سرمایه گذاری در آلمان

سرمایه گذاری در آلمان یکی از روش های مطمئن و مناسب جهت مهاجرت و دریافت اقامت دائم این کشور می باشد که علاوه بر این می تواند یک راه مناسب جهت کسب درآمد و سود در کوتاه و یا بلند مدت نیز منجر گردد . در ادامه این مطلب با کارشناسان آی مهاجرتی همراه شوید تا شما را با سرمایه گذاری در آلمان و شرایط حاکم بر این امر آشنا سازیم.

در حال حاضر کشور آلمان یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان در قاره اروپا می باشد که یکی از موفق ترین و رو به رشد ترین اقتصادهای جهان را نیز در اختیار دارد که این امر بازار سرمایه گذاری و کارآفرینی در بسیاری از زمینه ها را موفقیت آمیز و درآمدزا نموده و هر ساله کمپانی ها و افراد فراوانی برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف از دیگر کشورها سرمایه خود را وارد این کشور می نمایند.

سرمایه گذاری در آلمان

سرمایه گذاری در آلمان به روش های مختلفی امکان پذیر است که هر کدام سرمایه مالی  و تخصص کافی را می طلبد.

فهرست مطالب

با توجه به حمایت های دولت از سرمایه گذاران خارجی و داخلی و پایین بودن نرخ تورم و نرخ بیکاری ، سرمایه گذاری در آلمان یکی از بهترین فرصت ها جهت ورود به بازار اقتصادی اروپا می باشد، اما باید توجه داشت که این امر تا حدی نیازمند سرمایه مالی زیاد و تخصص کافی است. ضمنا مقاله مهاجرت به آلمان و دریافت اقامت آن دیگر روش ها، مزایا و شرایط آن ها را به طور کامل در اختیار شما خواهد گذاشت؛ حتما آن را مطالعه نمایید.

شرایط سرمایه گذاری در آلمان

همانطور که گفتیم کشور آلمان در حال حاضر یکی از بزرگترین اقتصاد های جهان را در اختیار دارد و در این بازار مالی بزرگ فرصت های بسیاری جهت سرمایه گذاری و کسب درآمد وجود دارد که هر کدام با توجه به شرایط سرمایه گذاران و شرایط بازار برای افراد خاصی مناسب می باشند . شناخت مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری یکی از قدم های مهم برای شروع این امر در این کشور است که نیازمند مشاوره با متخصصین این حوزه نیز می باشد.

صفحه اصلی
تماس با ما
تصویر ویزاها
اعتبار سنجی آی مهاجرتی
رضایت مشتریان
وبینار مهاجرت
فرم ارزیابی شرایط
درباره ما

ویدیوو پادکست سرمایه گذاری در آلمان

سرمایه گذاری در آلمان می تواند یکی از بهترین روش های ممکن برای ورود به اقتصاد این کشور و داشتن بیزینسی موفق باشد ، ویدیو ما در این رابطه را تماشا کرده و در صورت هرگونه سوال با مشاورین ما در دفاتر تهران و شیراز تماس حاصل نمایید.

نمایش ویدیو درباره کاور سرمایه-گذاری-در-المان-سایت-ای-مهاجرتی
سرمایه گذاری در آلمان

در ادامه این بخش چندی از مهم ترین و پر رونق ترین بازارها و زمینه های سرمایه گذاری در آلمان را به شما به طور خلاصه معرفی خواهیم کرد. توجه داشته باشید که شناخت و انتخاب بهترین و مناسب ترین زمینه فعالیت برای هر فرد نیازمند شناخت دقیق این کشور و مشاوره با افراد متخصص و باتجربه در این زمینه می باشد . جهت کسب اطلاعات دقیق با مشاورین آی مهاجرتی تماس حاصل فرمایید و از اطلاعات روز آنان بهره مند گردید.

خرید ملک در آلمان

خرید ملک یکی از مطمئن ترین روش های سرمایه گذاری در آلمان محسوب می شود که احتمال متضرر شدن در آن نزدیک به صفر بوده و با سرمایه گذاری در بخش های مناسب و در شهر های مناسب می توان به رشد مالی خوبی در مدت زمانی مناسب دست پیدا کرد.

همچنین با توجه به ورودی سرمایه گذاران خارجی به این کشور بازار املاک آلمان رشد خوبی را همه ساله تجربه می نماید و به طور مثال با سرمایه گذاری در شهرها و مکان های توریستی یا دانشجویی می توانید علاوه بر سود حاصل از سرمایه گذاری بلند مدت خود ، به یک در آمد مناسب نیز از ملک خود دست پیدا کنید.

خرید ملک یکی از مناسب ترین روش های سرمایه گذاری در آلمان محسوب می شود که می تواند سود بالایی را عاید سرمایه گذاران نماید، همچنین نداشتن تجربه کافی و سرمایه گذاری در فرصت های نامناسب می تواند باعث کسب سود پایینی شده و یا هیچ گونه منفعتی در پی نداشته باشد. با مراجعه به عنوان خرید ملک در آلمان که توسظ کارشناسان آی مهاجرتی تهیه شده است ، به جزئیات لازم در این باره خواهید رسید.

خرید اوراق قرضه آلمان

یکی دیگر از روش های مطمئن و پر سود سرمایه گذاری در آلمان خرید اوراق قرضه آلمان می باشد که همیشه از استقبال بالایی از سوی مردم نیز مواجه می شود.

مهم ترین موضوع ارائه این اوراق توسط دولت و تضمین آن است که دریافت سود را برای خریداران قطعی می نماید.

این اوراق قرضه در قیمت های مختلف و با مدت زمان های مختلف اعلام می شود که حداقل 3 ماه و حداکثر 30 سال می باشد و هرچه اوراق با مدت زمان سرمایه گذاری طولانی تری را خریدری نمایید از نرخ سود بالاتری نیز بهره مند خواهید شد.

خرید یک بیزنس آماده در آلمان

خرید یک بیزنس آماده در آلمان را می توان شبیه با ثبت شرکت در این کشور دانست و هردوی این موارد تقریبا شبیه به هم بوده و در دسته راه اندازی کسب و کار قرار می گیرند. باید گفت که تفاوت عمده این دو در این است که شما با خرید یک بیزنس آماده دیگر درگیر دریافت مجوزهای مربوطه نخواهید بود و وارد پروسه ثبت شرکت و یا ارائه بیزنس پلن نخواهید شد و سریعا می توانید وارد مرحله بهره برداری شوید.

با این که این حالت بسیار مناسب تر و بهتر از ثبت شرکت به نظر می رسد اما باید توجه داشت که معمولا این روش نیازمند پشتیبانی مالی بسیاری بیش تری می باشد و شما باید جهت خرید بیزنس مربوطه با توجه به اعتبار، شهرت و بزرگی آن سرمایه گذاری های متفاوتی را انجام دهید.

کارآفرینی در آلمان و ثبت شرکت

کارآفرینی در آلمان و ثبت شرکت

یکی از روش های سرمایه گذاری در آلمان که خود به شاخه های مختلفی تقسیم می شود و می تواند پس از 3 سال اقامت دائم این کشور را نیز برای افراد در بر داشته باشد، کارآفرینی و ثبت شرکت در این کشور است که نیازمند شرایط و قوانین خاصی است . شما برای ثبت شرکت در این کشور در ابتدا باید یک طرح اقتصادی یا یک بیزنس پلن را به اداره کار و دولت این کشور ارائه دهید . این بیزنس پلن باید برای اقتصاد این کشور مفید و قابلیت رشد و ترقی بسیاری داشته و قادر به استخدام شهروندان این کشور باشد. همچنین باید حداقل سرمایه مورد نیاز جهت راه اندازی شرکت را نیز برآورده نمایید. باید گفت که با توجه به پتانسیل اقتصاد آلمان و زمینه فراهم جهت شکوفایی در زمینه های مختلف، چنان چه یک فکر اقتصادی و یا طرح اقتصادی مناسبی داشته باشید، آلمان یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری در این بخش می باشد.

راه درست و مطمئن مهاجرت

مشاوره رایگان مهاجرت

برای ارزیابی رایگان و اولیه شرایط، شماره خود را درج نمایید

کارشناسان آی مهاجرتی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

آی مهاجرتی را در

اینستاگرام

دنبال کنید.

تاسیس نمایندگی در آلمان

از دیگر روش های امنی که می تواند سرمایه گذاری در آلمان را موفق و بی خطر نماید تاسیس نمایندگی در این کشور است. در این حالت می توان به دو صورت عمل کرد :

  • در کشور خودتان دارای شرکت تا بیزنسی هستید و می خواهید نمایندگی یا شعبی در آلمان تاسیس نمایید.
  • قصد دارید تا از یک بیزنس ، شرکت و یا برند فعال در این کشور یک شعبه نمایندگی فعال دریافت کرده و به فروش کالاهای آنان بپردازید.
تاسیس نمایندگی در آلمان

هر دوی این روش ها در صورتی که از تجربه لازم برخوردار باشید می تواند بسیار موفقیت آمیز و سود آور باشند. اما لازمه آن شناخت بازار آلمان در شهرهای مختلف و نیاز امروزه جامعه و غیره می باشد که نیازمند مشاوره با افرادی فعال در این حیطه و باتجربه در این زمینه است.

کارشناسان آی مهاجرتی با داشتن سال ها تجربه در زمینه سرمایه گذاری های موفق در کشور آلمان قادر خواهند بود تا با توجه به شرایط شما، بهترین روش های موجود برای تاسیس یا دریافت شعب و نمایندگی های ممکن در هریک از شهرهای این کشور را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

ویزای سرمایه گذاری آلمان

باید توجه داشته باشید که اخذ ویزای سرمایه گذاری آلمان برای افراد خارجی امان پذیر است، اما تمام روش های سرمایه گذاری در این کشور باعث صدور ویزای سرمایه گذاری نمی شوند و شما باید از طریق روش های دیگر برای اخذ ویزا اقدام نمایید. به طور مثال خرید ملک باعث صدور وزا نمی شود؛ شما باید از طریق دریافت ویزای مسافرتی به این کشور سفر کرده و خرید ملک خود را انجام دهید.

تنها روش سرمایه گذاری که می تواند ویزای اقامتی موقت را برای شما به ارمغان آورد؛ سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و یا کارآفرینی در این کشور است که در ابتدا برای متقاضیان یک ویزای 3 ساله موقت را فراهم آورده و در ادامه در صورت مهیا بودن شرایط قابل تمدید نیز می باشد. در ادامه مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری در این کشور را مشاهده می کنید.

مدارک مورد نیاز ویزای سرمایه گذاری

  • فرم درخواست تکمیل شده ویزای سرمایه گذاری
  • دو قطعه عکس کاملا جدید و مطابق شرایط درخواستی سفارت
  •  گذرنامه معتبر با اعتبار بیش از سه ماه
  • بیمه درمانی سفر
  • ارائه گواهی یا مدرکی جهت اثبات محل اقامت
  • اثبات تمکن مالی
  • گواهی ثبت نام شرکت
  • ارائه بیزنس پلن جهت ثبت و راه اندازی بیزنس یا شرکت

علاوه بر سرمایه گذاری در آلمان می توانید با مطالعه مقالات زیر سایر روش های ورود به این کشور را نیز بررسی نمایید:

شهرهای مناسب آلمان برای سرمایه گذاری

کشور آلمان یکی از کشورهای وسیع قاره اروپا می باشد که از 16 ایالت فدرال تشکیل شده است و هر ایالت شهرهای مختلفی را در خود جای داده اند. هریک از این ایالات قوانین و ضوابط مربوط به خود را دارند و هرکدام در بخش های متفاوتی از صنعت، کشاورزی و به طور کلی زمینه های مختلفی از اقتصاد این کشور دخیل هستند.

در ادامه این بخش شهرهای مناسب آلمان برای سرمایه گذاری را به طور خلاصه به شما معرفی خواهیم کرد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با شرایط اقتصادی و یا بازار کار در هریک از شهرهای مختلف آلمان با کارشناسان آی مهاجرتی تملاس حاصل کرده و همچنین از نقاط قوت سرمایه گذاری در هریک از این شهرها باخبر شوید.

شهرهای مناسب سرمایه گذاری در آلمان

برلین

برلین به عنوان پایتخت آلمان از نظر فرهنگ، تجارت و سیاست در کنار پاریس و لندن یک وزنه سنگین فرهنگی، اقتصادی و سیاسی در اروپا تلقی می شود و بسیاری از زمینه های اقتصادی و سرمایه گذاری از خرید ملک تا تاسیس شعب و نمایندگی برندهای مختلف می تواند شما را به یک موفقیت بزرگ در این شهر برساند.

در چند دهه گذشته قیمت املاک و مستغلات در برلین همه ساله افزایش یافته است و این مورد هم به نفع فروشندگان بوده که می توانند با سود ملک خود خود را فروخته و هم مناسب خریداران می باشد که با یک بازه انتظار مناسب می توانند به سود مناسبی از سرمایه گذاری خود دست پیدا کنند.

علاوه بر این برلین پایگاه بزرگی از کمپانی ها و کارخانجات بزرگ آلمانی نیز می باشد و با حمایت های دولت زمینه برای ایجاد شرکت ها و مشاغل جدید بسیار فراهم است.

هامبورگ

هامبورگ بزرگترین شهر بندری و بزرگترین شهر شمالی آلمان می باشد که در فاصله 2 ساعتی از پایتخت قرار گرفته و به وسیله وسایل نقلیه گوناگون و مدرنی با این شهر در ارتباط است. این شهر با توجه به بنادر خود یک شهر تجاری و مهم آلمان شمرده می شود که مشاغل مرتبط با دریا و بندرگاه ها در آن رونق بسیار بالایی دارد.

هامبورگ همچنین یکی از شهرهای بسیار مناسب برای سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات است و طی یک دهه گذشته سرمایه گذاران خارجی فراوانی در این شهر در این زمینه سرمایه گذاری های فراوانی انجام داده اند.

کلن

کلن در تاریخ آلمان یک شهر رسانه ای مهم بوده و خواهد ماند . این شهر از طریق یکی از بزرگترین پخش کننده های خصوصی آلمان (RTL) و همچنین از طریق تأثیرات مدرن ، به عنوان مثال از طریق اینفلوئنسرها ( افراد شناخته شده ) در شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب و اینستاگرام یکی از موفق ترین شهرهای آلمان در این زمینه می باشد و افرادی که قصد سرمایه گذاری یا ورود به این بخش از بازار اقتصاد این کشور را دارند کلن را برای اقامت خود بر می گزینند.

شهر کلن همچنین از جمله شهرهای آلمان می باشد که در طول جنگ جهانی دوم صدمات بسیاری را متحمل گردید و به همین خاطر بازار ساخت و ساز و مسکن در آن تا سال های دور نیز پر رونق و پر فعالیت خواهند ماند و این موضوع زمینه را برای سرمایه گذاری در این بخش مناسب می نماید.

مونیخ

مونیخ را می توان یکی از منظم ترین ، تمیز ترین و قانون مدار ترین شهرهای آلمان معرفی کرد که همه چیز در جای خود و به وقت خود اتفاق می افتد. یکی از نکات جالب این است که قیمت املاک در این شهر از گران ترین قیمت ها در آلمان است و در این زمینه مناسب تمامی اقشار نمی باشد.

هچنین این شهر به دلیل وجود کارخانه های مواد غذایی و مشروب سازی و همچنین اتومبیل سازی مانند BMW ، یکی از بهترین شهر ها برای سرمایه گذاری در این زمینه جهت تاسیس شعب یا نمایندگی و یا خرید و ارسال تولیدات کمپانی ها به سایر نقاط کشور و یا دیگر کشورها می باشد.

فرانکفورت

بسیاری از شرکت ها ، انجمن ها و مؤسسات علمی مهم در سال های اخیر به دلیل زیرساخت های عالی و اتصال ایده آل شهر به شبکه جهانی ترافیک و حمل‌ونقل در فرانکفورت مستقر شده‌اند و دولتمردان شهری نیز خدمات و حمایت های بسیار خوب و جالبی را از سرمایه گذاران جدید در این شهر به عمل می آورند که این موضوع نیز خود باعث جذب بسیاری از مشاغل و کارهای نوپا به این شهر شده است.

همچنین باید گفت که این حمایت ها با توجه به زمینه های فعالیت هریک از مشاغل به نوعی در نظر گرفته شده که بتواند در روند رشد بیزنس و یا کاهش هزینه ها و افزایش سود آوری آنان تاثیر گذار باشد که به نوبه خود یک حمایت جالب و همه جانبه به حساب می آید . پس اگر قصد راه اندازی بیزنسی جدید را دارید حتما فرانکفورت را در گزینه های خود قرار دهید.

از جمله زمینه هایی که در حال حاضر از رونق و استقبال بالایی در این شهر برخوردار بوده و افراد بسیاری را به اشتغال گرفته می توان به زمینه هایی چون : مواد شیمیایی ، داروسازی ، خدمات مالی ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، صنعت خلاق و لجستیک اشاره کرد.
همچنین علاوه بر این شهرها که نام بردیم دیگر شهرهای آلمان مانند : دولسدورف، اشتوتگارت، دورتموند، هانوفر، بوخوم و مانهایم نیز از بهترین شهرها جهت سرمایه گذاری در گزینه های مختلف می باشد.

حداقل سرمایه گذاری در آلمان برای اقامت

در ادامه مطلب با روش های سرمایه گذاری که باعث دریافت اقامت دائم آلمان می شوند آشنا می شویم؛ باید بگوییم که سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت، خرید شعبه یا بیزنس، استارتاپ و یا خرید شرکت و بیزنس آماده امکان پذیر می باشد که اقدام از طریق هر کدام نیازمند مبلغی برای شروع کار می باشد که باتوجه به زمینه ها و مشاغل مختلف متفاوت است.

اما اگر بخواهیم مبلغی برای حداقل سرمایه گذاری در آلمان برای اقامت در نظر بگیریم، باید بگوییم که شما برای ثبت شرکت اولیه و شروع بیزنس نیاز به 25 هزار یورو خواهید داشت که در ادامه با فراهم بودن شرایط و همچنان فعال بودن شرکت پس از مدت زمانی معلوم که در طی این مدت تمام مالیات و حقوق کارمندان و کارگران پرداخت شده باشد؛ امکان دریافت اقامت دائم را فراهم می آورد.

حداقل سرمایه گذاری در آلمان برای اقامت

به طور قطع این مبلغ حداقل مبلغ و برای شروع کار است و در ادامه مبلغ بیش تری مورد نیاز شخص سرمایه گذار خواهد بود تا بتواند بیزنس و شرکت خود را راه اندازی و با مدیریت صحیح آن را حفظ و در نهایت به سود دهی برساند.

بهترین سرمایه گذاری در آلمان

همانطور که در ابتدای این مطلب گفتیم آلمان یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی حال حاضر جهان می باشد که گردش سالانه مالی این کشور از بسیاری از کشورهای نفت خیز بالاتر بوده و یا برابر با آنان است. در این میان بسیار مهم بوده که بتوان امن ترین و سود آورترین زمینه های سرمایه گذاری در آلمان را شناخته و اصول و فنون سرمایه گذاری و ورود به آنان را نیز آموخت.

باید گفت که اکثر زمینه های سرمایه گذاری در آلمان می تواند شما را به سود دهی و کسب درآمدی مناسب برساند، اما همانطور که گفتیم بسیار مهم می باشد که هرکدام از این زمینه ها را در شهر و مکان مناسب خود به کار ببرید؛ که جمع آوری اطلاعات در این مورد بسیار مهم و حیاتی بوده و در صورت سرمایه گذاری اشتباه در مکان اشتباه می تواند یک شغل و سرمایه گذاری سود آور را حتی به ضرر آورترین حالت ممکن درآورد.

پس توصیه می کنیم در این رابطه حتما با مشاورین ما در آی مهاجرتی مشورت نموده و توصیه ها و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید ولی به طور خلاصه می توان گفت که در میان زمینه های اقامت سرمایه گذاری آلمان، سرمایه گذاری در بخش املاک، ثبت شرکت و کار آفرینی و تاسیس نمایندگی از مناسب ترین گزینه های حال حاضر می باشند.

 

سرمایه گذاری در بورس آلمان

سرمایه گذاری در بورس آلمان برای سرمایه گذاران خارجی هیچ محدودیتی ندارد. شما می توانید مستقیما در سهام های فردی، صندوق های سرمایه گذاری یا صندوق های ETF سرمایه گذاری کنید. به منظور خرید سهام در آلمان، در ابتدا سرمایه گذاران از طریق کارگزاری ها برای خرید سهام درخواست می دهند. سپس یک حساب اوراق بهادار (Depotkonto) در بانک های آلمان یا کارگزار های معتبر باز می کنند.

بعد از تکمیل درخواست حساب اوراق بهادار، شخص باید نام خود را به عنوان سرمایه گذار به صورت قانونی در این کشور به ثبت برساند و در ادامه پس از ثبت قانونی آن، سرمایه خود را به حساب اوراق بهادار انتقال می دهد. در این مرحله سرمایه گذاری آغاز می شود و می توانند طرح پس انداز، سهام یا صندوق EFT را که می خواهد انتخاب نماید.

در اینجا لازم است به شما یادآوری کنیم که اگر علاقه به سرمایه گذاری در آلمان دارید، از آنجایی که ثبت شرکت یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در این کشور است و نیاز به کسب اطلاعات و بررسی جزئیات بسیاری دارد؛ حتما مقاله ثبت شرکت در آلمان در سایت آی مهاجرتی مطالعه نموده و نظرات و سوالات خود را با مشاورین ما در میان بگذارید.

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

به جرات می توان گفت اکثر افرادی که به هر نحوی برای سرمایه گذاری در آلمان برای اقامت اقدام می نمایند؛ دریافت اقامت مهمترین هدفشان می باشد. خوشبختانه افراد بسیاری هر ساله موفق به اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در آلمان می شوند، که دلیل آن اطلاع کامل و دقیق از شرایط می باشد.

برخی از روش های سرمایه گذاری در آلمان می تواند اقامت دائم و در نهایت تابعیت این کشور را برای مهاجرین در بر داشته باشد. اما همانطور که گفتیم برخی از روش ها این امکان را فراهم می آورند مانند: ثبت شرکت از تمامی طرق ممکن و یا کارآفرینی و ایجاد اشتغال در حرفه خود. متاسفانه اخذ اقامت در آلمان از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک، سرمایه گذاری در اوراق و بورس و غیره اقامت دائم را برای سرمایه گذاران در بر نخواهد داشت.

افراد با سرمایه گذاری در بخش هایی که امکان اقامت را فراهم می آورد، پس از 3 تا 5 سال اقامت و زندگی در آلمان و پرداخت مالیات می توانند اقامت دائم خود را دریافت و پس از 8 سال اقامت و یا حداقل 3 سال پس از دریافت اقامت دائم، می توانند تابعیت خود را دریافت نمایند. مقاله شرایط کار در آلمان می تواند بسیار راه گشا و موثر در بازار اشتغال و کار این کشور باشد؛ این مقاله را مطالعه نمایید.

کارشناسان آی مهاجرتی در سه دفتر مرکزی و غرب در تهران و دفتر شیراز واقع در معالی آباد آماده ارائه بهترین خدمات و مشاوره ها به شما عزیزان در رابطه با سرمایه گذاری در آلمان می باشند.

سوالات پر تکرارسرمایه گذاری در آلمان

ما در آی مهاجرتی در زیر هم به سوالاتی که در این زمینه بیشتر پرسیده می شود پاسخ می دهیم ، از این رو می توانید از طریق بخش دیدگاه در پایین هر مقاله با کارشناسان ما در تماس باشید و با درج پرسش خود پاسخ را دریافت نمایید.

این مبلغ با توجه به شرایط یا روش های مختلف ثبت شرکت متفاوت است؛ اما حداقل مبلغ مورد نیاز جهت شروع این امر 25 هزار یورو می باشد.

خیر، آلمان برای سرمایه گذاران و خریداران بخش املاک هیچ گونه مزیت یا امتیاز اعطای ویزا و اقامت دائم را در نظر نگرفته است.

شما از روش های مختلفی همچون سرمایه گذاری در خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید اوراق قرضه دولتی، بازار سهام و تاسیس نمایندگی می توانید به این هدف برسید.

بله اقدام از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در این کشور می تواند منجر به اخذ اقامت دائم و حتی تابعیت این کشور شود.

پس از 3 تا 5 سال اقامت و زندگی در آلمان و پرداخت مالیات می توانند اقامت دائم خود را دریافت و پس از 8 سال اقامت و یا حداقل 3 سال پس از دریافت اقامت دائم، می توانند تابعیت خود را دریافت نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه