط لازم به تابعیت و پاسپورت انگلستان دست پیدا کنید.

مهاجرت به انگلستان از طریق کار
اقامت انگلستان با سرمایه گذاری

اقامت انگلستان  با سرمایه گذاری

در ادامه باید بگوییم که روش سرمایه گذاری در اانگلستان یکی از روش های بسیار مناسب برای مهاجرت قانونی به انگلستان است، اما در مقابل روش های قبلی نیاز به بودجه مالی بیش تری دارد و این امر برای همه مقدور نیست. همچنین این روش مورد پسندترین روش نزد دولت انگلستان است، چون شما دارید پول خود را به این کشور وارد می کنید.

روش های سرمایه گذاری در کشور انگلستان متفاوت هستند، شما می توانید از طریق ثبت شرکت، خرید ملک، خرید اوراق قرضه، خرید سهام در بازار بورس، خرید بیزنس در حال فعالیت و دیگر روش های ممکن در این کشور سرمایه گذاری کنید و در صورت فراهم بودن شرایط و ضوابط لازم برای اخذ اقامت دائم اقدام نمایید. در مقاله سرمایه گذاری در انگلستان تمامی این روش های و شرایط و قوانین لازم برای رسیدن به اقامت از طریق آن ها را شرح داده ایم.

یکی از روش های بسیار امن و مطمئن برای سرمایه گذاری در انگلستان که امکان اخذ اقامت دائم را نیز فراهم می آورد، اقدام از طریق خرید اوراق قرضه می باشد. طبق این روش متقاضیان در صورت خرید اوراق قرضه دولتی به مقدار حداقل 5 میلیون پوند (در حدود 6.3 میلیون دلار) پس از 3 سال امکان اخذ اقامت دائم را به دست خواهند آورد. همچنین با خرید اوراق قرضه به مقدار حداقل 10 میلیون پوند (12.7 میلیون دلار) پس از 2 سال این امکان را خواهند داشت.

 

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در انگلستان

سرمایه‌گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت شرایط مخصوص به خود را دارد، اما در نهایت امکان اخذ اقامت دائم، تابعیت و زندگی در انگلستان را برای شما فراهم می آورد. انگلستان به عنوان ششمین اقتصاد بزرگ جهان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپا دارای شرایط و ضوابط ساده تری در به ثبت رساندن شرکت است، به طوری که این امکان از خارج از این کشور نیز ممکن است.

جهت مهاجرت از طریق ثبت شرکت در انگلستان شما باید ضوابط، شرایط، هزینه ها، بودجه لازم و کلیه قوانین و مراحل انجام این امر را به صورت دقیق وبه روز بشناسید و نکته مهمی که وجود دارد، این است که در حال حاضر ثبت شرکت در انگلستان دیگز از طریق ویزای کار این کشور صورت نمی پذیرد، بلکه برای انجام این امر باید از ویزای استارتاپ و یا ویزای نوآوری استفاده نمود. 

ویزای نوآوری یا Innovator به شخص سرمایه‌گذار اجازه تاسیس یک شرکت و یا یک کسب وکار را داده که اجازه اقامت 3 ساله در انگلستان را نیز به همراه دارد و امکان تمدید آن نیز وجود خواهد داشت.

همچنین حداقل سرمایه 50 هزارپوندی برای اخذ ویزای نوآوری نیاز است. اما ویزای استارتاپ 2 سال اعتبار داشته و قابل تمدید نیست و برای رسیدن به اقامت دائم از طریق آن باید حتما از طریق تغییر ویزای خود به ویزای نوآوری و تمدید آن برای اقامت دائم انگلستان اقدام کنید.

شرایط اقامت انگلستان از طریق خرید ملک

همانطور که مستحضر هستید یکی از روش های سرمایه گذاری در خارج از کشور که امنیت بالایی داشته و همواره مورد توجه متقاضیان قرار می گیرد، اقدام از طریق خرید ملک است. 

در رابطه با خرید ملک در کشور انگلستان نیز باید بگوییم که به طور کل با توجه به بالا بودن قیمت هزینه ها و مخارج، قیمت خرید ملک نیز در انگلستان گران است و از عهده هر فردی خارج می باشد.

به همین خاطر شما باید از تمامی جزئیات و شرایط خرید ملک در این کشور مطلع باشید که کارشناسان آی مهاجرتی در عنوان سرمایه گذاری با خرید ملک در انگلستان تمامی جزئیات لازم را برای شما عزیزان شرح داده اند، مطالعه این مطلب را فراموش نکنید.

همچنین لازم به ذکر است که شرایط اقامت انگلستان از طریق خرید ملک برای شهروندان خارجی امکان پذیر نیست و دولت این کشور هیچ امتیاز ویزایی یا اقامتی را برای خریداران ملک در نظر نگرفته است. 

بلکه شما باید از طریق روش های ممکن ویزای انگلستان را به دست آورده و برای خرید ملک به صورت حضوری اقدام نمایید.

شرایط اقامت انگلستان با خرید ملک

خوشبختانه امکان خرید ملک از خارج از این کشور نیز برای شهروندان خارجی و ایرانیان کاملا ممکن است که می توانید شرایط آن را از کارشناسان آی مهاجرتی جویا شوید.  ولی به طور کل به عنوان مشاوره مهاجرت به انگلستان باید بدانید که این روش فقط یک روش مناسب سرمایه گذاری می باشد نه روشی مناسب مهاجرتی و اخذ اقامت دائم.

هزینه مهاجرت به انگلستان

در این بخش از معرفی 5 روش برتر مهاجرت به انگلستان به بررسی یکی از مهم ترین پارامترهای امر مهاجرت، یعنی هزینه مهاجرت به انگلستان خواهیم پرداخت و قطعا برای هر فرد علاقمند به مهاجرت به این کشور این سوال وجود دارد که برای مهاجرت به انگلستان چقدر پول لازم است؟

امر مهاجرت به خارج کشور دارای هزینه ها و مخارجی است که باید حتما آن ها را مد نظر قرار داده و موارد الزامی را پرداخت نمود. این هزینه ها و مخارج به دو بخش تقسیم می شوند، هزینه های پیش از نقل مکان و مهاجرت و هزینه های پس از شروع اقامت و زندگی در این کشور. هزینه های پیش از سفر باتوجه به روش مهاجرتی قطعا بایکدیگر تفاوت خواهد داشت، همچنین هزینه های اقامت و زندگی نیز باتوجه به سبک و اصول زندگی افراد بایکدیگر متفاوت است.

به طور مثال دانشجویان باید شهریه دانشگاه، هزینه اقامت و مسکن خود را بپردازند و یا افراد سرمایه گذار نیاز به بودجه اولیه برای راه اندازی بیزنس و یا ثبت شرکت خود را طبق نوع بیزنس و نوع ثبت شرکت مدنظرشان دارند. اما هزینه ها برای افراد جویای کار معمولا از همه کمتر است.

ضمن اینکه هزینه های اقامت و مخارج زندگی نیز در تمامی روش ها وجود دارد که اطلاع از آن ها می تواند بسیار شما را نسبت به این موضوع روشن نماید که در مقاله راهنمای هزینه های زندگی در انگلستان تمام و کمال برای شما شرح داده شده است.

برخی از مهم ترین هزینه های مهاجرت به انگلستان

در جدول زیر برخی از مهم ترین هزینه های مهاجرت به انگلستان را که برای تمامی مهاجران و متقاضیان وجود خواهد داشت را مشاهده خواهید کرد.  البته هر شخص یا خانواده یقینا مخارج اضافه دیگری را نیز طبق شرایط خاص خود بر دوش دارد؛ که باید از طریق مشاوره آنان را تهیه و مبالغ آنان را محاسبه کرد . به جدول زیر توجه فرمایید:

نوع هزینه مورد نیازمبلغ به روز یورو
هزینه صدور ویزا

ویزای کارمند موقت 259 پوند

ویزای کارمند ماهر 625 پوند الی 1423 پوند

ویزای دانشجویی 363 پوند

ویزای نوآوری 1036 پوند

ویزای استارتاپ 378 پوند

ویزای گلوبال تلنت 626 پوند

هزینه بلیت هواپیما تا انگلستان یکطرفه13 میلیون تومان به بالا
بودجه اولیه برای سرمایه گذاریحداقل 50 هزار پوند تا 10 میلیون پوند
هزینه ثبت شرکتباتوجه به نوع شرکت 20 تا 40 پوند
هزینه ترجمه مدارک باتوجه به شرایط2 میلیون تومان به بالا
هزینه شهریه مقطع کارشناسی ( روش تحصیلی)سالانه 11  هزار پوند تا 35 هزار پوند
هزینه شهریه مقطع تحصیلات تکمیلی ( روش تحصیلی)سالانه 15 هزار پوند تا 40 هزار پوند
کتاب و لوازم التحریرماهانه 40 تا 100 پوند
هزینه اجاره آپارتمان 1 خواب721.27 پوند
هزینه اجاره آپارتمان 3 خواب1,229.12 پوند
مخارج ماهانه یک فرد مجرد ( بدون اجاره منزل)758.0 پوند
مخارج یک خانواده 4 نفره ( بدون اجاره منزل)2,584.6 پوند
 

مشاور و وکیل مهاجرت به انگلستان

در این بخش قصد داریم به شما عزیزان هشدار دهیم که در رشته حقوق زیر شاخه یا گرایشی با نام مشاور و وکیل مهاجرت به انگلستان وجود ندارد. به طور کل در دانشگاه های جهان به جز دو کشور استرالیا و کانادا در رشته حقوق زیر شاخه ای با نام مهاجرت وجود نداشته و تدریس نمی شود.

تحصیل در این رشته در کانادا و استرالیا نیز فقط مجوز کار در این کشورها را در پی داشته و فقط قوانین و اصول مهاجرتی همین کشورها را در برگرفته و در دانشگاه ها آموزش و ارائه می شود. به همین خاطر چنین عنوان شغلی در دیگر کشورهای جهان همان مشاور مهاجرت یا متخصص مهاجرتی است که چنین لقب داده می شوند.

لازم به ذکر است که استفاده از مشاورین مهاجرتی خارجی در کشور انگلستان برای امر مهاجرت به انگلستان نیز بسیار گران بوده و باتوجه به شرایط ارز اصلا عقلانی نیست. زیرا کارشناسان و مشاورین معتبر و باتجربه در کشورمان بسیار در این امر دارای دانش و تخصص بالاتری هستند و می توانند شرایط ایده آل تری را برای شما رقم بزنند.

موسسات باتجربه مثل آی مهاجرتی می توانند مهاجرت به انگلستان را باتوجه به شرایط و مشورت شما برگزیده و از ابتدا تا انتهای نقل مکان و اسکان در این کشور در تمامی مراحل عهده دار امور بوده و پا به پای شما باشند. حتی می توانید نیمی از امور داخلی را به مشاوران و موسسات داخلی سپرده تا هزینه کمتری را بابت وکیل پرداخت نمایید.

وبینار مهاجرت و چالش های پیش رو

با انتخاب مهاجرت به انگلستان، چالش های متعددی پیش روی شما عزیزان قرار می گیرد که می توانید با تماشای این وبینار به خوبی از آنها مطلع شوید.

این وبینار را تا انتها تماشا نموده و جهت هرگونه سوال و یا دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمایش ویدیو درباره کاور وبینار بررسی روش های مهاجرت و چالش های پیش رو

مزایای مهاجرت به انگلستان

اطلاع از مزایای مهاجرت به انگلستان می تواند شما را با تمامی زوایا و ابعاد این امر آشنا سازد تا به عنوان یک متقاضی و علاقمند به مهاجرت به انگلستان آن چه پس از دستیابی به این هدف برای شما امکان پذیر بوده و در دسترس تان خواهد بود، را بهتر و دقیق تر بشناسید.

البته باید توجه داشته باشید که روش های قانونی مهاجرت به انگلستان دارای مزایای مناسبی هستند و روش های غیر قانونی و یا پناهندگی فقط شما را با مشکلات متعدد و ضرر و زیان های بسیار مواجه می سازد. در ادامه این بخش برخی از مهم ترین مزایای مهاجرت به انگلستان آشنا خواهیم ساخت.

 • دسترسی به بازار کار فراهم و بسیار متنوع
 • دسترسی به اقتصاد ششم دنیا و اقتصاد در حال رشد
 • دسترسی به یکی از برترین سیستم های آموزشی جهان
 • دسترسی به دانشگاه های برتر و معتبر جهان
 • سیستم آموزش رایگان و با کیفیت
 • امکان مهاجرت خانواده و اخذ ویزای همراه
 • امکان تحصیل برای همسر و فرزندانتان
 • امکان کار برای همسر و فرزندانتان
 • سیستم درمان و بهداشت بسیار باکیفیت و خدمات بیمه های درمانی بسیار ایده آل
 • نرخ پایین تورم، فساد اقتصادی و بروکراسی
 • تحصیل و صحبت به زبان انگلیسی و عد نیاز به یادگیری دیگر زبان های جهان
 • فرصت های سرمایه گذاری و کارآفرینی بسیار متعدد و امن
 • امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت انگلستان از روش های مختلف
 • بهره مندی از خدمات و کالاهای بسیار باکیفیت با قیمت مناسب
 • مهاجرپذیری، تنوع فرهنگی و نژادپرستی پایین

معایب

البته در کنار این مزایایی که قطعا تعداد آن ها بسیار بیش تر از این مواردی است که به شما ارائه کردیم، معدود معیاب و ایرادهایی نیز برای خارجی های مهاجر به این کشور وجود دارد که البته همواره می توان از تاثیر آن ها در حد بسیار قابل توجهی کاست و یا حتی آن ها را از میان برداشت.

این معایب را می توان شامل این موارد دانست: 

 • هزینه خرید و اجاره مسکن در انگلستان بالا است.
 • هزینه و مخارج زندگی در انگلستان بالا و گران است.
 • ایرانیان برای اخذ ویزا با سخت گیری بیش تری مواجه هستند.
 • شرایط آب و هوایی با کشورمان بسیار متفاوت است.
 • یافتن شغل بدون مدرک تحصیلی نیز سخت است.
 • دستیابی به هرگونه فرصت کاری و تحصیلی بسیار رقابتی است.

موسسه مهاجرتی به انگلستان و مشاوره مهاجرت

حال این سوال وجود دارد که برای اخذ مشاوره مهاجرت به انگلستان بهترین روش و توصیه چه می باشد؟ باید بگوییم که مطمئن ترین و همچنین پربازده ترین روش مراجعه به موسسه مهاجرتی به انگلستان و مشاوره مهاجرت می باشد که می تواند در موارد بسیاری کمک مهمی به شما نموده و از هزینه و اتلاف وقت شما بسیار بکاهد.

در این بین خوب است به شما عزیزان یادآوری کنیم که در مسیر یافتن موسسه معتبر حتما به تفاوت های میان موسسات مهاجرت و موسسات اعزام دانشجو یا موسسات کاریابی دقت کنید. در موسسات اعزام دانشجو محدودیت ها بسیار بوده و شما با از خدمات کاملی بهره مند نخواهید شد.

همچنین باید اکثر مراحل را خودتان به تنهایی پشت سر بگذارید. اما موسسات مهاجرتی با داشتن تجربه و مهارت در کلیه امور مهاجرت اعم از تحصیلی، سرمایه گذاری، کار و غیره از نخستین مرحله تا رسیدن به زندگی و کار در کشور مقصد با شما خواهند بود.

آی مهاجرتی به عنوان معتبرترین موسسه مهاجرتی ایران و داشتن صدها پرونده موفق در زمینه مهاجرت به انگلستان از روش های مختلفی مهاجرتی، در دفاتر تهران و شیراز راهنما و پذیرای شما عزیزان در رسیدن به هدفتان می باشد.

تنها کافی است تا با یک تماس تلفنی از مشاوره رایگان کارشناسان ارشد موسسه بهره مند شده و به بهترین تصمیم ممکن دست یابید. مشاورین ما بهترین مشاوره مهاجرت به انگلستان را به شما عزیزان ارائه نموده تا به بهترین انتخاب برای آینده خود دست پیدا نمایید.

فرم ارزیابی مهاجرت به انگلستان

شناخت دقیق 5 روش برتر مهاجرت به انگلستان امری بسیار مهم در دستیابی به مهاجرت قانونی به انگلستان می باشد تا شما بتوانید بهترین تجربه را در امر مهاجرت به انگلستان به دست آورده و ناخواسته اشتباهی را مرتکب نشوید و سفارت درخواست شما را رد نکند.

از شما عزیزان درخواست داریم تا فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به انگلستان یا همان فرم درخواست مهاجرت به انگلستان را در سایت ما تکمیل نمایید تا به رایگان شرایط شما توسط کارشناسان ما بررسی شده و با توجه به اهداف و بودجه تان مناسب ترین روش ها به شما اعلام و جزئیات اصلی به شما اعلام شود.

در نهایت با بررسی های دقیق و جلسات و مشاوره های حضوری با کارشناسان ما بر قطعیت موفقیت در اخذ ویزا، شروع به انجام امور مهاجرت خواهیم کرد. یقین داشته باشید که اقدام از طریق روش های قانونی مهاجرت به انگلستان با همراهی مشاورین و کارشناسان آی مهاجرتی، شما را به طور قطع به هدفتان خواهد رساند.

در این مطلب کارشناسان خبره تیم آی مهاجرتی با استفاده از آخرین و جدیدترین اطلاعات 5 روش برتر مهاجرت به انگلستان را به شما ارائه و توضیح مفصل دادند؛ جهت کسب اطلاعات کامل تر با مشاورین ما در دفاتر غرب و مرکزی در تهران و یا دفتر شیراز تماس حاصل نموده و از راهنمایی آنان به صورت رایگان بهره مند شوید.

مقصدهای زیر را نیز می توان گزینه های مقرون به صرفه تری نسبت به انگلستان دانست:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه