سرمایه گذاری و ثبت شرکت

سرمایه گذاری در لهستان

سرمایه گذاری در لهستان

سرمایه گذاری در لهستان نه تنها یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری در شرق اروپا ، بلکه یک فرصت استثنایی در کل اروپا در نظر گرفته می شود که با ثبات و امنیت بالایی که در بازار مالی و اقتصادی خود رقم زده است سرمایه گذاران بسیاری را از سراسر جهان و اروپا به این کشور دعوت کرده است ، در ادامه این مطلب با ما در آی مهاجرتی همراه شوید تا با فرصت های سرمایه گذاری در لهستان بیش تر و بهتر آشنا شوید.

همچنین می توانید با مطالعه مقاله کار در لهستان ، اطلاعات خود را در زمینه مهاجرت کاری به این کشور افزایش دهید.

سرمایه گذاری در لهستان به دلیل برخورداری این کشور از یکی از بزرگ ترین بازار های اروپا که نزدیک به 40 میلیون نفر را در بر می گیرد ، قادر خواهد بود تا سرمایه گذاران را به یک سود مناسب و قابل قبول درکنار ریسک و خطری پایین برساند ، این کشور با توجه به محل قرارگیری در قاره اروپا ، نقش بسیار مهمی را در ترانزیت و جابه جایی کالاها میان کشورهای این قاره و قاره آسیا ایفا می نماید که همین موضوع به تنهایی دسترسی برای صادرات به کشورهای زیادی را در اختیار برخی مشاغل قرار خواهد داد.

همچنین دولت و نهادهای دولتی این کشور با حمایت هایی که از سرمایه گذاران خارجی به عمل می آورند و امتیازاتی که برای آنان در نظر گرفته اند زمینه را برای این امر مساعدتر نیز کرده اند.

انواع سرمایه گذاری در لهستان

کشور لهستان با برخورداری از یک اقتصاد با ثبات و پر رونق زمینه های بسیاری را برای سرمایه گذاران خارجی و داخلی فراهم آورده است که بتوانند به هدف خود از این اقدام دست پیدا کنند ، شما با شناخت انواع سرمایه گذاری در لهستان می توانید به هدف خود از این امر دست پیدا کنید که این اقدام یا به جهت کسب سود و درآمد بوده و یا جهت امنیت در سرمایه گذاری و جلوگیری از ضرر و کاهش ارزش سرمایه می باشد.

دقت داشته باشید که شناخت کافی از روش های سرمایه گذاری در لهستان یک امر مهم و واجب می باشد ، زیرا هرگونه اقدام نا آگاهانه در زمینه های نادرست و یا در زمان و مکان نادرست می تواند سرمایه گذاری شما را با شکست و یا عدم سود دهی مواجه سازد.

کارشناسان آی مهاجرتی با داشتن تجربه فراوان در زمینه سرمایه گذاری در لهستان و دیگر کشورهای اروپایی ، می توانند شما را از ابتدا تا انتهای این امر یاری و همراهی نموده و یک سرمایه گذاری موفق را برایتان به ارمغان آورند.

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

باید گفت که سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت یکی از روش های مطمئن و سریع در رسیدن به اقامت دائم و مهاجرت به لهستان می باشد که این سال ها مورد توجه سرمایه گذاران بسیاری در کشورمان قرار گرفته است ، این روش یکی از معدود روش های سرمایه گذاری لهستان است که به طور مستقیم می تواند اقامت دائم را برای شخص سرمایه گذار به همراه داشته باشد.

علاوه بر این با توجه به بازار رو به رشد این کشور و حمایت هایی که از کارآفرینان به عمل آورده می شود ، با یک ایده و طرح مناسب می توان به یک سرمایه گذاری و کسب و کار موفق و درآمدزا در این کشور دست پیدا کرد البته باید گفت که در لهستان نیز مانند اکثر کشورهای اروپایی باید بتوانید یک بیزنس پلن قوی را ارائه دهید که مجوز ثبت شرکت و اجازه این نوع سرمایه گذاری برای شما صادر شود.

شما باید بتوانید دولت را مجاب نمایید که طرح اقتصادی شما برای این کشور و مردم این کشور مفید و کارآفرین است و در آینده قادر به رشد و عرضه در بازارهای جهانی نیز می باشد ، در این صورت اجازه ثبت شرکت و راه اندازی آن به شما داده خواهد شد البته نباید فراموش کرد که برای انجام این امر حداقل باید قادر به سرمایه گذاری به مبلغ 100 هزار یورو باشید.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و مستغلات

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و مستغلات از دیگر روش های سرمایه گذاری در کشور لهستان می باشد که با انتخاب مکان مناسب می تواند نه تنها یک سرمایه گذاری امن و مطمئن را به همراه داشته باشد ، بلکه می تواند در بلند مدت و یا حتی میان مدت یک رشد مناسب و سود مناسبی را هم عاید خریدار کند البته نباید فراموش کرد که می توان با اجاره دادن آن نیز به صورت ماهانه درآمدی نیز از آن کسب نمود.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و مستغلات

متاسفانه خرید ملک و سرمایه گذاری از این طریق به هر قیمت نمی تواند اقامت لهستان را برای خریدارا به ارمغان آورد ، غیر از اینکه خریدار در کنار این امر نسبت به راه اندازی یک کار تجاری نیز اقدام نماید ؛ نکته مهم در این جا این است که هر نوع خرید زمین ، ملک مسکونی و تجاری در لهستان برای افراد خارج از اروپا باید با مجوز صورت بگیرد و این مجوز فقط در صورتی صادر می شود که شخص دارای ارتباطی دائم با این کشور باشد.

این ارتباط می تواند از طریق اقامت موقت ، ازدواج با تبعه لهستانی ، تأسیس شرکت ، ارتباط قومی و نژادی با این کشور و یا داشتن کارت اقامت لهستان صورت بپذیرد ؛ پس از آن با مراجعه به وزارت امور داخلی مجوزی به نام MIA برای خریدار خارجی صادر می شود و فرد اجازه خرید ملک را به دست می‌آورد.

سرمایه گذاری از طریق خرید بیزنس یا فرانچایز

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در لهستان که می تواند سریع تر و در دسترس تر از ثبت شرکت بوده و مزایای بیش تری را نیز در بر می گیرد ، سرمایه گذاری از طریق خرید بیزنس یا فرانچایز می باشد ، شما با خرید شرکت آماده در لهستان دیگر نیازی به طی مراحل اداری و ارائه بیزنس پلن جهت ثبت شرکت را ندارید و می توانید مستقیما وارد مرحله کار و سود دهی شوید.

علاوه بر این روش شما می توانید با راه اندازی شعبه ای از بیزنس و یا شرکت خود در کشورمان و یا شرکت و برندی مشهور و معتبر در این کشور یک سرمایه گذاری موفق را به انجام برسانید ، این روش نیز مزایای بسیاری را در بر می گیرد و تنها عیب مهم وارده به آن را باید میزان بودجه بیش تر جهت شروع کار در نظر گرفت.

در این روش شما نیازی به ثبت شرکت نداشته و همچنین نیازی به تولید محصول ، خدمات و یا محتوا و همچنین تبلیغات در سطح کلان نیز ندارید و این امور در اکثر موارد بر عهده کمپانی مادر است و شما باید فقط محصول یا خدمات را ارائه کرده و در سود فروش آن شریک شوید.

سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه

از دیگر روش های سرمایه گذاری در لهستان که می تواند یکی از امن ترین راه های سرمایه گذاری در این کشور بوده و نرخ ثابت و مشخصی سود را به مدتی مشخص برای اشخاص به همراه آورد ، باید به سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه اشاره کرد ؛ متاسفانه این روش به تازگی دیگر نمی تواند اقامت لهستان را به همراه داشته باشد و فقط یک روش مطمئن و امن جهت سرمایه گذاری در این کشور محسوب می شود.

این اوراق قرضه با نرخ سودهای مشخص و زمان های مشخص توسط دولت عرضه می شوند که در زمان های 5 تا 30 سال متغیر می باشند که اوراق قرضه با مدت طولانی تر از نرخ سود بالاتری نیز برخوردار هستند که طبق آخرین آمار میزان نرخ سود مشارکت از 0.5 درصد تا 1.5 درصد متغیر بوده است.

اوراق قرضه های دولتی در لهستان از سوی دولت و یا برخی از نهاد دولتی هر ساله عرضه می شوند و شما با خرید هر مقدار از آن در یک بخش از فعالیت های آنان شریک خواهید شد و بابت سرمایه گذاری خود سودی را دریافت خواهید نمود که مقداری مشخص و همواره ثابت است که در همان ابتدای خرید به سرمایه گذار اعلام خواهد شد.

بهترین شهرهای لهستان برای سرمایه گذاری

همانطور که گفتیم سرمایه گذاری در لهستان در زمینه های گوناگونی امکان پذیر است و هرکدام از این زمینه ها در شهر یا قسمتی از این کشور موفقیت آمیز تر خواهد بود که شناخت و کسب اطلاعات کافی از آن می تواند شما را به یک سرمایه گذاری پر سود تر و موفقیت آمیز تر برساند البته اقتصاد لهستان روندی رو به رشدی را تجربه می نماید و این یعنی تمامی زمینه ها در تمامی شهرها نیازمند سرمایه گذاران هستند و می توانند شما را به سود برسانند.

بهترین شهرهای لهستان برای سرمایه گذاری

در ادامه این قسمت بهترین شهرهای لهستان برای سرمایه گذاری را به شما معرفی خواهیم کرد و شما را به شناختی خلاصه و مفید از هریک خواهیم رساند ، کارشناسان ما در آی مهاجرتی قادر هستند تا اطلاعات کامل و به روزی را در زمینه های فعالیت ، سرمایه گذاری و کسب درآمد در شهرهای مختلف لهستان به شما ارائه نمایند.

ورشو

ورشو پایتخت لهستان ، قطب اقتصادی و مالی پیشرو اروپای مرکزی ، گروه ویزه‌گراد و طرح سه دریا است ، در سال 2019 تولید ناخالص داخلی (GDP) شهر 94 میلیارد یورو (105 میلیارد دلار) برآورد شد که این شهر را در میان ثروتمندترین مناطق اتحادیه اروپا قرار داده و نزدیک به 20 درصد از درآمد کشور و تولید ناخالصی کشور را در بر می گیرد ، لازم است بدانید که مرکز شهر و منطقه تجاری Wola نه تنها خانه بسیاری از موسسات ملی و سازمان های دولتی می باشد ، بلکه بسیاری از شرکت های داخلی و بین المللی نیز در این محل قرار دارند.

در سال 2018 نزدیک به 412 هزار شرکت در این شهر به ثبت رسیده است که نشان از استقبال بالای سرمایه گذاران به اینجا و فعالیت در آن است همچنین در سال 2019 ورشو به عنوان یکی از برترین مقاصد سرمایه گذاران خارجی در اروپا شناخته شد که از میزان جذب و ورود سرمایه گذاران بسیاری برخوردار بود.

به نوعی باید گفت زمینه فعالیت و سرمایه گذاری در اکثر زمینه ها در این شهر فراهم و مساعد است و با کمی آگاهی و تخصص لازم می توان به یک سرمایه گذاری موفق و سودمند در این شهر دست یافت.

کراکوف

کراکوف یکی از مهم ترین مناطق اقتصادی لهستان پس از ورشو می باشد که میزان فعالیت شرکت های خصوصی در آن بسیار دیده می شود ؛ می توان گفت بیش از50 شرکت بزرگ چند ملیتی در این شهر وجود دارد ، از جمله گوگل ، IBM ، رویال داچ شل ، UBS ، HSBC ، Motorola، Aptiv ، جنرال الکتریک و غیره که زمینه را برای کسب شعب و نمایندگی هایی از آنان فراهم می سازد.

همچنین برخی از موسسات جهانی کراکوف را یکی از مناسب ترین شهرهای اروپا برای کارآفرینی و شروع کسب و کار جدید به خصوص در حوزه های آی تی و الکترونیک می دانند ، علاوه بر این باید گفت که کراکوف یکی از شهرهای پر بازدید لهستان نیز می باشد که گردشگران خارجی بسیاری سالانه به آن سفر می کنند که این زمینه را برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری و در زمینه هایی چون تاسیس رستوران و کافی شاپ ، تاسیس تورهای گردشگری ، خرید و اجاره ملک بسیار فراهم آورده است.

پوزنان

پوزنان از قرون وسطی مرکز تجاری مهمی در لهستان و اروپا تلقی می شده است چنان چه از قرن نوزدهم ، صنایع سنگین محلی در آن شروع به رشد کرده اند و چندین کارخانه بزرگ از جمله کارخانه فولاد هیپولیت سیگیلسکی و کارخانه راه‌آهن نیز ساخته شده اند ؛ این شهر یکی شهر صنعتی در لهستان بر شمره می شود و جهت سرمایه گذاری در این بخش برای متخصصین و افراد با تجربه در این زمینه بسیار مناسب است.

وجود حمایت های دولتی برای راه اندازی صنایع و کارگاه های کوچک و بزرگ یکی از امتیازات خوبی است که مقامات محلی برای سرمایه گذاران در این بخش در نظر گرفته اند ؛ وجود این صنایع و اقتصاد پر رونق این شهر باعث پرداخت مزد و حقوق های بالا در این شهر شده که پوزنان را پس از ورشو به دومین شهر مرفه لهستان مبدل ساخته است.

همچنین این شهر به دلیل هجوم گردشگران زیاد می تواند یک مکان مناسب جهت سرمایه گذاری در بخش املاک باشد که از طریق اجاره آن به گردشگران و به قیمت های بالاتر از حد معمول سود خوبی را عاید سرمایه گذاران می کند.

علاوه بر این 3 شهر دیگر شهرهای لهستان مانند الشتین ، شچچین ، کاتوویتس ، کیلتس و گدانسک نیز از شهرهای پر رونق لهستان هستند که زمینه های متفاوتی برای سرمایه گذاری و کسب سود در آنان وجود دارد ، جهت کسب اطلاعات دقیق در رابطه با هریک از شهرهای لهستان با مشاورین آی مهاجرتی تماس حاصل نمایید.

مزایای سرمایه گذاری در لهستان

هر فردی به عنوان یک سرمایه گذار در لهستان باید تمامی مزایا و معایبی که بر سر راه او وجود خواهد داشت را به طور کامل بشناسد تا بتواند از مزایای موجود در کسب سود بیشتر استفاده کرده و موانع و معایب را تا حد امکان به نفع خود تغییر داده و یا با آنان مقابله نماید ، باید گفت که مزایای سرمایه گذاری در لهستان در زمینه های مختلف بسیار می باشد و پوشش کامل آنان امکان پذیر نیست اما می توان مهم ترین و اصلی ترین آنان را ابراز کرد.

مزایای سرمایه گذاری در لهستان

اما به طور کل سرمایه گذاری در لهستان با توجه به اقتصاد مناسب و رو به رشد این کشور و همچنین امنیت بالایی که می تواند برای سرمایه شما در این کشور وجود داشته باشد ، انتخاب این مقصد را یکی از عاقلانه ترین و مناسب ترین گزینه های موجود در جهان می کند ، همچنین ورود به بازار سرمایه این کشور می تواند شما را برای ورود به بازاررهای سرمایه در کشورهای بزرگ تر و قدرتمند تر در این زمینه آشنا تر کرده و به عنوان پلی جهت رسیدن به دیگر کشورهای اروپایی عمل نماید.

مزایا

  • نرخ تورم و نرخ بیکاری پایین در لهستان
  • امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور
  • ثبات بالا و ریسک پایین سرمایه گذاری در این کشور
  • مشوق های مالیاتی برای برخی سرمایه گذاری ها توسط سرمایه گذاران خارجی
  • دسترسی به بازارهای کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن
  • دسترسی به بازارهای کشورهای متعدد به عنوان همسایه این کشور
  • امکان برخورداری از اقامت دائم در نوعی از سرمایه گذاری ها
  • نبود متغیرهای ناگهانی و تاثیر گذار در بازار سرمایه این کشور
  • قوی ترین جاذب سرمایه های خارجی در شرق اروپا
  • رشد اقتصادی بالا در سال های آتی طبق نظر کارشناسان اروپایی

بهترین نوع سرمایه گذاری در لهستان

در ابتدای مطلب روش های سرمایه گذاری در لهستان را برای شما تهیه و به شما ارائه نمودیم که در حال حاضر گزینه های مناسب و امنی جهت سرمایه گذاری می باشند ، حال در این قسمت با بهترین نوع سرمایه گذاری در لهستان آشنا می شوید و خواهید فهمید که هریک از این موارد چرا و با چه میزان سودی را می تواند برای سرمایه گذاری به همراه داشته باشد ، همچنین با چرایی این موضوع نیز کامل تر آشنا خواهید شد.

سرمایه گذاری در املاک

بخش املاک و مستغلات در لهستان هنوز برای سرمایه گذاری پایدار و ایمن است ؛ با وجود افزایش تورم و افزایش قیمت مسکن در بازار ، تقاضا برای املاک مسکونی همچنان در این کشور بالا است و پایین بودن نرخ مرجع NBP و عرضه بدون کاهش در بازار منجر به افزایش علاقه به وام مسکن شده است ، در آوریل 2021 تقاضا برای وام های رهنی شاهد رشد بی سابقه ای بود که نشان می داد هنوز علاقه و مشتری در بازار املاک این کشور وجود دارد.

هچنین نرخ رشد و افزایش قیمت اجاره و خرید و فروش ملک در لهستان در حد ایده آلی قرار دارد و حتی همه گیری کرونا نیز در این دو سال نتوانست ضربه ای به این بازار بزند و همچنان نسبت به سال پیش میلادی نرخ اجاره 7 درصد و نرخ املاک مسکونی 9 تا 11 درصد رشد را به خود دید.

سرمایه گذاری در بخش خوراکی و مواد غذایی

به جرات باید گفت که کمتر کسی را می توان شناخت که با یک سرمایه گذاری با برنامه در بخش خوراکی و مواد غذایی در هرکجای جهان دچار مشکل و یا عدم سود دهی مواجه شده باشد ، لهستان نیز یکی از مقصد های مناسب جهت سرمایه گذاری در این بخش می باشد که اکثر افراد سرمایه گذار در آن به موفقیت دست پیدا کرده اند.

لهستان را نباید دیگر آن کشور فقیر و بی رفاه سال های دور تصور کرد ، در حال حاضر با توجه به رشد اقتصادی و کاهش شدید فساد در این کشور رفاه و کیفیت زندگی مردم در حد بسیاری بالایی در تاریخ این کشور می باشد که نیاز عرضه مواد غذایی با کیفیت را بسیار بیش از پیش نموده است.

این نیاز چه در زمینه تولید و چه در زمینه خدمات و پخش حس می شود ، شما می توانید با سرمایه گذاری های کلان در زمینه های تولید موارد غذایی یا کشاورزی و دامداری به موفقیت بالایی برسید؛ همچنین در زمینه ارائه می توانید با تاسیس رستوران یا کافی شاپ هایی در مناطق مختلف در شهرهای مختلف ، به خصوص در قسمت های توریستی و شهرهای توریستی یک سرمایه گذاری بسیار موفقی را به انجام برسانید.

سرمایه گذاری در بخش تولیدات

همانطور که گفتیم با بالا رفتن سطح زندگی و رشد اقتصادی لهستان ، بیش از پیش نیاز به تولیدات در بخش های مختلف در این کشور دیده می شود و افراد سرمایه گذار بسیاری از سراسر جهان با ورود به بخش تولید توانسته اند یکی از پیشگامان در زمینه های فعالیتی خود بوده و به موفقیت های بالایی دست پیدا کنند ؛ نگران نباشید که فرصت ها از دست رفته باشند یا گزینه ها اشباع شده باشند ، اقتصاد و بازار لهستان هنوز جای بسیاری برای این اقدامات دارد.

سرمایه گذاری در بخش تولید می تواند در زمینه هایی چون صنایع الکترونیکی ، خودرو ، پوشاک ، لوازم منزل و غیره در لهستان موفقیت آمیز باشند زیرا این زمینه ها هنوز از تولیدکننده گان محدود و اندکی برخوردار بوده و دولت نیز از سرمایه گذاران در این زمینه استقبال خوبی می کند و حمایت های زیادی از آنان به عمل می آورد.

اخذ اقامت لهستان از طریق سرمایه گذاری

باید گفت که یکی از مهم ترین هدف های سرمایه گذاران خارجی از سرمایه گذاری در لهستان دسترسی به اقامت این کشور و در نهایت زندگی در آن می باشد البته در این جا باید بگوییم که روش های دیگری نیز جهت اخذ اقامت لهستان برای متقاضیان این امر وجود دارد که می توانید با مراجعه به مقالات مربوطه در این سایت و یا تماس با مشاورین و کارشناسان آی مهاجرتی اطلاعات دقیق و کاملی را در این زمینه به دست آورید.

اخذ اقامت لهستان از طریق سرمایه گذاری

در رابطه با سرمایه گذاری در لهستان لازم است بدانید که مواردی که به عنوان سرمایه گذاری های راکد و بدون گردش محسوب شود و برای کشور لهستان از لحاظ اقتصادی هیچ نفع و سودی نداشته باشد ، نمی توان اقامت این کشور را برای سرمایه گذاران به ارمغان آورد.

خرید ملک و مستغلات ، خرید سهام ، خرید اوراق قرضه و دریافت نمایندگی و شعبه در برخی موارد نمی توانند اقامت دائم را برای سرمایه گذاران در این زمینه به ارمغان آورند و اخذ اقامت لهستان از طریق سرمایه گذاری فقط از طریق ثبت شرکت در این کشور مقدور بوده که در ابتدا مجوز اقامت موقت و در نهایت با رعایت برخی از قوانین و شرایط اقامت دائم را برای سرمایه گذار در بر خواهد داشت.

شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت

همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم جهت ثبت شرکت و راه اندازی یک بیزنس در لهستان باید حداقل 100 هزار یورو سرمایه گذاری نمایید و همچنین یک طرح تجاری مناسب را نیز به دولت ارائه کنید البته شرایط دیگری نیز برای انجام این امر وجود دارد که توصیه می کنیم با مشورت با کارشناسان آی مهاجرتی از آنان مطلع شوید ؛ در ادامه پس از ثبت شرکت اقامت موقت لهستان برای ما صادر می گردد که همواره پس از اتمام آن نیاز به تمدید خواهد داشت.

جهت تمدید اقامت موقت باید شرکت شما سالانه حداقل 15 هزار یورو درآمد کسب کرده و مالیات و حقوق کارمندان به طور کامل و دقیق پرداخت شده باشد ، در نهایت پس از 5 سال اقامت و کار در لهستان و پرداخت مالیات می توانید برای اقامت دائم این کشور اقدام نمایید و پس از 3 سال از گذشت اقامت دائم خود ، جهت دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور درخواست کنید.

از این که تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمودید سپاس گذاریم ، کارشناسان آی مهاجرتی همواره آماده ارائه بهترین مشاوره و نظرات در رابطه با سرمایه گذاری در لهستان به شما عزیزان می باشند ، در ادامه سوالات پر تکرار سرمایه گذاری در لهستان را می خوانید و سپس می توانید نظرات و سوالات خود را درج نمایید.

سوالات پر تکرار سرمایه گذاری در لهستان

سرمایه گذاری در لهستان و راه های مناسب آن را در این مقاله از آی مهاجرتی خواندید ، در پایین همین صفحه می توانید سوالات خود را درج کنید و یا نام و شماره تماس خود را برای تماس مشاروان ما ثبت نمایید.

برای سرمایه گذاری در لهستان از طریق خرید ملک ، چه منطقه ای را پیشنهاد می دهید؟

اگر قصد خرید ملک در لهستان را دارید شهر و منطقه ای توریستی یا دانشجویی را انتخاب نمایید ، زیرا این گونه با اجاره ملک خود قادر به کسب درآمد از آن خواهید بود.

بهترین شهر برای سرمایه گذاری در لهستان کدام است؟

ورشو پایتخت لهستان ، قطب اقتصادی و مالی پیشرو اروپای مرکزی است.

آیا ثبت شرکت در لهستان می تواند تصمیم مناسبی برای سرمایه گذاری در این کشور باشد؟

با توجه به تجارت آزاد در لهستان و سخت گیری های کم و مناسب از سوی دولت این کشور ، ثبت شرکت و راه اندازی یک بیزنس می تواند شما را به درامد خوب و بالایی در این کشور برساند.

مزیت خرید شرکت آماده به ثبت شرکت در لهستان چیست؟

شما با خرید یک شرکت آماده دیگر نیازی به ارائه بیزنس و طی کردن مراحل قانونی و اداری ثبت شرکت در این کشور را ندارید و فورا قادر خواهید بود تا شروع به کار نمایید ، فقط باید هزینه ای مازاد را جهت خرید شرکت پرداخت نمایید که با توجه به شرایط شرکت این قیمت ها متفاوت می باشد.

کم ریسک ترین سرمایه گذاری در لهستان چیست؟

خرید اوراق مشارکت و اوراق قرضه های دولتی می تواند یکی از امن ترین روش های سرمایه گذاری در لهستان تلقی شود که ریسک وخطر ورشکستگی یا ضرر را به صفر می رساند ، البته میزان سود و بهره ای که در این نوع سرمایه گذاری عاید سرمایه گذار می شود کمتر از دیگر روش های سرمایه گذاری خواهد بود ، اما برای ورود به بازار اقتصاد و کار در کشور لهستان یک شروع مناسب می باشد که خطر را به حداقل می رساند.

در این مطلب تلاش نمودیم تا شما عزیزان را به طور خلاصه با سرمایه گذاری در لهستان آشنا ساخته و موارد و نکات مورد نیاز جهت انجام این امر را به شما ارائه نماییم ، برای کسب اطلاعات بیش تر و دریافت مشاوره های دقیق تر می توانید با کارشناسان آی مهاجرتی در دفاتر تهران و شیراز تماس حاصل کرده و از اطلاعات به روز و تجارب آنان بهره مند شوید ، همچنین توصیه می کنیم مقاله اطلاعات کشور لهستان را در همین سایت مرور کنید تا آگاهی و شناخت خوبی نسبت به این کشور و مردمانش پیدا کنید.

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *